Page 4 of 11
Posted: 03 Dec 2008, 22:00
by zil130
Reikia 520 grandinės sujungiklio, gali buti ir presuojama, bet tada ir preso reiks.

Posted: 03 Dec 2008, 22:11
by Rashyd
AHA! Guli gonzo man parduoti motoshope ukmerges gatvej, kadangi tingiu ir laukiu is kauno dar daliu, tai nelekiu atsiimti. ten presuojami o-ringai. SKaitai nuleksi ir paimsi uz mane?
PResas yra pas Blogi, ir mindugas turejo kazkada, ir pas mane ira... kas preso neturi, tas....
zil130 wrote:Reikia 520 grandinës ujungiklio, gali buti ir presuojama, bet tada ir preso reiks.

Posted: 03 Dec 2008, 22:50
by zil130
Aha sujungimas bus nugriebtas, daba tep, Rytoj Whitesnake

. Gal kas eina koncertan su presu kisenej?
Blecha skamba tai naglai, bet ner kas daryt, reikia.
Posted: 04 Dec 2008, 07:55
by Rashyd
su salyga, kad sujungimas ne vienas, kitus gausi grazinti. I Sneikus neeisiu, bet eisiu i garaqza apie 19:00. O bet taciau, man iki savaitgalio reikes presa grazint, nes yra dar vienas klientas.
zil130 wrote:Aha sujungimas bus nugriebtas, daba tep, Rytoj Whitesnake

. Gal kas eina koncertan su presu kisenej?
Blecha skamba tai naglai, bet ner kas daryt, reikia.
Posted: 04 Dec 2008, 09:04
by Qu'est ce que c'est
mindaugasa vol.2 wrote:reikia verzles virsutines, kur karvei sukasi ant virsutines traversos virsaus.
speju, kad tinka nuo 919 iki 1000. lygiai taip pat turetu tikti ir 600-uku verzles. honda neishradinga!
kas turi atliekama?
cherequestai?

rejk zhet, bet abejoju. skaitau pas KK tikrai turetu but.
Posted: 10 Dec 2008, 08:52
by mindaugasa vol.2
beje, jei jau prakalbome apie kompiuterius, tai turiu pastebeti, jog telekomas (aciu, teo!) dave nauja interneta ir be abejo nauja dezute internetui (marsrutizatorius-routerys?).
tokiu budu papildau nereikalingu routeriu kolekcija iki 3vnt.
kam reikia, samavyvozo budu galite pasiimti ta elektronikos stebukla.
Posted: 11 Dec 2008, 13:44
by _heyy
sai wrote:entuziastams ir tiems, kuriems sezonas- registruokites legalizacijai uz patrauklia kaina. dabar- tik 666,-! ir tik mf skaitytojams
toliau tersiam belekokius skyrelius, nes kioskeliu uzdaryts.
yr klausimas, ar sita kaina galioja ir C, BE kategorijai?

Posted: 11 Dec 2008, 13:57
by sai
nia, cia kaina dviratei motorizuotai t.p. b, be,c, ce ir kt kainos atskiros
Posted: 30 Dec 2008, 20:56
by mindaugasa vol.2
paruodamas stovas mocui. galiniam ratui su gumuotomis "lapkemis + priedas jei nori kabinti po priekine traversa.
is luiso
devetas, bet sedi ir vaziuoji
kaina - shymtas litu
privalumai: masyvus, nepatogus, stilingas, sexualus
skambinti
Posted: 30 Dec 2008, 21:43
by Rashyd
Metzeler Z4, R17x180, deveta bet gera 30 lt samovyvoz.
Posted: 08 Jan 2009, 13:34
by mindaugasa vol.2
labadiena,
reikalingas zmogus pabudeti rytoj pusdieni individualiame name vilniuje (beveik), kol statybininkai kazka montuos.
pabuvimo tikslas - kad nepavogtu, nes seimininkai negali (niekaip)
reikalavimai zmogui: jauna, simpatiska mergina su aukstuoji issilavinimu, nevedus (arba nesvarbu), liberaliu paziuru.
Posted: 08 Jan 2009, 13:43
by _heyy
nebesuprantu pirmininko, tai ar zmogaus ar merginos reik?

Posted: 08 Jan 2009, 13:52
by mindaugasa vol.2
_heyy wrote:nebesuprantu pirmininko, tai ar zmogaus ar merginos reik?

pats susipaniojau.
esme - kad nepavogtu.
Posted: 08 Jan 2009, 13:55
by Arvis
zmogaus taip lengvai nepavogsi....o mergina - liuosiai. Pilna anglija vogtu.
Posted: 08 Jan 2009, 20:15
by mindaugasa vol.2
labadiena,
kas patarima duos del portabilaus, buitinio oro kompresoriaus isigijimo? reikia. padangai prisipusti ir siaip.
turiu sena varga toki, tai padanga po permontavimo puse valandos muchina, kol i vieta atisistoja. nelygis.
biudzetas nedideli, bo krize, gal 400lt?
aciu