Page 4 of 8

Posted: 01 Sep 2008, 17:02
by Username
w919 wrote:
Username wrote:Beje patiko pastoviai pridedami vaizdai is onboard kameros, gaila tik kad jie buvo netiesioginiai ir iskarto paruosti :) Cia taip buvo uzpildomos tos trasos vietos, kuriose kameros neaprepdavo :)
per trasos ekrana tai lygir atrode kaip live onboard?.. labai idomu ziureti beje. vien del to norejau gauti irasa (bendradarbis netycia isirase), bet jei ten to nera tai gaila...
Matesi kad tas live onboard prasideda biski per greitai ir kai baigiasi, poto gryzes vaizdas i trasa parodo dar tik bevaziuojanti mota pro ta vieta :)

Beto ir tie onboard tokie labai kuklus, vienas prie priekinio rato, dar vienas uz nugaros baikerio ir dar vienas prie soninio slaiderio, ziurintis atgal.

Posted: 01 Sep 2008, 17:05
by w919
Username wrote: Matesi kad tas live onboard prasideda biski per greitai ir kai baigiasi, poto gryzes vaizdas i trasa parodo dar tik bevaziuojanti mota pro ta vieta :)

Beto ir tie onboard tokie labai kuklus, vienas prie priekinio rato, dar vienas uz nugaros baikerio ir dar vienas prie soninio slaiderio, ziurintis atgal.
trasos ekrane rode pilna rata is kameros prie rato - matesi posukiai, trajektorijos, viskas. kaip minejau labai patiko.

Posted: 01 Sep 2008, 17:20
by nepykit
Username wrote:O kam as cia tureciau deti? Juk pastoviai najezdus is mano idedamu video varot. Tai dabar sekmes, viso gero.

:bigfinger:
Sito video praso ne tie kurie varo, o tie kurie giria ir dziaugiasi turtingejanciu ftp. Taigi jei bandai pakerstauti, tai ne tiems kerstauji :)

Gal vistik ymesi kaipnors? :-k

Posted: 01 Sep 2008, 17:31
by vytenismak

Posted: 01 Sep 2008, 17:53
by w919
Username wrote:Beje patiko pastoviai pridedami vaizdai is onboard kameros, gaila tik kad jie buvo netiesioginiai ir iskarto paruosti :) Cia taip buvo uzpildomos tos trasos vietos, kuriose kameros neaprepdavo :)
dabar prisiminiau Naurio pastaba kad realus vaizdas su vaizdu ekrane lygir nesusinxronizuoja. geriau pamascius kazin ar organizatoriai turejo aparatura gyvam transliavimui nuo motociklo? :) gal jie patys paaiskins?

Posted: 01 Sep 2008, 18:00
by Nauris
nepykit wrote:
Username wrote:O kam as cia tureciau deti? Juk pastoviai najezdus is mano idedamu video varot. Tai dabar sekmes, viso gero.

:bigfinger:
Sito video praso ne tie kurie varo, o tie kurie giria ir dziaugiasi turtingejanciu ftp. Taigi jei bandai pakerstauti, tai ne tiems kerstauji :)

Gal vistik ymesi kaipnors? :-k

jo, laukiam iraso :)

Posted: 01 Sep 2008, 19:40
by Username
w919 wrote:
Username wrote: Matesi kad tas live onboard prasideda biski per greitai ir kai baigiasi, poto gryzes vaizdas i trasa parodo dar tik bevaziuojanti mota pro ta vieta :)

Beto ir tie onboard tokie labai kuklus, vienas prie priekinio rato, dar vienas uz nugaros baikerio ir dar vienas prie soninio slaiderio, ziurintis atgal.
trasos ekrane rode pilna rata is kameros prie rato - matesi posukiai, trajektorijos, viskas. kaip minejau labai patiko.
Vadinasi per teliku rode kitka.

Posted: 01 Sep 2008, 22:49
by nepykit
O kaip frakcijieciai dziaugiasi pergales sompanu tai niekas taip ir neprademonstruoja!! :D

Image

Posted: 01 Sep 2008, 22:52
by speeder
biski nuotrauku http://picasaweb.google.com/speeder24/K ... 2008083031 , gonkes buvo superines...

Posted: 02 Sep 2008, 08:28
by Shtrych
speeder wrote:biski nuotrauku http://picasaweb.google.com/speeder24/K ... 2008083031 , gonkes buvo superines...
geros nuotraukos....
ypač http://picasaweb.google.com/speeder24/K ... 0672944978
:evil3:

Posted: 02 Sep 2008, 08:57
by nepykit
Shtrych wrote:
speeder wrote:biski nuotrauku http://picasaweb.google.com/speeder24/K ... 2008083031 , gonkes buvo superines...
geros nuotraukos....
ypač http://picasaweb.google.com/speeder24/K ... 0672944978
:evil3:
Aha - labai meistriskai pagautas rakursas kur nesimato veido! Ir vaizdas jau visai kitas! :thumbright:

Posted: 02 Sep 2008, 09:13
by Nauris
nepykit wrote:O kaip frakcijieciai dziaugiasi pergales sompanu tai niekas taip ir neprademonstruoja!! :D

Image
ismaude juodai! :D

Posted: 02 Sep 2008, 11:30
by nepykit
ČibiRossi? :)

Image

Posted: 02 Sep 2008, 11:42
by Username
Ale Plado rekordo nepagerino :la:


Dar pastebejau kad vaijdulis prisikabines prie kitu gonsciku per antras lenktynes padare 2sec geresni laika negu per kvala ar pirmas gonkes :D

Posted: 02 Sep 2008, 11:58
by nepykit
Username wrote:Ale Plado rekordo nepagerino :la:


Dar pastebejau kad vaijdulis prisikabines prie kitu gonsciku per antras lenktynes padare 2sec geresni laika negu per kvala ar pirmas gonkes :D
As tai skaitau, kad buvo netaip. Is starto paleides lyderius pirmose gontkese nebeturejo motyvacijos plesytis. Antrose nepaleides vaziavo jau atitinkamai kitaip. Bet kagi cia spelioti, kai galime paklausti ir suzinoti kas kaip! :D Kur review?!! :)

P.S. Siaip 100+ W, ziureti tokia kova buvo vienas malonumas ir siaip visapusiskai ispudingai! Restepka ;-)