Page 4 of 22
Posted: 25 Nov 2009, 11:35
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:jep. dariausi toki is galvutes. du. vienas gavosi (mazesnis), kitas nelabai (didesnis), bet atsisukau.
tau kokio dydzio reikia?
kažkur kalba ėjo apie 38mm
Posted: 25 Nov 2009, 12:01
by ezhiukas
El Traxo wrote:ezhiukas wrote:jami vambzdzio gala, bulgarke, svarke ir pasigamini

ne nu.. ir duoną galima namie išsikepti ar kiaulę balkone užaugint

dabar ieškau rakto, ne svarkės ir bulgarkės

na tokie specifiniai raktai yra nesveikai brangus ir niekas ju neturi. As dekompresoriams isukti rakta sekmingai pasigaminau bulgarkes pagalba. Sitas biski sudetingesnis, bet irgi ne stebuklas. Uztruktum koki pusvalandi max

Posted: 25 Nov 2009, 13:02
by mindaugasa vol.2
didesne galvute 43 (isorinis diametras 48mm), o mazesne - 25mm isore, vadinasi bus kokio 22 dydzio. sorry
Posted: 27 Nov 2009, 14:06
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:didesne galvute 43 (isorinis diametras 48mm), o mazesne - 25mm isore, vadinasi bus kokio 22 dydzio. sorry
numatavau nx. Anga 38mm, varžto išorė 35, vidus 30mm,

Posted: 30 Nov 2009, 23:20
by inter
O ka liaudies teismas pasakys apie va sitokias inovacijas?
http://www.youtube.com/watch?v=fJl92w53 ... _embedded#
Stebiuosi, kad panasonicu motosporte tokio dalyko neuzmaciau, gi baisiai patogu, gi du viename! NORIU!!! Kas Lietuvoj padarytu lygiai toki pati, tik kad kaina butu krizine ir lietuviska?

Posted: 30 Nov 2009, 23:29
by didzhej
gerulis!
Posted: 01 Dec 2009, 00:44
by El Traxo
inter wrote:Stebiuosi, kad panasonicu motosporte tokio dalyko neuzmaciau, gi baisiai patogu, gi du viename! NORIU!!! Kas Lietuvoj padarytu lygiai toki pati, tik kad kaina butu krizine ir lietuviska?

359 EUR.......damn .. nice stuff but expensive..
Nupirkt iš vokiečių vieną kiniečiams ir ate - kai pisteltų kitajozai 10k vnt. po 50 eurų...

Posted: 01 Dec 2009, 00:51
by gonzas
tai galim ir patys susimest trise po simta ewru ir pradet kept.
tik nzn, koks bizni gautusi. manau kad monkes.
Posted: 01 Dec 2009, 10:05
by Teo
panty dlia prijezdžich...
Posted: 05 Feb 2010, 15:30
by Yvl
skaitau kad
komplektukas labiau negu labai...
Posted: 30 Jun 2010, 23:23
by Abbath
Zilui +1 uz draugiska paskola
Posted: 01 Jul 2010, 09:33
by Kamstis
Noriu pranesti kad uzmatytas motociklo pakelimo mechanizmas uz pigiai Modelio nezinau binaro nebus galiu pasakyt tik kad raudonas

.
Kaune Vikingo isparduotuvei Raudondvario plentas 150.
Pakelimo mechanizmas Fokiskas. Truksta ratuku ant kuriu galima stumdyt pakelta moto. Kai uzmaciau toki paty praeita karta jau buvo privatizuojamas kazkokio moto gerbejo su laaabai dideliu uzsidegimu. Ir klausinejo ar dar turit.
Kaina nebuvo uzlipinta bet ten viskas uz pigiai parsiduoda tobish smarkiai nukainuota del trukumu-defektu.
Jie ten konteinereis veza visoki defektuota bruda i lt
Posted: 01 Jul 2010, 12:04
by nitruxa
Posted: 01 Jul 2010, 12:20
by Kamstis
ne ten kitoks. pakist po apacia reik ir toks X formos su hidrauliniu dakratu primontuotu.
Kiek supratau tinka ir keturraciui. Panasu i
sita net labai panasus
Posted: 01 Jul 2010, 13:05
by nitruxa
gaila sportbaiko su tokiu nelabai pakelsi

bet siaip kaip uz tokio tipo sakyciau gerai 150lt

(y)