NMSF 2009 metų kalendorius

Viskas apie motociklų sportą
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint :pazors:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Arvis wrote:loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint :pazors:
kokiu ratu
?
Image
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

PAX

paksergeit! :skvydopusbrolis:
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

Klausimas Aivarui,

o kaip dėl "klubo" ne klubo narių? jei aš važiavau už klubą, kuris nebuvo oficialiai registruotas praeitą sezoną ir šį palnuoju kelis kartus važiuoti.. tai ar man licenzina bus kaip "klubo" nariui ar " pa polnaij pragrame"?

dėkui už info.

p.s. gal kas gali sušelpti drąsos ir didesnę dešinės plaštakos eigą per riešą ateinančiam sezonui? skolingas neliksiu :albino:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Shtrych wrote:Klausimas Aivarui,

o kaip dėl "klubo" ne klubo narių? jei aš važiavau už klubą, kuris nebuvo oficialiai registruotas praeitą sezoną ir šį palnuoju kelis kartus važiuoti.. tai ar man licenzina bus kaip "klubo" nariui ar " pa polnaij pragrame"?

dėkui už info.
siaip tai taisykles vienodos visiems ;-) jeigu klubas nenori oficialiai registruotis ,tai gal tau reiktu pakeisti kluba ? :albino:
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Labas dienas,
O NMSF atstovybe siomis dienomis dirba? Ar ka? Ar kaip?
Nes i laiskus rimtom temom tai 100% neatsako.
:albino: :albino: :albino:
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

inter wrote:Labas dienas,
O NMSF atstovybe siomis dienomis dirba? Ar ka? Ar kaip?
Nes i laiskus rimtom temom tai 100% neatsako.
:albino: :albino: :albino:
i koki laiska negavote atsakymo ? ir kuria diena siuntete ? :roll:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Parasiau 02.18 i [email protected].
Aisku, galejau paskambint, bet... nepaskambinau :).
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

inter wrote:Parasiau 02.18 i [email protected].
Aisku, galejau paskambint, bet... nepaskambinau :).
atsakyta i ta pati emaila ir issiusta ta pacia diena 9:54 :)
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

motobiker wrote:
storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.
tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

storms wrote: tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?
kol kas nepasakysiu tiksliai, nes nezinau ar jie is vis bus :roll:
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Jei spresti pagal pateikta laika - atsakyta labai operatyviai. Jei pagal fakta - laisko su atsakymu 100% negavau :-k . Siulau kompromisini varianta - atsakomojo laisko siuntima pakartoti, atsakymo dublikata atsiusti PM :occasion5:.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

inter wrote:Jei spresti pagal pateikta laika - atsakyta labai operatyviai. Jei pagal fakta - laisko su atsakymu 100% negavau :-k . Siulau kompromisini varianta - atsakomojo laisko siuntima pakartoti, atsakymo dublikata atsiusti PM :occasion5:.
jau pakartojau ,kopija tau PM
Post Reply