Page 4 of 12

Posted: 08 Jan 2009, 23:05
by Rashyd
vistik pazeide smegenis kelione.... kelintas gyvenimo ratas? kokia paskutine reinkarnacija?

Posted: 08 Jan 2009, 23:11
by storms
Rashyd wrote:O, Storms - PACAN! Sestadieni/sekm kvieciame i dvikove... tapeliu baloje... glaim net su priekaba naujaja privaziuot...


Dar tipsas... svarbus padangos ir varztu pasirinkimas, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. darbas dar nebaigtas. AIskeja, kad priekine padanga yra iššūkis rimčiausias. siūlau nepadauginti su vaztu keikiu, galbut bverta kai kuriuos padangos dygliuose nesukti varztu. dar galbut preikiui geriausai eitu mano mineti 4.2mm plieno lakstu savisreigiai plisu 4mm nailonine verzle. Atminkime, kad priekui tenka mazesnis kruvis, nors svorio daug laikoma ant prirkio, bet jos vistik nedrasko variklis.
as butent taip uir darau
padanga michelin enduro competition ir i ja butent suju metalo samariezus
obet taciau mano nupirktoji testine partija 4.2x32 yra 1 cm per ilgi. todle ryt ieskosiu 4.2x20 ar kazko panasaus. nzn tik kaip bus su M4 verzlem su nailonu. tokiu seniuose nemaciau

edit: sabvaitgaliui manau nespesiu, ibo dar neturiu gumos paklijavimui beigi nesu ne kart pac montaves endurinio rato...
beto vilius remonte ir mane veza husabergo brolis karosa

edit2: pasirodo sensejus bande apgaut neviena karta!
mano kukliais paskaiciavimais i 1 padanga sueis minimum 250 sriubu

Posted: 08 Jan 2009, 23:11
by _heyy
Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(

Posted: 08 Jan 2009, 23:33
by Rashyd
jei sugebesi sumontuot - tai isloshi...
beje, garaze turim kazkokios pusfures kamera - cia tiems kam reikai gumos layeriui...

_heyy wrote:
Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(

Posted: 08 Jan 2009, 23:39
by storms
Rashyd wrote:jei sugebesi sumontuot - tai isloshi... beje, garaze turim kazkokios pusfures kamera - cia tiems kam reikai gumos layeriui...
jei nerasiu zigulio ar dniepro kameros - jamu
ble nuliro kaukolinio einhellio akomas net nepragrezus visu skyliu
ryt jamsiu kovine makita

Posted: 08 Jan 2009, 23:45
by storms
_heyy wrote:
Rashyd wrote:............, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. ......
em o as kaip tik pajamau kietam gruntui skirta donora. tai sakai dabar apsigalvot ir imt minkstam gruntui? dar nevelu apsigalvot, nes donora gausiu tik savaitgali :(
beje, dar vienas momentas kuri supratau siandien bebrowsindamas (aisku ne darbo metu) apie padangu dygliavima: imi ir suki. ir nepisi niekam proto. suki bilenka ir bilenkaip. o tada smaugi. like no womorrow!

Posted: 09 Jan 2009, 08:50
by mindaugasa vol.2
khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.

Posted: 09 Jan 2009, 09:23
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!

Posted: 09 Jan 2009, 18:05
by Rashyd
a skaitau kokis skirtumas? priekis zemiau bus ir stopas geriau lups, tik tiek...

storms wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!

Posted: 09 Jan 2009, 18:37
by storms
Rashyd wrote:a skaitau kokis skirtumas? priekis zemiau bus ir stopas geriau lups, tik tiek...

storms wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:khmmm.. prasome atsargiai svaidytis zodziais!

nuotrauka - zachiotas.
akiniai kam? apakino shviesa, kai is virshaus nusileido?

beje, skaitau kitamet ice padangu tema gali atsirasti ir panasoniku skyrelyje.
skaitau ji siuometu randasi, ibo yra projektas prasmauk ant ledo su SM!
nubet idomu vistiek skaitau

Posted: 09 Jan 2009, 21:01
by storms
nakagi
varztai pasirodo tinkamiausi man 4.2x25. dedu saibas ir verzle su nailonu
su salyga kad pries tai buvusi kompozicija visiem labai patiko, imetu tokiapacia kompozicija
Image

Posted: 09 Jan 2009, 23:30
by _heyy
kaip orai? manau dar truputi viskam patirpus, nebereikes ir sipu - ant lygut lygutelio slapio ledo uzteks tik stumtelt ir ciuosit ant batu iki kito galo :rock:

Posted: 10 Jan 2009, 03:31
by storms
skaitau darbu visai estresuoju
daru siaip, drakonui ant pykcio, kad be darbo nesedeciau
artimiausias possible rideout - next weekend arba next year
who cares. svarbiausia, kad turiu lyshhna husqvarna/husaberg galini diska ant 18
gal kam reikia?

Posted: 10 Jan 2009, 21:33
by _heyy
pabandziau ir as siandien specialia sventine baltijos partija buteliuose, labai itin nebuvau suzavetas, bet bent jau pasidziaugsiu kad ryt irgi gaunu donorines padangas dygliavimui. bus ziema, ar ne, bet smaugsim su jomis dar si menesi :rock:

Posted: 10 Jan 2009, 22:29
by didzhej
storms wrote: who cares. svarbiausia, kad turiu lyshhna husqvarna/husaberg galini diska ant 18
gal kam reikia?
Tebunie, paimsiu as.
Beje, bandei imaut i berga?
Fits?