Page 4 of 4
Posted: 18 Mar 2008, 10:26
by El Traxo
Kas be ko. Gal neaiškiai išsireiškiau. Niekada nebidinu jei nežinau galutinės kainos (šipinimo kaštai + kiek pasiruošęs mokėti už kAnkretų daiktą)
Posted: 18 Mar 2008, 14:28
by w919
El Traxo wrote:Kas be ko. Gal neaiškiai išsireiškiau. Niekada nebidinu jei nežinau galutinės kainos (šipinimo kaštai + kiek pasiruošęs mokėti už kAnkretų daiktą)
Grynai i tema, citata is vieno pardavimo:
"We were recently
quoted £331 to ship a headlamp fairing to Poland. We do not ship outside of the UK unless otherwise stated in listing <...> "
Posted: 05 Apr 2008, 22:07
by El Traxo
Posted: 17 Apr 2008, 14:19
by ezhiukas
Posted: 17 Apr 2008, 14:44
by El Traxo
Jo tik seleris ne Paypalinis, fotkė svetima. nžn

Posted: 17 Apr 2008, 14:45
by ezhiukas
a, nu jo. Kazkaip nepaziurejau

Posted: 06 May 2008, 08:35
by Arvis
Posted: 08 May 2008, 10:44
by Teo
ne visai į temą
gal kartais kasnors žiūrėjo šitą baiką?
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=74425#1
Posted: 08 May 2008, 10:54
by ezhiukas
as tau teko matyt roadkinga juodais stakanais? Ryskiai buvo gerai kaltas priekis, nuplestos sparno tvirtinimo ausys. Remontuojant uzvirinta ir uzdazyta kad nesimatytu. Sakes, remas irgi turbut tiesinta. Sakes butu galima paziuret nuemus kojnes, bet ten visa snuki atsukt reiks kad jas nuimt... Paziurek dar ir deze, ar tvirtinimo ausis nevirinta, jos daznai pas roadkingus atluzta jei remas linksta.
Posted: 08 May 2008, 11:16
by Teo
ezhiukas wrote: Paziurek dar ir deze, ar tvirtinimo ausis nevirinta, jos daznai pas roadkingus atluzta jei remas linksta.
kurioj vietoj ta ausis? dėžės gale?
Posted: 08 May 2008, 12:01
by ezhiukas
aha, dezes gale
Posted: 08 May 2008, 13:27
by Teo
beja, ačiū (+) už patarimą dėl stakanų - nedagalvojau kad čia gali slypėti klasta. šiandien važiuosim apžiūrėt
Posted: 24 May 2008, 20:51
by El Traxo
Geriausias
pasiūlymas for Yvl ir Drakonas! Yvlui svajonių sidecar'as, drakonui Vespa. Jauti - insimeta tave saidkaran ir parsiveža iš zborų pagiriotis. Ech.....
Posted: 24 May 2008, 22:08
by Yvl
El Traxo wrote:Geriausias
pasiūlymas for Yvl ir Drakonas! Yvlui svajonių sidecar'as, drakonui Vespa. Jauti - insimeta tave saidkaran ir parsiveža iš zborų pagiriotis. Ech.....
ajobt!!! ciagi LEEEEDAS!!!