Page 4 of 130
Posted: 24 Mar 2008, 16:28
by Username
Teo wrote:Username wrote:
O tai tas plyshius manuale nurodytas ar ne? Tiksliau, tame tarpe (anot manualo), turi buti koks nors spaceris ar ne?

hehe, atsiversk Zalyčio tarybinių laikų manualą apie plyčius, ten viskas aiškiai išdėstyta, ką su jais reikia veikti

Gal ne, geriau Hondos manuala paimi ir aiskiau nebuna

Posted: 24 Mar 2008, 19:37
by mindaugasa vol.2
Honda kampelis dar praturteja vienu margumynu: 08 bleides a la traction control esmine ideja.
kaip ir kawasakio tai nera pilnaverte TC, bet is dalies atlieka minima funkcija.
prasidejo viskas nuo elektronines sistemos, kuri turejo padeti ishvengti baiko tampymosi prie zemu apsuku (atsiranda del pavaru dezes lag'o, t.y. esant dideliam perdavimu skaiciui stumoklis salyginai juntamai "stukteli" per krumplius).
sistema stebejo alkuninio veleno apsukas, droselio skelendes padeti, akseleravima. ir jei raideris per staigiai atsukdavo rankena, milisekundei uzvelindavo degima. t.y. variklio galia "augo" shvelniau.
tada buvo pastebeta ir nuspersta, kad panasiai gali buti susidorota su galinio rato prasisukimu. elektroninems smegenims primete stebeti dar ir rato apsisukimus (gal dar kazka, pvz. raiderio bankine saskaita?) ir matyt didesniu laipsniu leido kontroliuoti misinio uzdegima.
kaip buvo sakyta, pilnaverte kontroles sistema to niekaip nepavadinsime, bet kazkiekai padeda.
patyrusiem raideriam raso, kad nesudaro sunkumu leisti dumus is padangu posukiuose kiek tik jie nori.
kas idomu, kad honda niekaip nereklamuoja sios sistemos, net nesuteike jai pavadinimo!
zurnalistas speja, kad honda bosai bijo galimu teismu i kuriuos kreipsis nusijobine kapitalistai.
mol "o kodel neishtrauke kontroles sistema?!"

Posted: 24 Mar 2008, 22:16
by Username
Del tos pacios priezasties kawasaki rep'ai pastoviai mini kad tai _nera_ traction control ir tiesiog sistema kuri "removes sudden spikes" , bet praktikoje nelabai kada ji ir suveikia. Na turbut vaziuojant sausu asfaltu, puse gazo ir uzvaziavus ant tepalo balos.
Tuo tarpu ka mano ducati 1098R atstovai apie ju TC ir USA teismus...?

Visgi betgi eilines masinos irgi turi TC taciau del to i teismus nepapuola?
Posted: 25 Mar 2008, 16:14
by Vee Crunchy
Griztant prie hondu, dar vienas margumynas. Greiciau, hondu pritaikymas kitose sferose:
Karo atveju pastacius CBR1000F ant centerstando, galima uz jo sleptis nuo sviediniu, kulku ir shrapneliaus - nepramus praktiskai niekas. Saugu kaip uz uolos.

Posted: 25 Mar 2008, 16:46
by mindaugasa vol.2
Vee Crunchy wrote:Griztant prie hondu, dar vienas margumynas. Greiciau, hondu pritaikymas kitose sferose:
Karo atveju pastacius CBR1000F ant centerstando, galima uz jo sleptis nuo sviediniu, kulku ir shrapneliaus - nepramus praktiskai niekas. Saugu kaip uz uolos.

