Page 4 of 6
Posted: 15 Jul 2009, 09:19
by El Traxo
Yvl wrote:ale kaip toks shudniekis sugeba taip supist matociklo vaizdziali...

užtat su tokiais pelekais gerai į visokius ralius važinėti - ten viskas, kas ne standartas, gerai žiūrisi
p.s. man jie irgi nepatinka
Posted: 15 Jul 2009, 09:20
by Yvl
tckd wrote:Yvl wrote:ale kaip toks shudniekis sugeba taip supist matociklo vaizdziali...

aciprasau, bet tam harli nieko supist is esmes yra neimanoma

nieka nerauki, piemeny!
Posted: 15 Jul 2009, 09:23
by El Traxo
Teo wrote:hm. nepatinka man fištailai ant turerio... gaila

uodegą nupIauni (o gal ir nusiima?) ir turi dvasingą muflerį

Posted: 15 Jul 2009, 09:27
by Teo
El Traxo wrote:Teo wrote:hm. nepatinka man fištailai ant turerio... gaila

uodegą nupIauni (o gal ir nusiima?) ir turi dvasingą muflerį

nedvasingas, nes plonas. tinka visokiems softeilams. tureriai su plonais vamzdziais man nesiziuri
edit: bet tema tai ne apie tai

Posted: 15 Jul 2009, 09:28
by Yvl
El Traxo wrote:Teo wrote:hm. nepatinka man fištailai ant turerio... gaila

uodegą nupIauni (o gal ir nusiima?) ir turi dvasingą muflerį

su tokiais tik ruu-tu-tu-tu-tuuuu daryt po bobutes langais

Posted: 15 Jul 2009, 10:13
by inter
Onugerai, tada tiesiai prie reikalo, nusidedant ir ignoruojant skelbimu skilti (labai nemuskit

): galbut jamsiu jusu standartinius bakelius uz galbut jums priimtina kaina! Nesidrovekit ir siuskit pasiulymus PM arba tiesiog cia, idant jusu garaze nesivoliotu nereikalingas daigtas, o man nereiketu skatinti USA ekonomikos atsigavimo per ebay. Lietuvos pinigai reikalingi Lietuvai!!!

Posted: 15 Jul 2009, 10:15
by mindaugasa vol.2
as dar prie intero kainos pridesiu savo 1lt, kad tik pakeistu!
Posted: 15 Jul 2009, 10:22
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:as dar prie intero kainos pridesiu savo 1lt, kad tik pakeistu!
obeje, mano saksofone isdygo kitas bykshtukas nibys - prie tam tikru sukiu, surezonuojant antsiranda viedro barshkesys...
vel teks ait i baslius pas zhmogu-melynaja liepsna?
Posted: 15 Jul 2009, 10:25
by El Traxo
Ti kad iš čia gyvenančių tik aš ir Teo turim standartinius turerinius. Gal ežiukas per savo ryšius ką nors atkapstys..
Savus pirkau ebejui už 20$ (gaudai mintį?) - kai reikėjo sertifikuotis/TA, na dar pas pirmininką nuvažiuoti (nes tas baisiai baikerių kiaurom dūdom nemėgsta

)
inter wrote:Onugerai, tada tiesiai prie reikalo, nusidedant ir ignoruojant skelbimu skilti (labai nemuskit

): galbut jamsiu jusu standartinius bakelius uz galbut jums priimtina kaina! Nesidrovekit ir siuskit pasiulymus PM arba tiesiog cia, idant jusu garaze nesivoliotu nereikalingas daigtas, o man nereiketu skatinti USA ekonomikos atsigavimo per ebay. Lietuvos pinigai reikalingi Lietuvai!!!

Posted: 15 Jul 2009, 10:27
by ezhiukas
siaip as saviskiam irgi mielai standartinius glusakus nusipirkciau, bet baisiai brangiai siuntimas gaunasi. Daiktas didelis ir sunkus, tuo labiau kad softailui neuztenka bakeliu, reikia pilna ismetima imt...
Posted: 15 Jul 2009, 10:31
by mindaugasa vol.2
oka, atlanticexpress numire? 1kg=1usd
Posted: 15 Jul 2009, 10:40
by ezhiukas
neivaldes as atlantik expreso

Posted: 15 Jul 2009, 10:45
by El Traxo
atlantikas gyvas, šiemet siunčiausi per juos - net pinigų už siuntimą neėmė. Gal x10 siuntimas nemokamas?
mindaugasa vol.2 wrote:oka, atlanticexpress numire? 1kg=1usd
Posted: 15 Jul 2009, 10:47
by mindaugasa vol.2
anekdotas ten su apmokejimu. as taip pat likau nemokejes uz paskutine siunta. nors siuliausi. man neramu, kad jie nenumirtu, dirbdami visuomeniniais pagrindais.
Re: Triubu mazgojimas
Posted: 30 Dec 2012, 21:26
by El Traxo
Laba diena,
ar yra receptų kaip nuo korozojos "atmazgoti" panašaus stovio triūbas?:

- pipes1.JPG (41.59 KiB) Viewed 4003 times
Geram stovyje atrodo maždaug taip:

- pipes.JPG (21.51 KiB) Viewed 4003 times