Page 4 of 5

Posted: 25 Jun 2008, 12:01
by mindaugasa vol.2
koks ce lojimas vyksta, a?
apie ka sneka?
kokie pirmininkai? pirmininkai chiulpia. ar todel lojimas?
koks ce blogas, apie ka?

Posted: 25 Jun 2008, 12:06
by didzhej
trumpai reziumuoju: suzukis is uzvogtu pinigu ir dar iesko, kas dar taip motus pirko.. taigi, bandeme pirminyka linksniuot, bet anas pasirodo stambiu mastu ir net vaikus vogia, po du.. tai kazinau. Gal tema rakinam? Gonza metam ant gedos stulpo, is kazkelinto kartu turetu uzsimesti.. nors jei gerai neuztaikysim, tai jau po antro jam bus dzin kur mes ji metam ir kaip aukstai.

feee. kazkokia gera reziume gavosi.

Posted: 25 Jun 2008, 12:09
by mindaugasa vol.2
ant gedos kuolo ji!

hondos pardavejas vazineja su triumphu
kawasakio pardavejas su suzukiu
yamahos su suzukiu
hondos aplamai niekas nepardavineja
o suzuki valdo lenkai
visa tai - lietuva

Posted: 25 Jun 2008, 12:10
by didzhej
o jei dar viska sudeti i viena iliustracija ir su kreidutem virs galvu parasyti: ziecpospolita!?!?

Posted: 25 Jun 2008, 12:13
by gonzas
polska kurwa!


beje, suzukio pardavejas kaune, vazineja su Honda.


mindaugai, any comments?

Posted: 07 Jul 2008, 17:43
by gonzas
laba diena.

skaitau kad per shventes vyko gimines suvaziavimas ir mano Barmalejus susipazino su savo antros kartos pusbrolio dede eGskavatorium.

Image

Posted: 07 Jul 2008, 18:33
by wundis
ilgesingai ziuri i kausa. dave pralegt ?

Posted: 07 Jul 2008, 22:30
by gonzas
wundis wrote:ilgesingai ziuri i kausa. dave pralegt ?
nedave, ibo neturiu elektrinio ekskavatoriaus kategorijos!

skaitau per kita suvaziavima gal duos :bs2:

Posted: 20 Jul 2008, 21:58
by gonzas
laba vakara.

siandien buvo smaugiama be kompromisu. pasmaugus buvo nuspresta lengvai pavaziuoti i kita teritorija, kur bevaziuojant nutiko gedimas (foto zemiau). didziausia dziaugsma apturejo piktieji barsukai ir kitokie krumynu ir karjeru gyventojai, jau galande iltis ir lauke kol sutems, idant galetu mane sudoroti. taciau, pagalba su plaktuku ir kitokiais irankiais atskubejo greiciau, ko pasekoj lenciugas buvo pataisytas ir barsukai liko neede.

p.s. pas pona V pirkta grandine atlaike gal 150 kilometru ir nutruko per sujungima. apsieita vienos nesvarbios plastmaskes sulauzymu.

Image
Image

Posted: 20 Jul 2008, 22:03
by wundis
Skaitau, teisybes reik eit ieskot i strasbura ? kur garantija ? kur nepatikusios prekes grazinimas per 14 dienu? :roll:

Posted: 20 Jul 2008, 22:07
by gonzas
wundis wrote:Skaitau, teisybes reik eit ieskot i strasbura ? kur garantija ? kur nepatikusios prekes grazinimas per 14 dienu? :roll:
skaitau kad lievas sujungimas ir tiek ziniu. dabar buvo panaudotas prieshtvaninis uzhplakimas. manau kad laikys :rock:

Posted: 20 Jul 2008, 22:08
by wundis
gonzas wrote: skaitau kad lievas sujungimas ir tiek ziniu. dabar buvo panaudotas prieshtvaninis uzhplakimas. manau kad laikys :rock:
amebanah! bijai pakovot del savo teisiu ?! o kur moraline zala ir jos atlyginimas ?! =;

Posted: 20 Jul 2008, 22:09
by gonzas
wundis wrote:
gonzas wrote: skaitau kad lievas sujungimas ir tiek ziniu. dabar buvo panaudotas prieshtvaninis uzhplakimas. manau kad laikys :rock:
amebanah! bijai pakovot del savo teisiu ?! o kur moraline zala ir jos atlyginimas ?! =;
neturiu kasos cekio, bo pirkau uzh PIGIAI :albino:

Posted: 20 Jul 2008, 22:45
by _heyy
skaitau veziokis tu daugiau tu sujungimu. jei cia ta grandine, apie kuria gyreis, tai ne dabar, net tikrai neuzilgo reiks sudurt, kad bent namo griztum :D

Posted: 20 Jul 2008, 23:15
by didzhej
as skaitau, kad 'fight 4 your rights' must! - jei ne, tai ameba. pisu minusa.