Posted: 11 Apr 2008, 21:08
Na stormseli, tai ar shnekejai ir ishsiaiskinai?storms wrote:ryt snekesiu su papais
pasakys kaip te yra
Na stormseli, tai ar shnekejai ir ishsiaiskinai?storms wrote:ryt snekesiu su papais
pasakys kaip te yra
Tai tiems kas 10+ metu staza turi "variantas pigiai" irgi baigesi?storms wrote:buvau sian pas papus
palikau 109 uz puse metu...
bet maciau papus...
ujujuj
beabejio, jei jau nebetokie, bet vis vien PAPAI
LOL!!! donatas aka valdzia shtai ka siulo:storms wrote:buvau sian pas papus
palikau 109 uz puse metu...
bet maciau papus...
ujujuj
beabejio, jei jau nebetokie, bet vis vien PAPAI
japUsername wrote:Tai tiems kas 10+ metu staza turi "variantas pigiai" irgi baigesi?storms wrote:buvau sian pas papus
palikau 109 uz puse metu...
bet maciau papus...
ujujuj
beabejio, jei jau nebetokie, bet vis vien PAPAI