Page 4 of 8
Posted: 04 Jun 2008, 21:23
by Yvl
cia sai tau dave uzuomina apie
naujoku kampeli
anu marsh ten greitai!
Posted: 05 Jun 2008, 15:38
by Shtrych
motosportas.lt jau paskelbtas tvarkaraštis Bikernieks varžyboms.
tai gal tik speederis važiuoja? - mielai pasiimčiau daugiau taškų

Posted: 05 Jun 2008, 15:40
by Vito
Panasu, kad dauguma vaziuoja.
Posted: 09 Jun 2008, 12:02
by Shtrych
gal yra info dėl C kalsės startinio mokesčio? kiek kaštuos?
Posted: 09 Jun 2008, 12:51
by Vito
Shtrych wrote:gal yra info dël C kalsës startinio mokesèio? kiek kaðtuos?
50 latu.
Posted: 09 Jun 2008, 22:09
by motobiker
Shtrych wrote:gal yra info dėl C kalsės startinio mokesčio? kiek kaštuos?
06.15 diena - 30 latu

Posted: 15 Jun 2008, 22:07
by sai
na ka, mielieji

etapa bikerniekuose 06.15 uzskaitau (ne)ivykusiu
ziedo motosportas pasieke naujas zemumas. kadangi tylos minutes sian atstovejau dvi, visiem kitiem siulau paklausyt sel dainos kontrolinis suvis priedaini.
sestadieni lijo, buvo smagu pasitreniruot slapioj trasoj. sekmadieni nebelijo, tai teko pasitreniruot padangu montavimo srity. po to seke kvalifikacija su trasos ypatumu siurprizais. apie juos ir trasos iveikimo technika placiau papasakos kaunieciai, veliau pridesiu ir as, daba ein ylsetis. iliustruju rengini, neliudekit:)
vis delto c klasej pasiseke visapusiskai, jiems net mergu isnuomavo! tiesa, kaip matome is teisejo laikomo transparanto, pasinaudot dovana liepe greitai

Posted: 15 Jun 2008, 22:17
by nepykit
sai wrote:...vis delto c klasej pasiseke visapusiskai, jiems net mergu isnuomavo! tiesa, kaip matome is teisejo laikomo transparanto, pasinaudot dovana liepe greitai

kol taisiau sita gigantiska nuotrauka kazkas padare tai uz mane

O kas graziau?

Posted: 15 Jun 2008, 22:18
by sai
pateikiu neiskreipta vaizda! turi zurnaliugu iproti sutirstint spalvas?
Posted: 15 Jun 2008, 22:20
by nepykit
sai wrote:pateikiu neiskreipta vaizda! turi zurnaliugu iproti sutirstint spalvas?
tavo vaizdas kaiptik iskreiptas drebanciu ranku ir kitu aplinkos faktoriu, galiu sporint, kad mano variantas yra artimesnis realybej!

Posted: 15 Jun 2008, 22:30
by Nauris
Posted: 15 Jun 2008, 23:00
by El Traxo
ojoj, liūdnas savaitgalis pas latvius

Posted: 16 Jun 2008, 00:13
by mindaugasa vol.2
R.I.P.
Posted: 16 Jun 2008, 09:43
by Shtrych
R.I.P.
Posted: 16 Jun 2008, 09:59
by Vito
Kacergine pasaulinio lygio trasa lyginant pries Bikernieku sauguma.
Konfiguracija afigiena, dirbt ziauriai daug reikia. Pravaziuot ir isbandyt smagu buvo. Ir per lietu su lietaus padangom bandem, ir per sausa su sausom bandem, ir per lietu su sausom bandem. Lietaus padangas pirma karta teko bandyt, sukibimas stebino.
Kad ten lekti reikia arba pampersus senjorams detis (suprask - didelius) arba kasdien kiausiniene pusryciam, pietums ir vakarienei valgyti, kad kiausai dideli uzaugtu.
Vaziuociau dar ten.