trumpai papasakosiu apie pakabos regulevimus pries I etapa.
kaip ziania, per ziema nupirkau ir sumontavau i zx10r, galini Ohlins 36TTX amortika, ir 25mm Ohlins cartridzus i priekines sakes, ir priekiui ir galui spyruokles buvo parinktos pagal mano svori, naudojant Ohlins metodika.
Pirmas testdraivas nuvyle...po ziemos, moto isvis nesupratau...grizau nieko nesuprates.
Antroje trefkeje nesivazevo vel, mota krate, svaide per nelygumus, posukiuose tampe... uzsidejau "zateshke" ant priekines plunksnos, po uzvezevimo paaiskejo kad priekines sakes sudirba tik 2 tredzdalius

.
Perrenkant priekines sakes paaiskejo, kad buvau pripyles per daug tepalo, tad aiskeja FAKTAS, kad sakiu eiga stipriai riboja tepalo kiekis!
Susitvarkius tepalo kieki, isvazevau i treniruote, kad uzsiimt pakabos regulevimu. Po pirmu ratu paslydo galinis ratas, sustojau apsiziuret kas cia darosi... visas moto sonas buvo tepaluotas, net iki galinio rato.., pramuse pro sriegi kur plunksna isisuka i suporta(kur kisasi rato asis).
Sutvarkius, sekancioje treniruoteje pradejau nuo standartiniu setingu kuriuos rekomenduoja Ohlins. Po biski minkstinau, pradejau nuo priekio, kai priekiu buvau patenkintas, susiregulevau gala, bet ti truko ilgai.
Finale, Front Rebount -4, Front Compresion -2, Rear Rebount -3, Rear compresion -1
gal ir pabodo skaityt, bet regulevimo procese jau momentu maniau kad mesiu nx as tuos Ohlins.
Dabar dirba labai gerai, bet reik zinot, kad Ohlins pakaboj, ir Vienas clickas daug reiskia, o Ohlins nereaguliuotas gali but blogiau uz standartine pakaba