taip, honda yra buletproof!
Posted: 25 Mar 2008, 20:04
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:
taip, honda yra buletproof!
taip, sutinku. sitas tai netgi bombproof.
Apciupinejus visa eile matociklu, turiu pasakyt, kad yra kazkas special apie ankstyvuju 90-tuju hondas. Konkreciai VFR750, CBR600F, CBR1000F, 900RR. Sekso ir emocijos juose nedaug (isskyrus galbut RR skylutes ant priekinio spoilerio), bet surinkimo ir isdazymo kokybe bei demesys detalytems yra 10/10. Tiesa, rudyja tai kaip ir visi.
Posted: 25 Mar 2008, 21:04
by mindaugasa vol.2
as tai skaitau, kad is hondu visada noriu pavaziuoti su RC45. gal kas duotu pralekti rateli?
Posted: 25 Mar 2008, 22:35
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:as tai skaitau, kad is hondu visada noriu pavaziuoti su RC45. gal kas duotu pralekti rateli?
rateli ar unt ratelia?
Posted: 25 Mar 2008, 22:52
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:as tai skaitau, kad is hondu visada noriu pavaziuoti su RC45. gal kas duotu pralekti rateli?
As visai pasirasyciau palaikyt tau kompanija ant NR750.
Posted: 26 Mar 2008, 12:30
by mindaugasa vol.2
Honda Techninis Kampelis toliau praturteja dar viena naujiena, kad hrc vairo demferi siulo pakeisti i kita, kuris atrodo taip pat kaip ir gamyklinis, taciau yra ne joks elektroninis, o reguliuojamas atsuktuvu.
antra opcija: keiciamas i kita, kuris reguliuojamas noutbuko pagalba.
taigi vaizdelis, kad chebra matalina stock'iniais demferiais yra klaidinantis vartotojus.
kazkiek risasi su kita tema apie luzeriams nelaikancius hondos demferius.
Posted: 26 Mar 2008, 12:35
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:Honda Techninis Kampelis toliau praturteja dar viena naujiena, kad hrc vairo demferi siulo pakeisti i kita, kuris atrodo taip pat kaip ir gamyklinis, taciau yra ne joks elektroninis, o reguliuojamas atsuktuvu.
antra opcija: keiciamas i kita, kuris reguliuojamas noutbuko pagalba.
taigi vaizdelis, kad chebra matalina stock'iniais demferiais yra klaidinantis vartotojus.
kazkiek risasi su kita tema apie luzeriams nelaikancius hondos demferius.
viskas kas geriausia jau israsta
Posted: 28 Mar 2008, 14:33
by mindaugasa vol.2
labadiena,
HTK pasipildo pastaba-reviewsu apie variklio iverzimo ivores. desineje puseje yra trys reguliuojamos (su sriegiu) ivores, tos, ant kuriu sukamos garsiosios castle nuts be rikalingas 160usd vertes honda special toolsas.
tai va, tos ivores rekalauja patobulinimo.
pirma, tai hrc tiems kurie dazniau kaitalioja variklius rekomenduoja tu ivoriu sriegi sutepti plastiniu tepalu. oem manualas to neapraso.
ivoriu sriegio kontaktinis plotas yra pakankamai didelis ir nors iverzimo momentas nedidckas, taciau ivore ishsukti nesugadinant (tokie "rageliai" kurie fiksuoja pagrindini laikantyji varzta) jos yra sunkoka labai.
antra beda, kad ivorem panaudotas lengvas metalas. ne aliumas, bet kazkas nerimto. svorio taupymo sumetimais.
sperdimas: ivores pasigaminti paciam.
aciu
Posted: 28 Mar 2008, 14:41
by Username
Bet jei pats gaminsi, jos bus sunkesnes? nevalins!
Posted: 28 Mar 2008, 16:14
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:..rekomenduoja tu ivoriu sriegi sutepti plastiniu tepalu...
aciu
as tiksliai nefinau kas yra plastinis tepalas, bet HTK skaitytojams galiu pasakyt, kad pries isukdamas variklo, ismetimo, vaziuokles varztus, kurie linke i sieze'inima, visada naudoju tepala vario pagrindu. Puikus produktas, labai atsiperka. Nors tuo paciu yra ir didelis nuodas.

Posted: 28 Mar 2008, 16:18
by Yvl
Vee Crunchy wrote:
as tiksliai nefinau kas yra plastinis tepalas, bet HTK skaitytojams galiu pasakyt, kad pries isukdamas variklo, ismetimo, vaziuokles varztus, kurie linke i sieze'inima, visada naudoju tepala vario pagrindu. Puikus produktas, labai atsiperka. Nors tuo paciu yra ir didelis nuodas.
atradai amerika blin... seniai autamabylio ratu shpilkos irgi suportai sutepami
