As asmeniskai jungdavau aukstyn zemyn begius be sankabos su:
zx6r - 97m - 3 sezonus
gsx600r - 05m - 2 sezonus
LTZ400 - 04m - 1 sezona
raptor700r - 06m - beveik 1 sezona
ir NIEKO tame blogo nemaciau, nors tiesa raptoriaus manuale esu perskaites kad REKOMENDUOJAMA naudoti sankaba.
Bet as kazkaip skaitau, kad jei proto uztenka ir nekali speceliai perjega su baisiais garsais - nieko ten nenutinka tikrai.
Is kitos puses nieko ten jau nenutiks blogo paspaust ta sankabos rankenele, bet kam spaust jei ir taip jungiasi!??
Tai tiek.