Page 4 of 6
Posted: 26 Aug 2008, 15:09
by Vito
nepykit wrote:Vito wrote:w919 wrote:
Street-legal - taip, bet ne gatvines.

Jis turejo omeny qualifierius, pilot powerius ir pan. Dar paaiskino kodel racetechai, bt002, gp racer ir kt. realiai dirba tik viena vaziavima, kodel devetos lietaus padangos neturi prasmes ir tt. Zodziu idomu.

Èia gaunasi kaip pusiau nëðèia. Sportinës padangos skaitau yra tos, kuriø naudoti gatvëje oficialiai negalima.
Bet ju, kaip suprantu, ir jusiskese gontkese naudoti oficialiai negalima! Tai kaip toki nestuma pavadinti?

Pas mus naudoti galima viskà, jei yra raðtas. Tik Slick tipo padangos uþdraustos.
Posted: 26 Aug 2008, 15:19
by gintaras13
nu kadangi diskusija pakrypo i race puse tai jei kokis gerietis gudrocius pamokintu kompiuterini analfabeta tai galeciau ideti nesenus BIKE zurnaliuko testus skanuotus apie ivarioms motociklu klasems skirtas padangas.
Padangos testuotos su ivairiais motais pvz supersport - su 08 CBR 1000.
Idomus momentas tas, kad pvz sport touring klaseje labai gerai pasirode MAXXIS SUPERMAX berods toks pavadinimas...
Posted: 26 Aug 2008, 15:20
by gintaras13
beje testeris - kokis tai BSB gonscikas su ilgamete patirtimi
Posted: 26 Aug 2008, 15:28
by sai
su zurnalu testais kreipkis i usernamo skyreli, jis tau isaiskins kaip ir kas. skaiciau ir priesingu testu apie maxxis anymodel tik supersport kategorijoj. bet skaitau kolegu diskusiju tema kita sikart
p.s. nepykitai o temperaturinis stulpelis tai high ir low?

low zemiau nulio juk taip? sorry, bet kito nemaciau

Posted: 26 Aug 2008, 15:33
by sai
w919 wrote:
Dzintars aukletiniai, kol 1:50 gatvinem padangom neivaziuoja, kitokiu padangu detis negauna.
skaitau dzintarsas (beje, kas jis?aciu) visiskai teisus.bet nezlugdykit pardavimu, bei sportiniu ambiciju

daznai suzaidzia neobjektyvios smulkmenos atsakingam vaziavimui rengiantis. apie toki daigta, kaipo treneris isvis smagu pasvajot. o tai daug ka keistu
Posted: 26 Aug 2008, 16:05
by nepykit
sai wrote:p.s. nepykitai o temperaturinis stulpelis tai high ir low?

low zemiau nulio juk taip? sorry, bet kito nemaciau

Jokiu cia nuliu nera, tik pagalba nesiorientuojantiems. Temperatura auksta arba zema. Zema, kaip pats supranti (ar ne?) tikrai ne zemiau nulio, o tiesiog zema kaip gontkem temperatura, tarkim 15C, auksta - tarkim 30C. Cia gi jokio konkretumo, nes jo ir nereikia - esant normaliom salygom ir galimybei isbandyti bend dvi skirtingas rusis 'in real' nemanau, kad kazkas gali ziureti y sita stulpely ir rinktis padangas pagal jy. Jis tiesiog ispudzio susidarymui, kam tie 4 skirtingi misinai ir kada galima tiketis is ju didziausio efektyvumo.
Posted: 26 Aug 2008, 17:03
by sai
tikrai nesuprantu, uztat ir klausiu. kodel tu manai, kad 15 laipsniu zema temperatura gonkem ir kas tos normalios salygos pagal tave. normalios salygos neturetu but sutapatintos su idealiomis, ypac is gamintoju puses. ivertinant lietuviu klimata ir saltas galvas, beigi nora vazinet, zema t' yra, skaitau, biski kitokios israiskos.

Posted: 26 Aug 2008, 17:09
by storms
w919 wrote:sai wrote:o cia kokiai klimato zonai? pas mus galima rugseji varyt gale su hardu?
aciu
Aliaskai beabejo.

