Page 4 of 14

Posted: 25 Feb 2008, 12:45
by Vito
Username wrote:Nesimato grafike apsuku.


Air/Fuel ratio turi buti apie 13, o nuo kokiu 10k rpm labai smarkiai uzkyla i virsu!! Labai per daug.

Reikia tvarkyti oro kuro santyki. Gal koks PCIII idetas kuris nesamones daro.
Gi sakiau, kad pilnas standartas :)

Posted: 25 Feb 2008, 12:47
by Username
Vito wrote:
Username wrote:Nesimato grafike apsuku.


Air/Fuel ratio turi buti apie 13, o nuo kokiu 10k rpm labai smarkiai uzkyla i virsu!! Labai per daug.

Reikia tvarkyti oro kuro santyki. Gal koks PCIII idetas kuris nesamones daro.
Gi sakiau, kad pilnas standartas :)
Tai pilnas ar nepilnas? Exupas yra ar nera? Kas dar jam daryta? Oro filtras stockinis? Nekeistas? Oro padavimas normalus?

Gal koks kuro filtras uzsikishes iki negalejimo. Koki nors gal shudina benza uzpylei?

Posted: 25 Feb 2008, 12:56
by Vito
Username wrote:
Tai pilnas ar nepilnas? Exupas yra ar nera? Kas dar jam daryta? Oro filtras stockinis? Nekeistas? Oro padavimas normalus?

Gal koks kuro filtras uzsikishes iki negalejimo. Koki nors gal shudina benza uzpylei?
Exup'as pilnai atidarytas, nes vienas trosas buvo nutrukes, tipo sake nieko jis neduoda, tai ir netvarkiau :) Oro filtras stokinis, svarus. Kuro filtro tiesa sakant neziurejau, benzas toks koki duoda musiskese kolonelese.

Posted: 25 Feb 2008, 14:10
by mindaugasa vol.2
pala, tai exupo neisemei, tik palikai atidaryta? ar tikrinai, kad jis atidarytoje padetyje likes? nesitabaluoja?
kai eksperimentavau su ajungtu exupu ant fizerio, tai gavosi idomiai: arba visiskai nevalina nuo pradziu, o paskum "spiria" kaip turbina, arba valina iki kazkuriu apsuku (per viduri kazkur), o paskum kaip kad inkara ishmeti.

AF prie aukstesniu imho turi riebeti, bet nieks nezino kiek. susirask forumuose kito tokio moto dyno kreives ir pasilygink. uzsieniokai megsta postinti kreives.

Posted: 25 Feb 2008, 14:26
by nepykit
Vito atsiusti didesni pics'ai:

K6
Image

Triumph
Image

Posted: 25 Feb 2008, 14:26
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:pala, tai exupo neisemei, tik palikai atidaryta? ar tikrinai, kad jis atidarytoje padetyje likes? nesitabaluoja?
kai eksperimentavau su ajungtu exupu ant fizerio, tai gavosi idomiai: arba visiskai nevalina nuo pradziu, o paskum "spiria" kaip turbina, arba valina iki kazkuriu apsuku (per viduri kazkur), o paskum kaip kad inkara ishmeti.

AF prie aukstesniu imho turi riebeti, bet nieks nezino kiek. susirask forumuose kito tokio moto dyno kreives ir pasilygink. uzsieniokai megsta postinti kreives.
Kazkiek riebeja (darnai del Ram-air buvimo) bet vistiek kreives buna +- apie 13, bet ne tiek daug i virsu uzkilusios. Aiskiai kazkas negerai, ir pagal tai matosi arkliu trukumas.

tiketinas variantas kad exupas yra pridares ismetima...bet tada vistiek A/F turetu buti normalus?

Posted: 25 Feb 2008, 14:27
by Username
Nu vo kaip ir sakiau, triumpho a/f iskarto normalus.

Posted: 26 Feb 2008, 21:40
by Nauris
su tokiu liesu misiniu, tau motoras butu susproges jau pernai!

ponai, griebkit manualus, ir mokinkities stendu naudotis! Nes reiks mano desetke sukt :rock:

Posted: 26 Feb 2008, 21:49
by Username
Vienas is pirmuju mano variantu - neaisku kaip dirbama su dyno.

Kita vertus, esu mates ir visokiu kreivu liniju, panasiai kaip cia, motoras gal jau ant ribos bet kuri laika dar sukasi.

Posted: 26 Feb 2008, 21:54
by Nauris
oro/kuro misinys numatuotas chujovai, del to kad zonda ne tinkamai idejot, del k6 dudos konstrukcijos, o HP rodo mazai, nes stendas nesukonfiguruotas pagal tavo moto perdavima

Posted: 27 Feb 2008, 18:13
by mindaugasa vol.2
Nauriui +1

Posted: 27 Feb 2008, 18:15
by Username
Ar stendas turi buti konfiginamas pagal konkretaus moto perdavima? Jis turi automatiskai (ta jis daro) ivertinti sukimosi greiti ir jega ir viskas.

Nesvarbu kokiu begiu suki (kokiu perdavimu), rezultatas visada buna tas pats (turi buti)

Posted: 27 Feb 2008, 18:41
by Nauris
[quote="Username"]Ar stendas turi buti konfiginamas pagal konkretaus moto perdavima? Jis turi automatiskai (ta jis daro) ivertinti sukimosi greiti ir jega ir viskas.

Nesvarbu kokiu begiu suki (kokiu perdavimu), rezultatas visada buna tas pats (turi buti)[/quote]

jo, duomenis nuimt jis turi bet kuriuo begiu, bet teisigai parodyt tokius ARTMETISKAI isskaiciuojamus dalykus kaip arklio jegos, stendo softas turi but konfiguruojamas.

Posted: 27 Feb 2008, 18:45
by Nauris
as dabar nenoriu susivelt, ARKLIO JEGOS, artmetiskai isskaiciuojamos, naudojant SUKIMO momenta ir motoro sukius(formule neparasysiu).

Kaip gali softas teisingai iskaiciuot galinguma, kai grafikuose net nera variklio sukiu?

Posted: 27 Feb 2008, 18:50
by storms
Nauris wrote:as dabar nenoriu susivelt, ARKLIO JEGOS, artmetiskai isskaiciuojamos, naudojant SUKIMO momenta ir motoro sukius(formule neparasysiu).

Kaip gali softas teisingai iskaiciuot galinguma, kai grafikuose net nera variklio sukiu?
AJ yra sukimo momento isvestine
skaitykite zemiau
http://alfaklubas.puslapiai.lt/puslapio ... 0galia.htm