Page 4 of 11

Posted: 27 Aug 2008, 11:46
by Username
motobiker wrote:
Username wrote: NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.
NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.
NMSF nera 08.31 dienos varžybu organizatorius - jas organizuoja VSI Nemuno ziedas ir klubas Dolce moto.
Kas liecia Baltijos bei Rytu Europos cempionatus tai viskas atvirksciai - Dolce Moto neturi nieko bendro su jais ir varzybas daro nesankcionuotai.Jeigu jie vyks tikrai sekmingai,tai labai super - nenoreciau ,kad musu sprendimai jiems pakenktu .
Koks skirtumas kaip ten ka pavadinsi..na nebent svarbu kas ant taures parasyta. Gali Dolce Moto ir "Kauno chempionatu" pavadinti, esme vistiek kad hebra ses ir vaziuos ir lenktyniaus.

Posted: 27 Aug 2008, 11:49
by mindaugasa vol.2
karai yra shudas. kai ir taip motosportas leisgyvis karai negausina dalyviu skaiciaus.
reikia surasti kalta ir prispardyti klyna!

Posted: 27 Aug 2008, 12:03
by motobiker
Nauris wrote:NMSF buvo nustumta i sona nuo KOMERCINIO projekto, kuri renge "Nemono Ziedas" ir "Dolce Moto".... NMSF pradejo "nesvare" programa, kad suzlugdyt sias varzybas, i kurias ideta labai daug pinigu, pakviesta televizija, daug kameru, didelis ekranas ir ttt, pakviesta daug sportininku...
shi laiska, as manau, NMSF padubliuos i uzsieni, kad sportininkai nevaziuotu i sias varzybas, nes mol jos bus ne saugios, bet ju saugumo planas, tiesiog juokingas, nes daduoda tik TECHNISKUMO trasai, bet TOLI grazu NE SAUGUMO...

pamastom kolegos!
gerb. Nauri - tavo ziniai NMSF netgi labai suinteresuota,kad sportininkai suvaziuotu i varzybas ir NMSF paciai yra labai naudinga dalyvauti taip isreklamuotose varzybose.Bet ,deja, del visu taip nemegstamu saugumo priemoniu nebuvimo, ji yra priversta nedalyvauti.Varzybos bet kuriuo atveju vyks ir nematau nieko blogo is organizatoriu puses, jeigu kazkokia "virsininke" NMSF jose nedalyvaus... :)

Posted: 27 Aug 2008, 12:05
by mindaugasa vol.2
sliukstelesiu zibalo (pats nevaziuoju, kas man?): o ar nera taip, kad pasipriesinimas kilo del to, kad dalis dalyviu yra "isivaziave" esamos konfiguracijos trasa, laikai neblogi ir bet kokie pakeitimai vienodintu visu dalyviu shansus??
butu juokinga. :albino:

Posted: 27 Aug 2008, 12:05
by Nauris
motobiker wrote:
Nauris wrote:NMSF buvo nustumta i sona nuo KOMERCINIO projekto, kuri renge "Nemono Ziedas" ir "Dolce Moto".... NMSF pradejo "nesvare" programa, kad suzlugdyt sias varzybas, i kurias ideta labai daug pinigu, pakviesta televizija, daug kameru, didelis ekranas ir ttt, pakviesta daug sportininku...
shi laiska, as manau, NMSF padubliuos i uzsieni, kad sportininkai nevaziuotu i sias varzybas, nes mol jos bus ne saugios, bet ju saugumo planas, tiesiog juokingas, nes daduoda tik TECHNISKUMO trasai, bet TOLI grazu NE SAUGUMO...

pamastom kolegos!
gerb. Nauri - tavo ziniai NMSF netgi labai suinteresuota,kad sportininkai suvaziuotu i varzybas ir NMSF paciai yra labai naudinga dalyvauti taip isreklamuotose varzybose.Bet ,deja, del visu taip nemegstamu saugumo priemoniu nebuvimo, ji yra priversta nedalyvauti.Varzybos bet kuriuo atveju vyks ir nematau nieko blogo is organizatoriu puses, jeigu kazkokia "virsininke" NMSF jose nedalyvaus... :)
o tai kam tada "informacinis karas" ?

ir tarp kitko, savo pareiskima as taikiau ne tau, o tavo kolegai!

kam tie principai?

Posted: 27 Aug 2008, 12:07
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:karai yra shudas. kai ir taip motosportas leisgyvis karai negausina dalyviu skaiciaus.
reikia surasti kalta ir prispardyti klyna!
Nes klyno prispardymas padarys tvarka ir susitaikyma sporte!

:nutkick:

Posted: 27 Aug 2008, 12:11
by vytenismak
mindaugasa vol.2 wrote:sliukstelesiu zibalo (pats nevaziuoju, kas man?): o ar nera taip, kad pasipriesinimas kilo del to, kad dalis dalyviu yra "isivaziave" esamos konfiguracijos trasa, laikai neblogi ir bet kokie pakeitimai vienodintu visu dalyviu shansus??
butu juokinga. :albino:
as kazkodel galvoju lygiai taip pat

Posted: 27 Aug 2008, 12:11
by Nauris
paskutinio etapo perkelimas, tai butent smugis varzybu rengejam, nes visi zinom, kad moto sporte pinigu pertekliaus nera, ir sportininkam yra papildoma laiko ir pinigu nasta! tais sumetimais, dalis sportininku gali atsisakyt vaziuot Kaune, nes biudzetai nepavez papildomu varzybu!

