Page 4 of 4

Posted: 23 Feb 2010, 09:21
by Arvis
Dziungi naujiena mus vel pasieke is mokslo pasaulio.

Is paziuros lygtai popieriai nekokie: Vakaru pasauli apemus krize, amerika baigia pritrukt dazu doleriam, graikija jau isleido mindaugo pensija, saab nupirko rusai.

Arabai tuotarpu prisuko naftos kranelius, kad per anksti ir per pigiai neparsiduotu.

Tuo metu augancios rinkos kaip kinija, indija ir brazilija jau baigia atiduot savo valstybes skolas. Rodytusi ju ekonomika auga kaip ant mieliu. Jau siais metais Kinija sustabde arba maksimaliai apribojo daugumos itin retu mendelejevo lenteles elementu eksporta. Tuo aiskiai pasakydama visam pasauliui kad nuo siol jie perima technologiju vystymo vaira i savo rankas.
Matomai ne uz horizonto tas laikas kada visi paslapciom trauksim i knygyna ieskot "mandarin for beginners".

Bet, kaip jau minejau, ne viskas taip blogai. Akivaizdu, kad ekonominiai sunkumai ir iprastu energijos saltiniu brangimas kelia issukius, kuriuos drasiai priima viso pasaulio mokslo sviesuoliai.

http://www.dailytech.com/Is+the+Magic+A ... e17752.htm

http://www.bloomenergy.com/besolution.php

Posted: 23 Feb 2010, 09:56
by El Traxo
Arvis wrote:Bet, kaip jau minejau, ne viskas taip blogai. Akivaizdu, kad ekonominiai sunkumai ir iprastu energijos saltiniu brangimas kelia issukius, kuriuos drasiai priima viso pasaulio mokslo sviesuoliai.

http://www.dailytech.com/Is+the+Magic+A ... e17752.htm
Ti kad tas pats Sridhar'as grįš į savo babajlandą ir vyriausybiniu lygiu suks tą pačią strategiją, kaip arabai su naftos prisukimu ar kinai su metalais :albino:

Posted: 23 Feb 2010, 09:59
by Teo
skaitau, kad reikia po truputi kaupti baltarusišką benzina kanistrais garažiuky, kad butu galima iki žilos galvos dvasingai birbinti traktoriu.

Posted: 23 Feb 2010, 12:12
by wundis
skaitau, tegul paaiskina kaip ten kas veikia.

nes dabar tai ka, metanu + deguonimi varoma dezute? ir kainike skaitau truputeli uzlauzta, butu 700 baksu vien is idomumo nusipirkciau ir anon bezdeciau ant peciaus atsisedys.