Page 4 of 4

Posted: 11 Sep 2008, 00:00
by zhaltas
Renaz wrote:
Username wrote: Turiu jus, jaunuoli, nuliudinti kad paliksiu sitas pramogas kitiems.
dekavojiu uzh ishsamu komentara, lenkiu galva :lame:

Posted: 11 Sep 2008, 12:03
by Username
zhaltas wrote:apie r1 pasakyt nieko gero negaliu, niekaip. ispac dizaino puse.
wr'as ziaurus!!!! tik kat kubiku mazai, bet nieko paleis ir stipresniu dar ziauresniu!!!
ateis laikas kazkada kai prie jusu ganerio i 'britvas' niex iskaitant bobas nezies :D teks jamt wrus =D> ir i miskus :albino: juze, ka tu y tai?

Atv gerai, neisvengiamai ateis laikas ir sitam. As pas bobute i vilniaus rajona karts nuo karto nuvaziuoju tai reikes paarti vietinius mishkus or smth.

Posted: 11 Sep 2008, 16:34
by Vee Crunchy
Username wrote: Turiu jus, jaunuoli, nuliudinti kad paliksiu sitas pramogas kitiems.
[-o<

Posted: 24 May 2010, 20:42
by Username
Prikeliu labai svarbia tema apie yamaha technologijas:

http://www.youtube.com/watch?v=V_e_gC99Ql0