Page 4 of 7
Posted: 03 Oct 2008, 15:00
by Teo
mindaugasa vol.2 wrote:siaubas.
Teo?
mašina ne mano, aš tik skelbimą įdėjau (kai parduosiu, būtinai išimsiu skelbimą)
Posted: 06 Oct 2008, 13:40
by ezhiukas
siandien i spaudos kertele papuola respublikos priedas julius, kuria cibonis promoutina visu baikeriu svajone - HD (cia citata

). Zurnalistas pasirode ne tik visiskas tinginys ir diletantas, bet ir priekurtis, taigi sukure dvi naujas HD modeliu seimas - "softy" ir "dane". Jei "softy" vietoj "softail" dar skamba gana panasiai, tai norint suprasti kad "dane" yra "dyna" reikia suvartoti tikrai nemenka kieki alkoholio

Posted: 06 Oct 2008, 13:48
by tckd
ezhiukas wrote:siandien i spaudos kertele papuola respublikos priedas julius, kuria cibonis promoutina visu baikeriu svajone - HD (cia citata

). Zurnalistas pasirode ne tik visiskas tinginys ir diletantas, bet ir priekurtis, taigi sukure dvi naujas HD modeliu seimas - "softy" ir "dane". Jei "softy" vietoj "softail" dar skamba gana panasiai, tai norint suprasti kad "dane" yra "dyna" reikia suvartoti tikrai nemenka kieki alkoholio

as kai skaiciau maciau "Softly" eziuk kiek alaus isgeres skaitei o gal as buvau?

Posted: 06 Oct 2008, 13:51
by ezhiukas
na as is atminties rasiau, o atmintis pas mane po savaitgalio prasta

Posted: 06 Oct 2008, 14:03
by mindaugasa vol.2
"..o visus japoniskus motociklus su neslepiama ironija vadina "panasonikais..".
hehe
nors interviu davejas, kaip ir turbut 90% visu baikeriu, dar pries pora metu dralino nevalinanti japona ir gedos nejaute.
dar pora geru momentu buvo, kur zvengiau skaitydamas, bet nepamenu, nors ir nebuvau sboruose
a, prisiminiau! mocu yra 4 rushys: kruizeriai, endurkes, brytvos ir chioperiai.
taskas. wundi prasome prisiskirti prie kazkurios
nr2: .."stereotipiska laikyti Harley Davidson konservatyvia kompanija, kiekvienais metais Harley Davidson nustebina pasauli naujais modeliais.."
Posted: 06 Oct 2008, 14:03
by ezhiukas
interviu davejes pries pora metu itariu isvis motociklo neturejo

Posted: 06 Oct 2008, 14:04
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:interviu davejes pries pora metu itariu isvis motociklo neturejo

tai cia gal kur verslininkas?
spalvotas turejo
Posted: 06 Oct 2008, 14:06
by Yvl
straipsnis apupenas. autoriui klyzma!
Posted: 06 Oct 2008, 14:13
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:ezhiukas wrote:interviu davejes pries pora metu itariu isvis motociklo neturejo

tai cia gal kur verslininkas?
spalvotas turejo
jo, as apie verslininka ciboni. Kitas zmogelis is tikrai turejo, jis HD baltija jau senai priklauso
Posted: 06 Oct 2008, 14:34
by mindaugasa vol.2
gal laikas greit bega, bet dar pamenu kai malesi su suzuki savage ir viskas buvo ok

Posted: 06 Oct 2008, 14:47
by wundis
mindaugasa vol.2 wrote:".... mocu yra 4 rushys: kruizeriai, endurkes, brytvos ir chioperiai.
taskas. wundi prasome prisiskirti prie kazkurios
...
uzdejau pliusa kad nepamirsote ir manias. taip pat atsakingai pareiskiu kad prisiskiriu prie sudabrydziu (perpistu pusbritviu is amerikes kategorijos nebuvo?). nes brendu per sudus asfalte.

Posted: 22 Oct 2008, 13:29
by ezhiukas
naujienos is klubu smelio dezes -
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=18976272
Placiau -
http://www.latimes.com/news/local/la-me ... 4213.story
Tikras viras turi atitarnauti armijoje ir pabuti kalejime!
Iliustracijai HD tepalo bako kamstis:
Arvi, Teo, ainam ir mes tokius pasigamint?

Posted: 22 Oct 2008, 14:03
by Teo
ezhiukas wrote:
Iliustracijai HD tepalo bako kamstis:
super idėja
Posted: 22 Oct 2008, 14:58
by storms
Teo wrote:ezhiukas wrote:
Iliustracijai HD tepalo bako kamstis:
super idėja
o nx?