as suprasciau, kad butu kazkokiu esminiu kliuciu surast kompromisams, bet dabar matau tik kazkieno uzgauta savigarba, kad "neperlipus" 1.20 trasoje, neklausoma veteranu....

juokinga ir pikta

Posted: 27 Aug 2008, 12:15
by Nauris
mindaugasa vol.2 wrote:sliukstelesiu zibalo (pats nevaziuoju, kas man?): o ar nera taip, kad pasipriesinimas kilo del to, kad dalis dalyviu yra "isivaziave" esamos konfiguracijos trasa, laikai neblogi ir bet kokie pakeitimai vienodintu visu dalyviu shansus??
butu juokinga. :albino:

prie ko cia trefkes?

as paklausiu: kada dazniausiai krenta motociklistai, ar ne tik staigiuose stabdymuose? tos "stabdymo zonos" butent avaringuma ir padidintu trasoje.... pamastykit, lenkimai, susigrudimai, vienas issistabde, kitas ne...

ir pasipriesinimo, kaip tokio, nebuvo... Organizatoriai nusprende kad taip bus geriau

Posted: 27 Aug 2008, 12:23
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:sliukstelesiu zibalo (pats nevaziuoju, kas man?): o ar nera taip, kad pasipriesinimas kilo del to, kad dalis dalyviu yra "isivaziave" esamos konfiguracijos trasa, laikai neblogi ir bet kokie pakeitimai vienodintu visu dalyviu shansus??
butu juokinga. :albino:
man taip pasirode is pat pirmos minutes,kai kilo gincai... toks vaizdas,kad padaugejus posukiams,kazkas labai bijo persiorientuoti... jeigu nebuciau pats vaziaves,tai jau tikrai buciau suabejojes tu S'u tikslingumu.. deja,man asmeniskai jie atrodo vietoje..vel gi,cia mano asmenine nuomone,kuri visai nesutampa su daugumos.... ](*,)

Posted: 27 Aug 2008, 12:29
by vytenismak
daugumoj pasaulio trasu norint numusti greiti ir padidinti sauguma butent irengiami esai. Tebunie jie ne is guminiu fishkiu, bet esme ta pati. Ir dauguma tu pakeitimu buna po daugiau ar maziau skaudziu ivykiu. Pvz., Imola po Sennos ir Ratzenbergerio ypatingai nelaimingo savaitgalio, Monza, Hockenheim ir t.t.
na bet as negoncikas, ka as zinau

Posted: 27 Aug 2008, 12:31
by mindaugasa vol.2
Nauri, as turejau omeny "esamos" - senos konfiguracijos trasa, ne su esais.

bet gi S-ai - kuoliukai sustatyti, ne paroc maishai. neatsispabdei, pamaishe, tai paemei ir pravaziavai tiesiai per esa. tiek tu avariju.

Posted: 27 Aug 2008, 12:38
by motobiker
Nauris wrote: o tai kam tada "informacinis karas" ?
ir tarp kitko, savo pareiskima as taikiau ne tau, o tavo kolegai!
kam tie principai?
ka tu turi mintyje po informacinio karo formuluote ? - jeigu pranešimus motosportas.lt ,tai ten pateikta tik reikalinga informacija,kad sportininkai žinotų kas kur kaip ir nesklandytų ore bereikalingų gandų.
kitą kartą kai taikysi pareiškimus kažkam konkrečiai,tai būtų malonu ,kad įvardintum tiesiogiai ,o ne naudotum bendrą NMSF vardą ;-)
ir galiausiai - apie kokius principus mes kalbam ? apie tai ,kad NMSF nesutinka daryti varžybų be pakeitimų,stengdamasi užbėgti nelaimėms už akių ? sorry ,bet man nejuokinga darosi ,kai kiekvienas ,dalyvaudamas varžybose pasirašyso ,kad dalyvauja varžybose savo rizika ir organizatoriams neturės pretenzijų dėl būsimų traumų.... Pastarieji nusiplaus rankas, o kažkas dėl to sėdės invalido vežimėlyje vien tik todėl,kad organizatoriai tingėjo,nenorėjo,užsispyrė ( nežinau tikros priežasties ) nesiimti jokių saugumo priemonių ...

Posted: 27 Aug 2008, 12:48
by motobiker
Nauris wrote: ir pasipriesinimo, kaip tokio, nebuvo... Organizatoriai nusprende kad taip bus geriau
tai gal nuo to ir reikia pradėti - kaip supratau,organizatoriai nusprendė ,kad jiems taip geriau ,nes skaito ,kad jie visur šeimininkai ... bet gal reiktų suprasti,kad yra sportas ir yra komercija.Sportininkai neaiškina jiems,kodėl komersantai ima pinigus uz bilietus nes ir taip aišku,jog reikia susigražinti investicijas.Taciau,kažkodėl, komersantai is savo puses įsitikinę,kad yra padėties šeiminkai ir gali sportininkus šokdinti pagal tai, kaip jiems atrodo geriau,nusispjaudami į susitarimus ir saugumo priemones ..... štai ir išaiškėjo pas ką čia principai groja . Komercijoje taip gal ir tiktų - kas moka pinigus,tas užsako muziką,bet motociklų sporte,kur rizikos lygis labai didelis,taip neturėtų būti :-k

Posted: 27 Aug 2008, 13:09
by Vito
Klausimas retorinis - o kam murkdytis tarp fiðkiø trasoje arba palyginus saugioje, bet tik su kairiniais posûkiais Piarnu trasoje, jei tik truputá toliau nei Piarnu yra normali europinë Poznanës trasa?