Page 4 of 21
Posted: 01 Mar 2008, 13:49
by Teo
Spidometro kasirėje, apačioje šviečia raudonai lemputė - mažo laikroduko sumbolis su rodykle - ką jis reiškia ir kaip jį užgesinti?
Posted: 01 Mar 2008, 14:12
by ezhiukas
kiek zinau ten yra "check engine" lempute. Kazkas negerai su elektronika, gal koks daviklio laidas kur nors nepajungtas
O desinej pusej rakto formos lempute - security, naudojama kai sumontuota signalizacija.
Posted: 02 Mar 2008, 12:48
by Teo
check engine - geltonas varikliukas per centra ar labaiu i desine - ijungus degima uzsidega, uzvedus - uzgesta...
Posted: 02 Mar 2008, 18:52
by ezhiukas
tada xz, reikia manuala ziuret. Bet anas garaze guli, tingiu ait

Posted: 03 Mar 2008, 00:44
by Teo
1) savo manuala irgi paskolines, bet kažkaip nepamenu, kad būčiau skaitęs ten kažką protingo šiuo klausimu.
va kaip atrodo minėtoji mistinė lempela:
2) visai nedega akumo lempela (yprastai - įjungus degimą ji užsidega, o išjungus - užgesta). gal čia koks amerikanskas navarotas?
3) stabdžių lempa nešviečia (reliuškė klaksi, lempa nešviečia) - wtf?
Posted: 03 Mar 2008, 08:22
by ezhiukas
o man atrodo pas tave paprasciausiai kazkas netvarkoj su laidais ar kokiais saugikliais. Pabandyk pereit per fiskes, paklibint, susiziurek saugiklius ar visi sveiki, pajudink reliuskes ar tikrai gerai kontaktuoja. Jei ilgiau ant lauko prastovejo, galejo koks kontaktas apaugt, po to ir sviecia visokios mistines lemputes

Posted: 03 Mar 2008, 09:24
by El Traxo
HD service manuale apie lemputes nieko nerašo. Reiktų HD users manualo arba pasiskambinti vietiniams specialistams.
Posted: 03 Mar 2008, 09:29
by ezhiukas
apie lemputes gal ir neraso, bet turetu rasyti bent jau kokie laidai ateina i spidometra. Pagal juos galima atsekt ka lempute daro
Posted: 03 Mar 2008, 10:30
by Qu'est ce que c'est
Teo wrote:1) savo manuala irgi paskolines, bet kažkaip nepamenu, kad būčiau skaitęs ten kažką protingo šiuo klausimu.
va kaip atrodo minėtoji mistinė lempela:
2) visai nedega akumo lempela (yprastai - įjungus degimą ji užsidega, o išjungus - užgesta). gal čia koks amerikanskas navarotas?
3) stabdžių lempa nešviečia (reliuškė klaksi, lempa nešviečia) - wtf?
99% cia yra cruise control/speed limiterio lempecka. Citronas identiska naudoja.
Posted: 03 Mar 2008, 10:32
by ezhiukas
variantas. Pas kai kuriuos roadkingus stovi toks daigtas. Kadangi pas softailus to nera, tai matyt todel as tokios ir nemaciau niekad

Posted: 03 Mar 2008, 10:39
by Teo
aha, jest takaja štuka

tai ko gero šita lempela reiškia, kad įjungtas kruizas? reiks jungiklius paspaudaliot

Posted: 03 Mar 2008, 11:28
by Teo
kažkas minėjo, kad keitė vairo kontrolsus į chrominius. Man reikia juodo sankabos kronšteino, o taip pat priglausčiau standartines gumines rankenėles, arba tik gazo rankeną

Posted: 03 Mar 2008, 11:37
by Arvis
Teo wrote:kažkas minėjo, kad keitė vairo kontrolsus į chrominius. Man reikia juodo sankabos kronšteino, o taip pat priglausčiau standartines gumines rankenėles, arba tik gazo rankeną

Turiu kranshtejna,
taip pat turiu rankenele (atrodo), neturiu gazo rankenos.
Posted: 03 Mar 2008, 11:54
by ezhiukas
pas mane kiek pamenu rankenele irgi kitos puses...
Posted: 03 Mar 2008, 13:55
by Teo
Arvis wrote:
Turiu kranshtejna,
taip pat turiu rankenele (atrodo), neturiu gazo rankenos.
į kokį kiekį valiutos keiti?

galim barterį kokį padaryt
