Page 4 of 6
Posted: 13 Nov 2008, 10:45
by Yvl
tckd wrote:rashydas garaze skaito zurnala moteris, taip iseina.
nikuje! niaugi pas jy garazhe padlaga parkietas?
isvados sekancios:
garaze skaito lryta
namie skaito zurnala apie bobas.
Posted: 13 Nov 2008, 10:58
by Rashyd
vat ble ktia kart galesi prieiti ir palaikyti uz fotiko arba dar uz kai ko!
storms wrote:fotkes lievos, horizontas kreivas
fokuso nera
vieni minusai
Posted: 13 Nov 2008, 11:00
by Rashyd
Kai kurios varikliso dalys pabego is garazo isiverze i namus ir pradejo kovoti su zurnalais del gyvybiskai svarbiu vietu...
Palaukit, bus dar nuotraukso kai kepsiu orkaitei ne pyraga o varikli...
Renaz wrote:pripliusuoju uz baikeriskus zurnalus ir as!

Posted: 13 Nov 2008, 11:01
by Rashyd
Holmsui pliusas...
Yvl wrote:tckd wrote:rashydas garaze skaito zurnala moteris, taip iseina.
nikuje! niaugi pas jy garazhe padlaga parkietas?
isvados sekancios:
garaze skaito lryta
namie skaito zurnala apie bobas.
Posted: 13 Nov 2008, 11:02
by _heyy
hehe, man visada patinka sita buitine romantyka.
sedi lauki, orkaitej syla. paskui istrauki, garuojanti variklio bloka. namiskiai ausim kraipo ....
Posted: 13 Nov 2008, 11:04
by storms
_heyy wrote:hehe, man visada patinka sita buitine romantyka.
sedi lauki, orkaitej syla. paskui istrauki, garuojanti variklio bloka. namiskiai ausim kraipo ....
o kam ji kaitint?
kad goli ipresuot?
juk tam yra fenai ir saldikiai!
Posted: 13 Nov 2008, 11:06
by Rashyd
Kam patinka pyragai, o kam kebabai....
storms wrote:_heyy wrote:hehe, man visada patinka sita buitine romantyka.
sedi lauki, orkaitej syla. paskui istrauki, garuojanti variklio bloka. namiskiai ausim kraipo ....
o kam ji kaitint?
kad goli ipresuot?
juk tam yra fenai ir saldikiai!
Posted: 13 Nov 2008, 11:40
by zil130
Mes taip pat turėjom problemą keičiant guolius, su fenu taip neiškaitinsi. Chebra paskaičiavo kad reikia pasidaryti alyvos kaitintuvą su davikliais ir t.t. gavosi apie 800 ltl. Tada kažkam šovė mintis ir dabar....
Dabar dirbtuvėse stovi fritiurinė užpilta alyvos. Guolį tik pliumpt imeti. 10-15 minučių ir tik šmaukšt ir užlenda kaip niekur nieko.
Posted: 13 Nov 2008, 11:46
by Yvl
zil130 wrote:Guolį tik pliumpt imeti. 10-15 minučių ir tik šmaukšt ir užlenda kaip niekur nieko.
nu cia ant ashies maunant.. o jeigu y korpusa ykisht?
Posted: 13 Nov 2008, 12:03
by zil130
Tai tada korpusą orkaitėje kepi.
Posted: 13 Nov 2008, 12:04
by Rashyd
Korpusas orkaitej, guoliai - marazilkei, thats all story - buitinis garazizmas
zil130 wrote:Tai tada korpusà orkaitëje kepi.
Posted: 18 Nov 2008, 08:18
by Rashyd
Ruoðiame aliuminio pyraga s utepalo ádaru
Paðauname á peèiø 20 min.
Old out, new in - job done.

Posted: 18 Nov 2008, 08:49
by mindaugasa vol.2
bet tai kam i peciu? o kokia temperatura laikei? tepalas neuzvire?
guoli i marazylnika, skaitau visai sveikiau, negu bloka i peciu.
nebent tame bloke neliko jokiu guminiu galiu, suteptu ir hermetizuotu guoliu ar pan.

Posted: 18 Nov 2008, 08:58
by Rashyd
Obettaèiau.
1. Guoliai deti i marazilka savo ruoztu
2. Blokuose neliko nieko - nei guoliu nei salninu.... visaks kas buvo - paleista pod razchod...
3. Temperatura 150c. gal kas ir uzvire bet cia px
4. Tai sako jo didenybe manualas
5. Del marazilkes ir duchovkes, guoliai iskrito / ikrito kaip klevo lapai... patiko.
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai kam i peciu? o kokia temperatura laikei? tepalas neuzvire?
guoli i marazylnika, skaitau visai sveikiau, negu bloka i peciu.
nebent tame bloke neliko jokiu guminiu galiu, suteptu ir hermetizuotu guoliu ar pan.

Posted: 18 Nov 2008, 09:01
by mindaugasa vol.2
kul! manualas sako shaut i pechiu!?
na nebutu husabergas.
o modeliams nuo 2008 deti i microwave gal?
honda siulo senamadishkai, guoli i marazylnika