Page 4 of 14

Posted: 10 Sep 2008, 09:44
by ezhiukas
tckd wrote:visiskai atitinka eziuko pageidavimus ir i darza ir i soda :deathmetal:

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=83412
kazkaip itariu gerai palauzytas lietuvoje sitas dominatorius. Paskutiniu metu kuo toliau, tuo labiau linkstu i sita varianta

Posted: 10 Sep 2008, 10:09
by Renaz
Tai che Rushano Dominatorius! As kazkodel siulyciau pasneket su Vaidu is Siauliu, kad atveztu kazka is vokieciu ir tiek.

Posted: 10 Sep 2008, 10:15
by wundis
haha ! "Puikus pagalbininkas ukyje!", "Trys greiti matuojancios rodykles - tik imitacija!", "Tai genialus budas sutaupyti!", "Pirkite dabar, tikrai nepasigailesite", "Paskambine siuo telefonu, dovanu gausite kavos pakeli!" ](*,)

Posted: 10 Sep 2008, 11:03
by Rashyd
Aha, ðita þinute atspausdinu ir pateiksiu Rushanui, su salyga, kad ðiandien á mano sàskaità neákris 100 Lt.
Kas nesuprato, Renui gresia paðalinimas ið endurobendruomenës uþ autoritetø gaidinimà ir varnui akies kirtimà... vaþinësi karjeruose vienas (jei nieks neiðvarys) ar su unitazininkais be spalvø...
Visi supranta, kad koks vokietis pedofilas vaþineja su dominatoriais á baþnyèià o doras endurininkas Ruðaans drovþià ir gadina... hehehe
Beje vaidas yra ir negyvà KTM atveþæs uþ nepelnytai daug pinigø.. Tai tas egzempliorius kuri gaivinom metus..
Renaz wrote:Tai che Rushano Dominatorius! As kazkodel siulyciau pasneket su Vaidu is Siauliu, kad atveztu kazka is vokieciu ir tiek.

Posted: 10 Sep 2008, 11:14
by didzhej
As jau X + N kartu girdziu apie Siaulieti, ir kad jis APYPENAS magnatas enduriku! - skaitau autoritetas.

Posted: 10 Sep 2008, 11:15
by wundis
iterpsiu trigrasi:

as irgi apie ji girdejau. irgi rekomendavo kaip endurkiu zinova.

Posted: 10 Sep 2008, 11:18
by Renaz
Rashyd wrote:Aha, šita žinute atspausdinu ir pateiksiu Rushanui, su salyga, kad šiandien į mano sąskaitą neįkris 100 Lt.
Kas nesuprato, Renui gresia pašalinimas iš endurobendruomenės už autoritetų gaidinimą ir varnui akies kirtimą... važinėsi karjeruose vienas (jei nieks neišvarys) ar su unitazininkais be spalvų...
Visi supranta, kad koks vokietis pedofilas važineja su dominatoriais į bažnyčią o doras endurininkas Rušaans drovžią ir gadina... hehehe
Beje vaidas yra ir negyvą KTM atvežęs už nepelnytai daug pinigų.. Tai tas egzempliorius kuri gaivinom metus..
Renaz wrote:Tai che Rushano Dominatorius! As kazkodel siulyciau pasneket su Vaidu is Siauliu, kad atveztu kazka is vokieciu ir tiek.
Belenka tauzyji. As nieko negaidinu, daiktas vartotas pagal paskirti, kaip ir ka nezinau. Tiketina, kad vokietys toki daikta galejo naudot kitaip, ko pasekoje ezis pajamtu daugiau motovalandu.

vaido kompetencijos nezinau, bet zinau, kad veza endurkes is vokieciu ir tiek.

Posted: 10 Sep 2008, 11:56
by Rashyd
Neatsimazinek kaip mergaite! 100 Lt, o ryt bus su drakoniðkom palûkanom!
Renaz wrote:
Rashyd wrote:Aha, ðita þinute atspausdinu ir pateiksiu Rushanui, su salyga, kad ðiandien á mano sàskaità neákris 100 Lt.
Kas nesuprato, Renui gresia paðalinimas ið endurobendruomenës uþ autoritetø gaidinimà ir varnui akies kirtimà... vaþinësi karjeruose vienas (jei nieks neiðvarys) ar su unitazininkais be spalvø...
Visi supranta, kad koks vokietis pedofilas vaþineja su dominatoriais á baþnyèià o doras endurininkas Ruðaans drovþià ir gadina... hehehe
Beje vaidas yra ir negyvà KTM atveþæs uþ nepelnytai daug pinigø.. Tai tas egzempliorius kuri gaivinom metus..
Renaz wrote:Tai che Rushano Dominatorius! As kazkodel siulyciau pasneket su Vaidu is Siauliu, kad atveztu kazka is vokieciu ir tiek.
Belenka tauzyji. As nieko negaidinu, daiktas vartotas pagal paskirti, kaip ir ka nezinau. Tiketina, kad vokietys toki daikta galejo naudot kitaip, ko pasekoje ezis pajamtu daugiau motovalandu.

vaido kompetencijos nezinau, bet zinau, kad veza endurkes is vokieciu ir tiek.

Posted: 10 Sep 2008, 12:15
by ezhiukas
na, dominatorius manes kazkaip netraukia. Is sitos klases endurkiu renkuosi tarp XT ir DR. Aisku labai noreciau dar ir su xr prasmaugt, bent jau del idomumo :)

Posted: 10 Sep 2008, 12:21
by Rashyd
Preziumuoju, kad XT netraukia (beje patiko XT sumo variantas kaip comuteris miestui - ziurejau is sono) dr nzn (bet jei lileikais vaziuoja - matyt traukia), xr girdejau kad traukia.
ezhiukas wrote:na, dominatorius manes kazkaip netraukia. Is sitos klases endurkiu renkuosi tarp XT ir DR. Aisku labai noreciau dar ir su xr prasmaugt, bent jau del idomumo :)

Posted: 10 Sep 2008, 12:23
by ezhiukas
na, pazistamas turi xt660x, bet pralekes su xt660r, pasake kad endurine versija geriau traukia

Posted: 10 Sep 2008, 12:51
by Rashyd
Galbut, tas sumo aisku jokiu budu ne sportui, o tik komjutinimui...
O bet taciau galeto tureti reiskmes zvaigzdes... Ant sumo stato mazeni gearinga, kad Vmax butu didesnis...
Ibo skaitau variklis 1:1.
ezhiukas wrote:na, pazistamas turi xt660x, bet pralekes su xt660r, pasake kad endurine versija geriau traukia

Posted: 10 Sep 2008, 13:20
by ezhiukas
kitas variantas kad galbut pasitaike iki 25 kw uzribota versija. Pirko gi neneauja. O ribojimai yra ne tik pas mus

Posted: 10 Sep 2008, 15:33
by didzhej
turiu pazystama turi 2 metu senumo yamakake 660... gal galima patestinti, ezy - ka manai?

Posted: 10 Sep 2008, 15:39
by ezhiukas
testinau vasara xt660r, koki 100 km pralekiau. Visai patiko. Tik va biski brangios jos.