Posted: 26 Jan 2009, 17:01
loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint 
kokiu ratuArvis wrote:loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint

siaip tai taisykles vienodos visiemsShtrych wrote:Klausimas Aivarui,
o kaip dėl "klubo" ne klubo narių? jei aš važiavau už klubą, kuris nebuvo oficialiai registruotas praeitą sezoną ir šį palnuoju kelis kartus važiuoti.. tai ar man licenzina bus kaip "klubo" nariui ar " pa polnaij pragrame"?
dėkui už info.
i koki laiska negavote atsakymo ? ir kuria diena siuntete ?inter wrote:Labas dienas,
O NMSF atstovybe siomis dienomis dirba? Ar ka? Ar kaip?
Nes i laiskus rimtom temom tai 100% neatsako.
![]()
![]()
atsakyta i ta pati emaila ir issiusta ta pacia diena 9:54
del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?motobiker wrote:del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
kol kas nepasakysiu tiksliai, nes nezinau ar jie is vis busstorms wrote: tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?
jau pakartojau ,kopija tau PMinter wrote:Jei spresti pagal pateikta laika - atsakyta labai operatyviai. Jei pagal fakta - laisko su atsakymu 100% negavau. Siulau kompromisini varianta - atsakomojo laisko siuntima pakartoti, atsakymo dublikata atsiusti PM
.