Page 4 of 7

Posted: 26 Jan 2009, 17:01
by Arvis
loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint :pazors:

Posted: 26 Jan 2009, 17:04
by storms
Arvis wrote:loxai. Cempionas be ratu. Nejuokinkint :pazors:
kokiu ratu
?
Image

Posted: 26 Jan 2009, 17:21
by tts
PAX

paksergeit! :skvydopusbrolis:

Posted: 13 Feb 2009, 18:37
by Shtrych
Klausimas Aivarui,

o kaip dėl "klubo" ne klubo narių? jei aš važiavau už klubą, kuris nebuvo oficialiai registruotas praeitą sezoną ir šį palnuoju kelis kartus važiuoti.. tai ar man licenzina bus kaip "klubo" nariui ar " pa polnaij pragrame"?

dėkui už info.

p.s. gal kas gali sušelpti drąsos ir didesnę dešinės plaštakos eigą per riešą ateinančiam sezonui? skolingas neliksiu :albino:

Posted: 13 Feb 2009, 19:07
by motobiker
Shtrych wrote:Klausimas Aivarui,

o kaip dėl "klubo" ne klubo narių? jei aš važiavau už klubą, kuris nebuvo oficialiai registruotas praeitą sezoną ir šį palnuoju kelis kartus važiuoti.. tai ar man licenzina bus kaip "klubo" nariui ar " pa polnaij pragrame"?

dėkui už info.
siaip tai taisykles vienodos visiems ;-) jeigu klubas nenori oficialiai registruotis ,tai gal tau reiktu pakeisti kluba ? :albino:

Posted: 20 Feb 2009, 12:53
by inter
Labas dienas,
O NMSF atstovybe siomis dienomis dirba? Ar ka? Ar kaip?
Nes i laiskus rimtom temom tai 100% neatsako.
:albino: :albino: :albino:

Posted: 20 Feb 2009, 14:52
by motobiker
inter wrote:Labas dienas,
O NMSF atstovybe siomis dienomis dirba? Ar ka? Ar kaip?
Nes i laiskus rimtom temom tai 100% neatsako.
:albino: :albino: :albino:
i koki laiska negavote atsakymo ? ir kuria diena siuntete ? :roll:

Posted: 20 Feb 2009, 14:53
by storms
sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?

Posted: 20 Feb 2009, 15:21
by inter
Parasiau 02.18 i [email protected].
Aisku, galejau paskambint, bet... nepaskambinau :).

Posted: 20 Feb 2009, 15:28
by motobiker
inter wrote:Parasiau 02.18 i [email protected].
Aisku, galejau paskambint, bet... nepaskambinau :).
atsakyta i ta pati emaila ir issiusta ta pacia diena 9:54 :)

Posted: 20 Feb 2009, 15:30
by motobiker
storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.

Posted: 20 Feb 2009, 15:32
by storms
motobiker wrote:
storms wrote:sma paskelbe kalendoriu
http://3dviz.lt/supermoto/tvarkarastis.html
kaip bus su nmsf SM ir C klase
?
del supermoto dar neaisku ar bus , o ziedo C klases grafikas derinamas su kartodromu organizatoriais .Preliminariai bus dvi varzybos Aukstadvaryje ,vienos - Siauliuose.
tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?

Posted: 20 Feb 2009, 15:38
by motobiker
storms wrote: tai suprast reikia, kad jei bus supermoto, tai ju bus nedaugiau 3 etapu?
kol kas nepasakysiu tiksliai, nes nezinau ar jie is vis bus :roll:

Posted: 20 Feb 2009, 16:05
by inter
Jei spresti pagal pateikta laika - atsakyta labai operatyviai. Jei pagal fakta - laisko su atsakymu 100% negavau :-k . Siulau kompromisini varianta - atsakomojo laisko siuntima pakartoti, atsakymo dublikata atsiusti PM :occasion5:.

Posted: 20 Feb 2009, 16:19
by motobiker
inter wrote:Jei spresti pagal pateikta laika - atsakyta labai operatyviai. Jei pagal fakta - laisko su atsakymu 100% negavau :-k . Siulau kompromisini varianta - atsakomojo laisko siuntima pakartoti, atsakymo dublikata atsiusti PM :occasion5:.
jau pakartojau ,kopija tau PM