Page 4 of 6
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 04 May 2013, 01:05
by storms
Tai gal motulis toks padyfoltu?
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 04 May 2013, 07:15
by M`BaubZ
Gal čia koks atseit molibdeninis pvz navarotas įmaišytas?
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 04 May 2013, 08:29
by cosmoz
Kaip suprantu tepalų bazė pakeitė, o gal ir priedus kitus naudot pradėjo, todėl ir spalva pasikeitė, bet kokiu atveju nemanau, kad kokios savybės apart spalvos pasikeitė. Rašė kažkas, kad turėjo du bakelius Motulio (TOKIO PAT) ir spalvos skyrėsi (o buvo tik skirtingi pagaminimo metai).
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 06 May 2013, 00:14
by zil130
Motulio prezidentas dabar negras, todėl ir visos alyvos keičia bazę į labiau tinkamą prezidentui.
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 06 May 2013, 11:29
by El Traxo
cosmoz wrote:Kaip suprantu tepalų bazė pakeitė, o gal ir priedus kitus naudot pradėjo, todėl ir spalva pasikeitė, bet kokiu atveju nemanau, kad kokios savybės apart spalvos pasikeitė. Rašė kažkas, kad turėjo du bakelius Motulio (TOKIO PAT) ir spalvos skyrėsi (o buvo tik skirtingi pagaminimo metai).
lyginom kelis bakelius, tai akivaizdžiai matėsi, kad kur šviežas tepalas, pateliuškavus migam suguldavo, tepalo lygis matėsi be problemų. Pateliuškavus mineralinę atrabotkę langelis likdo juodas, nesuprasi kur tepalas, kur ne:
OK-neOK-neOK:

- oil2.jpg (140.47 KiB) Viewed 4908 times
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 11:28
by Qu'est ce que c'est
indedu 9gysle
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 11:33
by mindaugasa vol.2
ha, parasyta: variklis - citrojono
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 11:37
by wundis
cerekvestas akivaizdziai galvojo kad cia runkeliai sedi ir prancuziskai nesupranta, o cia bam !
bfg1300
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 11:42
by Qu'est ce que c'est
runkenlektualam prizas - stormpso sraigiu nameliai
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 12:08
by mindaugasa vol.2
taip, prancuziskai cia visi mokame
pvz., man patinka: advance optimale, technologie apruvee, po to dar accesibile totale grande puissance
viskas aisku
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 13 May 2013, 23:01
by zil130
Tai prancūzų gi vidurinėj visi mokėjo, pamenu po pamokų sakydavo prancūziškai;
pyzdų a la maison,
o jau paaugę turistiake su mergom;\
vous le vous couche avec mois se soir?
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 05 Oct 2015, 09:10
by mindaugasa
kas cia?
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 05 Oct 2015, 09:14
by Yvl
slaideriai.lt reklama?
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 05 Oct 2015, 11:31
by storms
Nevisai. Pirmas lsl, antras slaideriai.lt, trečias r&g, ketvirtas žvakė
Re: Misle devingysle. Kas?
Posted: 05 Oct 2015, 11:44
by mindaugasa
trecias - durbahnas
ketvirtas - pasidaryk pac. spalva - honda wining red by uab "balionelis"