Page 4 of 4

Posted: 18 Nov 2008, 13:17
by mindaugasa vol.2
nu taip renas parase, kaip balzamo ant sirdies uzpyle.
akshe renai, pasidalinsiu pries-paskutiniu varskes pokeliu
uz toki gera darba :love10:

Posted: 18 Nov 2008, 13:20
by Renaz
vIrai, mokinkites. Va taip dirbama krizes metu bandant sutaupyti ant maisto. Varskes uzsuksiu, be abejo. Atsivesiu papelijusios (skaityti: prancuziskai pagardintos) Palangos duonos. Vivat krize!