Posted: 18 Dec 2007, 09:18
galima placiau? Kiek kainavo, kaip parvezimas, kaip oparato stovis?
Klausytojas is Gargdzu, klausia: Kodel ne brytva?zil130 wrote:Parveze Mindaugas is Silutes. Tiksliau ne jis bet jo chebra. Ketvirtadieni paduodi pinigus- Pirmadieni anksti ryte 3-4 val pasiimi moca. Dirba greitai. (didzhej'ui dar vis esu buteli skolingas).
Stovis visai nieko, anglas nebuvo l.geras fotografas, todel nuotraukose nedaug kas matesi. Isore gan gera, nera sulauztu detaliu, nevarva tepalai, kuriasi 2-3 kikai, bet nenori dirbti, net prashiles. Taigi reiks reguliuoti, tikiuosi to uzteks, manau pakeisiu oro filtra, zvake, benza,
Tada atliksim voztuvu ir korbo reguliavima, ir dirbs.
Gali pavadinti kitaip, vaziuoti "atviro tashko" pozoje.zil130 wrote:Vazineti embriono pozoj?
itariu klausytojas is gargzdu svajoja kaip viena gudzia nakti miske jo lyrinis as paspaudzia myKtuka (tuo metu geniai kala kick kick kick) seda ir isdidziai nuruksta nezinoma kryptimi!Renaz wrote:Klausytojas is Gargdzu, klausia: Kodel ne brytva?
12.22 jusu lauks nepaliesti lenkijos, latvijos miskai be sienu su baravykais!didzhej wrote:miske nera sienu :!:
kaip ir civilizacijos nepaliestas kampelis padiortinimui, aciu D. [-o<
LAUKS!tckd wrote:
12.22 jusu lauks nepaliesti lenkijos, latvijos miskai be sienu su baravykais!
atvezimas sakyciau 600ezhiukas wrote:skaitau kad liko neatsakytas pagrindinis klausimas - kiek kainavo?
o matasyklas?tckd wrote:atvezimas sakyciau 600ezhiukas wrote:skaitau kad liko neatsakytas pagrindinis klausimas - kiek kainavo?