Page 4 of 4
Posted: 24 Feb 2009, 13:55
by tckd
prasom nelyginti issilavinusiu evropieciu su pirmyksciais afrikos obitateliais!!!
Posted: 24 Feb 2009, 14:00
by mindaugasa vol.2
prasom nesushikti ir taip sushiktos temos!
sboray ar ne sboray?
jei taip, tai taip ir rasykit
o jei ne, tai ko mes cia susirinkom?
Posted: 24 Feb 2009, 14:02
by tckd
tai mes ir sprendziam:
a) kviesti egiptiecius y sborus ar ne
b) perkelti sborus i egipta ar ne
c) per sborus varyti pirma ar antra eile
ponas idemiau skaitykite!
Posted: 24 Feb 2009, 14:05
by mindaugasa vol.2
nax chiurkas!
splavos ne tos. turi but juoda.
lietuva - lietuviams?