Page 4 of 4
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 10:54
by tomasn
Zilo kontaktas suveike. Per tris valandas 8 vnt. pragreztu vtulkiu is mano duoto metalo atsiejo 12 eur. Rikomenduoju nesudetingiems tekinimo darbams. aciu zilui
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 13:45
by zil130
Taip. Ačiū man.
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 13:59
by mindaugasa
12/3=4eur pajamos uz valanda? Tekintojui kelnes nusmuks
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 15:14
by zil130
Ką tik prisiminiau dar vieną tekintoją...
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 20:05
by wundis
tai gal tuo paciu dar kokius 4 gaminius dare kita ranka?
Re: tekinimas
Posted: 31 Oct 2016, 20:11
by tomasn
Tai dede pencijoj, poreikiai nedideli matyt, o elektra subsidijuojama
Tapatalk