Page 4 of 6
Posted: 22 Jul 2008, 20:57
by motobiker
_heyy wrote:visuose pasaulio ir europos enduro/mx cempionatuose kiek teko stebeti, kad ir kaip butu aiskus cempionai, jais tituluoja tik zurnaliugos. tiek komandu vadovai, tiek teisejai, tiek organizatoriai laukia paskutinio finiso ir tadu skelbia kas cempionai. lt ziuriu paprasciau - padarai pats cempionata, ir kada nori skelbi laimejusiuosius

o tu surask kazka panasaus oficialiuose kokiu nors organizaciju tinklalapiuose? niekas juk neskelbia to viesai federacijos tinklalapyje... paprasciausiai ta sneka isejo sicia, ir nieko baisaus nematau,kad apie tai snekama garsiai motofrakcijoje .

Posted: 22 Jul 2008, 22:04
by efk0nas
Yvl wrote:speeder wrote:efk0nas wrote:
Klausykit, jaunuoli.. Pas jus mano vairo slaideriukščiai lyg turėtų mėtytis?

tiesa pasakius nelabai supratau klausimo

mazdaug isivaizduoju kas tie vairo slaideriuksciai, ir kur jie dedasi.. bet kad pas mane kazkieno tokie butu tai pirma kart girdziu...

Efkunai, jei cia kalba apie tuos lujisinius pries 100 metu uzsakytus, tai jie pas Nauri gi

Ai, pas naujį kažkoks panašus avataras buvo, tai ir parašiau nepažiūrėjęs. NAURI, ATIDOK SLAIDERIUS!

Posted: 22 Jul 2008, 23:52
by sai
gonzas wrote:ponai, nesikarsciuokite.
cia yra vyru kalbos, o ne oficialus NMSF pranesimas:)
tokiu atveju mane stipriai stebina oficialiu asmenu manymas, kad uz darbovietes ribu jie gali bliuznyt ka tik nori. net ir zinant, kad lietuvoj tai yr daznas reiskinys, nesinori to priimti uz norma.
p.s. vyrai kalba kitaip.
Posted: 23 Jul 2008, 00:09
by efk0nas
mane tai stipriai stebina, kaip kai kurie "lenktynininkai" susireikšmina. Tai jiems drįso starto mokesčio negrąžint, tai žėk įžeidė, konstatuodami visiems iš anksto žinomus faktus. Praktiškai visokiems Rossiams dar daug žolės apš*kt, kol pasieks mūsų vyrų lygį

Posted: 23 Jul 2008, 01:10
by sai
mokesti grazino. komandai nepriklausau. siku pagal galimybes
Posted: 23 Jul 2008, 08:27
by Vito
gonzas wrote:ponai, nesikarsciuokite.
cia yra vyru kalbos, o ne oficialus NMSF pranesimas:)
Matyt gonzikui uþdësiu pliusà uþ teisingà áþvalgà.
Posted: 23 Jul 2008, 08:53
by gonzas
Vito wrote:gonzas wrote:ponai, nesikarsciuokite.
cia yra vyru kalbos, o ne oficialus NMSF pranesimas:)
Matyt gonzikui uþdësiu pliusà uþ teisingà áþvalgà.
nereik man tavo pliusu! neparsiduodu niekam!
Posted: 23 Jul 2008, 09:58
by motobiker
risam gal gincus apie ora - kiekvienas savaip teisus ir kiekvienas turi savo nuomone,kuria gina... kiek zmoniu ,tiek teisybiu

Posted: 23 Jul 2008, 10:28
by Renaz
Viskas px, as iki siol nesuprantu kur W reviewas... Jau kyla ranka det minusa, bet pele neleidzia! Laukiam.
Posted: 23 Jul 2008, 10:36
by wundis
prisidedu prie Renazo pastabos. man klavetura nesimaigo apie tai rasyt

stringa signalas kazkur!
Posted: 23 Jul 2008, 10:44
by Renaz
wundis wrote:prisidedu prie Renazo pastabos. man klavetura nesimaigo apie tai rasyt

stringa signalas kazkur!
Cia del tarppoliniu interferenciju, besikertanciu W danzniu meridianais. Nesigaus parasyt kazka pikciau, jau bandziau.
Posted: 23 Jul 2008, 10:50
by Yvl
Renaz wrote:wundis wrote:prisidedu prie Renazo pastabos. man klavetura nesimaigo apie tai rasyt

stringa signalas kazkur!
Cia del tarppoliniu interferenciju, besikertanciu W danzniu meridianais. Nesigaus parasyt kazka pikciau, jau bandziau.
Marods cia nagus prikiso bangu interferencija ir Komptono efektas. Harmonikos nesutampa. Nes sinchronizacijos daznio amplitude iskreipta.
Posted: 23 Jul 2008, 10:56
by storms
ikaliau w minusa
del to kad renas-ameba to nepadare
o revjusa as vakar gyvai isklausiau
Posted: 23 Jul 2008, 10:57
by wundis
storms'as turbut apple'a naudoja ...

Posted: 23 Jul 2008, 10:58
by Yvl
wundis wrote:storms'as turbut apple'a naudoja ...

su SUN os'u...