Page 4 of 5

Posted: 06 Nov 2008, 23:54
by pikeris
Na i pelkes tai kaip ir nesiruosiu lyst. Uzteks ir pievom ...karviu pamelzt

Posted: 06 Nov 2008, 23:54
by Renaz
tckd wrote:kazkada jau siuliau pervadint visareikala i gardenduro
tokiu budu iskartai visokius f650, xujef
padedant i vieta!
pirk tu ta saldytuva galesi pas karves pieno vaziot!
koki reikala pervadint? ka reikia padet? ar tamsta tik ne po 1.2l melynos bankelas?

Posted: 06 Nov 2008, 23:56
by Renaz
pikeris wrote:Na i pelkes tai kaip ir nesiruosiu lyst. Uzteks ir pievom ...karviu pamelzt
tai nusperdem, jami saldytuva ir laki pievom karviu melzt. tema uzdaryta. sekantis interesantas i studija! :rock:

Posted: 07 Nov 2008, 00:02
by tckd
Renaz wrote: tai nusperdem, jami saldytuva ir laki pievom karviu melzt. tema uzdaryta. sekantis interesantas i studija! :rock:
kaip zinia buvau uzsukes ten kur matociklu rankom Neliest!
(keista bet uzrasai kazkur dinge.. matyt kolekcionieriai isvoge)
aisku apipiso, nes telefonu klipsa turejo, o vietoj pasirodo tik uzkalama
bet tiekjautos ne apie tai kalba
uztatai pasukinejau Gaza ir sankaba pamaigiau klxketuripiam
ajnanax kai acistojo :m69:
dar maciau jauciu ziunes storanemarke, tai paziurejus i ja nusileido
ir nusiramines isejau namo.

Posted: 07 Nov 2008, 00:04
by Ziune
Jou Pilkeriau, kai Renz saka, ku griauzmu mes galim raukt, kokia velnia tau reik. Ar tau blond ar ryzos labiw patink.
Nu gi cia to pati. jei nori skraidyt, jami krasavIka, jei nori turistaut ish mane perki BeMWe, jei perki F'ke tai skaitau planuok ne uz ilgo kazka pirkti vell. be dvasios ta fkie.
Karoc. nepisiu anrto minuso, nors noriu, pisiu pliusa nes ant Utenas yra gera trasa ir mes ten vasara paturejom gera sporto stovIkla. (ple prigerem juodai...ir Gytis prigere, nu.. bled buvo kaif). :rock:
Noriu prigert.
Renaz wrote:
pikeris wrote:tai vat ir as paklausiu sioj temoj- norec pirkt bmw f 650 . Tai butu kaip ir pirmas (neskaitant rusiskos technikos ) mano mocas. Bankas iki 7000 lietuvisku. Kaip su jo detalem. Ar sunku gaut , gal brangios nesvietnai. Ar kokio japono paieskot? Man jau galvu sopa nuo to galvojimo . Baisu apsi...saut ](*,)
Visi jau pavargo klaust... Kur vaziuosi ponuli? Ar nuo asfalto nusiksi i miska miesto pasiziuret?

Posted: 07 Nov 2008, 00:05
by Renaz
tckd wrote: kaip zinia buvau uzsukes ten kur matociklu rankom Neliest!
(keista bet uzrasai kazkur dinge.. matyt kolekcionieriai isvoge)
aisku apipiso, nes telefonu klipsa turejo, o vietoj pasirodo tik uzkalama
bet tiekjautos ne apie tai kalba
uztatai pasukinejau Gaza ir sankaba pamaigiau klxketuripiam
ajnanax kai acistojo :m69:
dar maciau jauciu ziunes storanemarke, tai paziurejus i ja nusileido
ir nusiramines isejau namo.
aciu uz issamu reviuva. kaip pridera yra ir sekso elementu, ir dramatiskumo.

Posted: 07 Nov 2008, 00:07
by Renaz
Ziune wrote:be dvasios ta fkie.
Ta ir sakau, tik karvem melzt ir tinkama.

Posted: 07 Nov 2008, 00:18
by Ziune
Ne nu jo
pisu Renui minusa, nes tipo karves tai jau px...
Renaz wrote:
Ziune wrote:be dvasios ta fkie.
Ta ir sakau, tik karvem melzt ir tinkama.

Posted: 07 Nov 2008, 00:18
by pikeris
Ziune wrote:Jou Pilkeriau, kai Renz saka, ku griauzmu mes galim raukt, kokia velnia tau reik. Ar tau blond ar ryzos labiw patink.
Nu gi cia to pati. jei nori skraidyt, jami krasavIka, jei nori turistaut ish mane perki BeMWe, jei perki F'ke tai skaitau planuok ne uz ilgo kazka pirkti vell. be dvasios ta fkie.
Karoc. nepisiu anrto minuso, nors noriu, pisiu pliusa nes ant Utenas yra gera trasa ir mes ten vasara paturejom gera sporto stovIkla. (ple prigerem juodai...ir Gytis prigere, nu.. bled buvo kaif). :rock:
Noriu prigert.
Jo, Aliu trasa labai tinkama pagert. Paskui pakalnen nusvoliojys gali ir nusimaudyt prudeli tokiam dar. Visai mani subalamutinot. reiskias kad su bnw as aliu kalnan neuzvaziuosiu.

Posted: 07 Nov 2008, 00:20
by Renaz
Ziune wrote:Ne nu jo
pisu Renui minusa, nes tipo karves tai jau px...
Nene kolega, karves ne px, karves stiprina LR uki, o vaziavimas karviu melzt su BMW, stiprina raumeny bei sudaro gera vaizda. Veliau galima aptarineti motokulturizmo, beigi karviu kilnojimo aktualijas. Supraskite teisingai, aparats puikiai tinkamas ukio darbams dirbti.

edit: ir as noriu prigert.

Posted: 07 Nov 2008, 00:25
by Ziune
nebeturiu paneigianciu argumentu =D>
uz stipru raumeni +

Pilkeri, insbegesi, uzvaziuosi. Ir nesibalamutink, klausIk vIru.

Renaz wrote:
Ziune wrote:Ne nu jo
pisu Renui minusa, nes tipo karves tai jau px...
Nene kolega, karves ne px, karves stiprina LR uki, o vaziavimas karviu melzt su BMW, stiprina raumeny bei sudaro gera vaizda. Veliau galima aptarineti motokulturizmo, beigi karviu kilnojimo aktualijas. Supraskite teisingai, aparats puikiai tinkamas ukio darbams dirbti.

Posted: 07 Nov 2008, 08:13
by Vito
tckd wrote: uztatai pasukinejau Gaza ir sankaba pamaigiau klxketuripiam
ajnanax kai acistojo :m69:
Atvaþuok pas mane in kioskelá, tai ne tik pasukinët ir pamaigyt gausi.

Posted: 07 Nov 2008, 08:14
by zil130
Aliu trasoje vIrai su traktoriais užvažiuoja.

Posted: 07 Nov 2008, 08:46
by mindaugasa vol.2
pilkeri, o karve, kuria melshi jau turi?

Posted: 07 Nov 2008, 08:51
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:pilkeri, o karve, kuria melshi jau turi?
:D Jo patarkit geriau pirma zmogui kokia karve pirkt. Gal tradicine zalmarge? Ar kokia veisline?