Page 4 of 7

Posted: 04 Sep 2008, 11:28
by Yvl
nepykit wrote:as gatveje bijau net pescias! po litro bijau jau maziau.. ;-)
plet.. erlickas tau ne gimine?

:lolol:

Posted: 04 Sep 2008, 11:44
by danas
storms wrote:nepiskit proto
gali pradet sportuot su kuo nori
skaitau netoks didelis skirtumas ar 600 ar 1000
kategoriškai nesutinku (čia mano nuomonė)

Posted: 04 Sep 2008, 11:47
by sai
Vito wrote: Sezonas minimum 6 etapai, labai taupant 10.000 - 15.000 lt.
jei esi taupus lietuvis, tai gali sutilpt i mazesniaja suma. bet nebutinai.
ziurint kaip seksis :)

Posted: 04 Sep 2008, 11:58
by nepykit
Yvl wrote:
nepykit wrote:as gatveje bijau net pescias! po litro bijau jau maziau.. ;-)
plet.. erlickas tau ne gimine?

:lolol:
Parasyciau, bet nukryptume nuo temos ir reiketu issimoderuoti :)

Ta proga (kad but y tema) pasakau, kad vien is aplinkiniu vaziuotoju pavyzdziu sprendziu, kad skirtumas tarp litro ir 0.6 yra zenklus (nu ir siaip ;-) )
Paimkim, kad ir paprasta visiem gerai zinoma pavyzdy, persedimo nuo litro prie SV'uko :)

Posted: 04 Sep 2008, 12:08
by Username
nepykit wrote:
Yvl wrote:
nepykit wrote:as gatveje bijau net pescias! po litro bijau jau maziau.. ;-)
plet.. erlickas tau ne gimine?

:lolol:
Parasyciau, bet nukryptume nuo temos ir reiketu issimoderuoti :)

Ta proga (kad but y tema) pasakau, kad vien is aplinkiniu vaziuotoju pavyzdziu sprendziu, kad skirtumas tarp litro ir 0.6 yra zenklus (nu ir siaip ;-) )
Paimkim, kad ir paprasta visiem gerai zinoma pavyzdy, persedimo nuo litro prie SV'uko :)

Galeciau iskarto uzmesti toki kontra argumenta, jog kai kurie 600tukai valina geriau (arba bent jau lygiai) negu kai kurie litrai :albino:

Posted: 04 Sep 2008, 12:08
by storms
danas wrote:
storms wrote:nepiskit proto
gali pradet sportuot su kuo nori
skaitau netoks didelis skirtumas ar 600 ar 1000
kategoriškai nesutinku (čia mano nuomonė)
argumentuok

Posted: 04 Sep 2008, 12:56
by danas
Username wrote: Galeciau iskarto uzmesti toki kontra argumenta, jog kai kurie 600tukai valina geriau (arba bent jau lygiai) negu kai kurie litrai :albino:
userneimas numetė puikų argumentą, sakydamas kai kurie
ir viskas tuo pasakyta[/b]

Posted: 04 Sep 2008, 13:01
by Vito
danas wrote:
Username wrote: Galeciau iskarto uzmesti toki kontra argumenta, jog kai kurie 600tukai valina geriau (arba bent jau lygiai) negu kai kurie litrai :albino:
userneimas numetë puikø argumentà, sakydamas kai kurie
ir viskas tuo pasakyta[/b]
Mano kuklia nuomone, valinimas èia absoliuèiai ne prie ko.
600tukas lengviau valdomas ir lengviau perprantamas nei litras. Èia jei labai trumpai.

Posted: 04 Sep 2008, 13:05
by danas
Vito wrote: Mano kuklia nuomone, valinimas čia absoliučiai ne prie ko.
600tukas lengviau valdomas ir lengviau perprantamas nei litras. Čia jei labai trumpai.
visiškai sutinku.
be to aš neakcentuoju valinimo, o tik cituoju juos pačius, nesiveldamas į begalines diskusijas

Posted: 04 Sep 2008, 13:30
by nepykit
danas wrote:
Vito wrote: Mano kuklia nuomone, valinimas čia absoliučiai ne prie ko.
600tukas lengviau valdomas ir lengviau perprantamas nei litras. Čia jei labai trumpai.
visiškai sutinku.
be to aš neakcentuoju valinimo, o tik cituoju juos pačius, nesiveldamas į begalines diskusijas
Bet tai tu idomus - tai kategoriskai nesutinki tai visiskai sutinki, wtf? Apsispresk! ;-)

As tai kategoriskai sutinku del to, kad nesutinku su tavo nesutikimu! :)

Posted: 04 Sep 2008, 13:52
by Username
nepykit wrote:
danas wrote:
Vito wrote: Mano kuklia nuomone, valinimas čia absoliučiai ne prie ko.
600tukas lengviau valdomas ir lengviau perprantamas nei litras. Čia jei labai trumpai.
visiškai sutinku.
be to aš neakcentuoju valinimo, o tik cituoju juos pačius, nesiveldamas į begalines diskusijas
Bet tai tu idomus - tai kategoriskai nesutinki tai visiskai sutinki, wtf? Apsispresk! ;-)

As tai kategoriskai sutinku del to, kad nesutinku su tavo nesutikimu! :)
:D

Posted: 04 Sep 2008, 15:48
by chillis
sai wrote:
Vito wrote: Sezonas minimum 6 etapai, labai taupant 10.000 - 15.000 lt.
jei esi taupus lietuvis, tai gali sutilpt i mazesniaja suma. bet nebutinai.
ziurint kaip seksis :)
cia norejai pasakyt jei taupai saibas ir perki tiesintus ratus kaip vito ir leki i gonkes? :D :roll:

Posted: 04 Sep 2008, 16:51
by sai
cia ziurint kiek griusi :) is to isplaukia ir nebetiesus ratai (ju ir pirkt nereikia, patys atsiranda) ir kitos remonto islaidos. priklauso nuo busimo Konsciko filosofijos ir poziurio i ivairu tech.tiuninga, i padangu kritini nusidevejima ir pan. ka as zinau, gal tos islaidos kam nera nei svarbios, nei esmines :) taipogi priklauso nuo to kaip ruosiesi gyventi (viesbuciai/ palatke/kemperis) keliaudamas, ar veziesi mechanikus ir t.t. zinau veikeju kuriems sezonui ir puse min. sumos uzteko, zinau ir kam kainavo 10x.

Posted: 04 Sep 2008, 18:59
by Username
danas wrote:
Username wrote: Galeciau iskarto uzmesti toki kontra argumenta, jog kai kurie 600tukai valina geriau (arba bent jau lygiai) negu kai kurie litrai :albino:
userneimas numetė puikų argumentą, sakydamas kai kurie
ir viskas tuo pasakyta[/b]
na zinoma ne visi :) dar net galvoju koks naujausias R6 su lengvu tiuningeliu duotu ir tokiai aprilkai (balandei) kaip tavo prirukyt? :roll:

Posted: 04 Sep 2008, 21:43
by mindaugasa vol.2
pirma reikia pasibandyti. dar neaisku ar patiks pvz.?
tai i didele programa neskaiciuojant, uzsidek pora etapu, kas bais daug nekainuos, ir prasivaziuok.