Kaip paaiskino Dzintars (kuriam as pritariu), mums su savo greiciais dar isvis su Macadamais vaziuot reikia.
vat as cia nesutinku
skaitau sukibimo niekada nebuna perdaug
aisku, jei kas sportines padangos nesugeba pakaitint - cia jau kitas varianc
bet skaitau kad skaitau
Posted: 26 Aug 2008, 17:09
by nepykit
sai wrote:tikrai nesuprantu, uztat ir klausiu. kodel tu manai, kad 15 laipsniu zema temperatura gonkem ir kas tos normalios salygos pagal tave. normalios salygos neturetu but sutapatintos su idealiomis, ypac is gamintoju puses. ivertinant lietuviu klimata ir saltas galvas, beigi nora vazinet, zema t' yra, skaitau, biski kitokios israiskos.

Taigi ce padangos gontkem ble! Ziema nieks negontkina!

Posted: 26 Aug 2008, 17:21
by sai
nepykit wrote:
Taigi ce padangos gontkem ble! Ziema nieks negontkina!

skaitai, kad paaiskinai?

man pamastymu apie ziema nereik, man reikejo atsakymo. good luck anyway
Posted: 26 Aug 2008, 17:29
by nepykit
sai wrote:nepykit wrote:
Taigi ce padangos gontkem ble! Ziema nieks negontkina!

skaitai, kad paaiskinai?

man pamastymu apie ziema nereik, man reikejo atsakymo. good luck anyway
As tai is pat pradziu nesupratau kame tau klausimas ir kame aktualumas?
P.S. As tu padangu negaminu, o nete rastas lenteles galiu taip pat tik interpretuoti, remdamasis dar kazkokia zinoma info, vysks.
Klausei apie normalias salygas. Tureta omeny ne oro salygos, o normalios salygos lenktyniauti, t.y. kai gonshchikas etapui turi ne vieninteli naudotu padangu komplekta, o bent kelis (tarkim) skirtingu misiniu, kuriuos gali pasibandyti ir nuspresti kiekvienu konkreciu atveju kas jam esamoj situacijoj geriau, neziuredamas y lentele su "low" ir "hi"
Posted: 26 Aug 2008, 17:49
by w919
storms wrote:
vat as cia nesutinku
skaitau sukibimo niekada nebuna perdaug
aisku, jei kas sportines padangos nesugeba pakaitint - cia jau kitas varianc
bet skaitau kad skaitau
Jo argumentai buvo apie motociklo slydimo pajautima ir tt., ko neimanoma pajusti be skaudziu pasekmiu su (semi)slikais. Pasak jo, ivaziavus 1:50 gatvinem ir uzdejus trackday tyre, jo mokiniai iskart -padaro 3 sek. nuo rato ir tt. As irgi nevisur norejau su juo sutikti, bet kad senis zino ka sako tai tikrai.
Posted: 26 Aug 2008, 19:12
by mindaugasa vol.2
w919 wrote:Vito wrote:
Jei ką, tai BT-002 su kuriomis ir važiuoji, ir yra gatvinės

Street-legal - taip, bet ne gatvines.

Jis turejo omeny qualifierius, pilot powerius ir pan. Dar paaiskino kodel racetechai, bt002, gp racer ir kt. realiai dirba tik viena vaziavima, kodel devetos lietaus padangos neturi prasmes ir tt. Zodziu idomu.

e! o tai kodel neturi ir dirba?
prasome kazkiek placiau.
Posted: 26 Aug 2008, 23:08
by sai
nepykit wrote:
As tai is pat pradziu nesupratau kame tau klausimas ir kame aktualumas?
klausiau ar tinka rugsejui. jei klausiau reiskia aktualu. tikriausiai del to, kad rugsejis ant nosies, o as planuoju po pertraukos i rugsejo viduri dar isvaziuot pasitreniruot, kadangi esu myznius ir neturiu trenerio, tai iskilo toks klausimas.
Posted: 27 Aug 2008, 16:34
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:
e! o tai kodel neturi ir dirba?
prasome kazkiek placiau.
todel kad slikas vulkanizuojasi vaziuojant, silikonas tampa guma, sukieteja ir tt. lietaus padangu sukibimo esme, pasirodo, yra uzgalasti protektoriaus kubeliu krastai, jiems suapvalejus padanga tampa macadamu. primenu, kad teiginiai ne mano, todel i gincus nesivelsiu.