Posted: 06 Nov 2008, 23:54
Na i pelkes tai kaip ir nesiruosiu lyst. Uzteks ir pievom ...karviu pamelzt
koki reikala pervadint? ka reikia padet? ar tamsta tik ne po 1.2l melynos bankelas?tckd wrote:kazkada jau siuliau pervadint visareikala i gardenduro
tokiu budu iskartai visokius f650, xujef
padedant i vieta!
pirk tu ta saldytuva galesi pas karves pieno vaziot!
tai nusperdem, jami saldytuva ir laki pievom karviu melzt. tema uzdaryta. sekantis interesantas i studija!pikeris wrote:Na i pelkes tai kaip ir nesiruosiu lyst. Uzteks ir pievom ...karviu pamelzt
kaip zinia buvau uzsukes ten kur matociklu rankom Neliest!Renaz wrote: tai nusperdem, jami saldytuva ir laki pievom karviu melzt. tema uzdaryta. sekantis interesantas i studija!
Renaz wrote:Visi jau pavargo klaust... Kur vaziuosi ponuli? Ar nuo asfalto nusiksi i miska miesto pasiziuret?pikeris wrote:tai vat ir as paklausiu sioj temoj- norec pirkt bmw f 650 . Tai butu kaip ir pirmas (neskaitant rusiskos technikos ) mano mocas. Bankas iki 7000 lietuvisku. Kaip su jo detalem. Ar sunku gaut , gal brangios nesvietnai. Ar kokio japono paieskot? Man jau galvu sopa nuo to galvojimo . Baisu apsi...saut
aciu uz issamu reviuva. kaip pridera yra ir sekso elementu, ir dramatiskumo.tckd wrote: kaip zinia buvau uzsukes ten kur matociklu rankom Neliest!
(keista bet uzrasai kazkur dinge.. matyt kolekcionieriai isvoge)
aisku apipiso, nes telefonu klipsa turejo, o vietoj pasirodo tik uzkalama
bet tiekjautos ne apie tai kalba
uztatai pasukinejau Gaza ir sankaba pamaigiau klxketuripiam
ajnanax kai acistojo
dar maciau jauciu ziunes storanemarke, tai paziurejus i ja nusileido
ir nusiramines isejau namo.
Ta ir sakau, tik karvem melzt ir tinkama.Ziune wrote:be dvasios ta fkie.
Renaz wrote:Ta ir sakau, tik karvem melzt ir tinkama.Ziune wrote:be dvasios ta fkie.
Jo, Aliu trasa labai tinkama pagert. Paskui pakalnen nusvoliojys gali ir nusimaudyt prudeli tokiam dar. Visai mani subalamutinot. reiskias kad su bnw as aliu kalnan neuzvaziuosiu.Ziune wrote:Jou Pilkeriau, kai Renz saka, ku griauzmu mes galim raukt, kokia velnia tau reik. Ar tau blond ar ryzos labiw patink.
Nu gi cia to pati. jei nori skraidyt, jami krasavIka, jei nori turistaut ish mane perki BeMWe, jei perki F'ke tai skaitau planuok ne uz ilgo kazka pirkti vell. be dvasios ta fkie.
Karoc. nepisiu anrto minuso, nors noriu, pisiu pliusa nes ant Utenas yra gera trasa ir mes ten vasara paturejom gera sporto stovIkla. (ple prigerem juodai...ir Gytis prigere, nu.. bled buvo kaif).![]()
Noriu prigert.
Nene kolega, karves ne px, karves stiprina LR uki, o vaziavimas karviu melzt su BMW, stiprina raumeny bei sudaro gera vaizda. Veliau galima aptarineti motokulturizmo, beigi karviu kilnojimo aktualijas. Supraskite teisingai, aparats puikiai tinkamas ukio darbams dirbti.Ziune wrote:Ne nu jo
pisu Renui minusa, nes tipo karves tai jau px...
Renaz wrote:Nene kolega, karves ne px, karves stiprina LR uki, o vaziavimas karviu melzt su BMW, stiprina raumeny bei sudaro gera vaizda. Veliau galima aptarineti motokulturizmo, beigi karviu kilnojimo aktualijas. Supraskite teisingai, aparats puikiai tinkamas ukio darbams dirbti.Ziune wrote:Ne nu jo
pisu Renui minusa, nes tipo karves tai jau px...
Atvaþuok pas mane in kioskelá, tai ne tik pasukinët ir pamaigyt gausi.tckd wrote: uztatai pasukinejau Gaza ir sankaba pamaigiau klxketuripiam
ajnanax kai acistojo![]()
mindaugasa vol.2 wrote:pilkeri, o karve, kuria melshi jau turi?