Slipper clutch

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

aciprashau , kad taip pavelaves isijungiau sita diskusija apie sankabas, bet noriu pasisakyt:
As asmeniskai jungdavau aukstyn zemyn begius be sankabos su:
zx6r - 97m - 3 sezonus
gsx600r - 05m - 2 sezonus
LTZ400 - 04m - 1 sezona
raptor700r - 06m - beveik 1 sezona
ir NIEKO tame blogo nemaciau, nors tiesa raptoriaus manuale esu perskaites kad REKOMENDUOJAMA naudoti sankaba.
Bet as kazkaip skaitau, kad jei proto uztenka ir nekali speceliai perjega su baisiais garsais - nieko ten nenutinka tikrai.
Is kitos puses nieko ten jau nenutiks blogo paspaust ta sankabos rankenele, bet kam spaust jei ir taip jungiasi!?? :)
Tai tiek.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

ZEMYN ? :eek:
mano karvute tobish pasispardydama is balno ismestu jei taip padaryc. nors, tiesa sakant niekada nekilo noras bandyt :-k
+2/-14
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Praslystanti sankaba labai efektyvi matyt kai permeti kokias 3-4 šaibas žemyn iškart...
Vienas truktelejimas. :albino: vietoj 3-4 :albino:
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

nu galiu pasakyti kad pas mano triumph yra praslystanti sankaba ir tai tikrai geras daiktas kai reikia greitai pvz nuo 6 iki 4-3 persijungti. Jokiu problemuv ir slydinejimu pries pat posuki. Oanksciau turejau bandita tai permetant nuo 6 iki 4 kai kada pradedavo ciuozineti galas.
Post Reply