Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
-
storms
- Dievo treneris
- Posts: 14138
- Joined: 27 Jun 2006, 09:29
- Location: Wilno
-
Contact:
Post
by storms »
Last edited by
storms on 10 Mar 2009, 10:38, edited 1 time in total.
-
tckd
- Dievas
- Posts: 10845
- Joined: 28 Feb 2007, 08:59
- Location: stotinis.
-
Contact:
Post
by tckd »
pas normalius zmones 8000 portai baninti.
prasom pasalinti diskriminacines salygas, skusiuos strasburui!
*arba tik vakare..
less teeth, more tits.
-
Arvis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5432
- Joined: 21 Nov 2006, 15:42
- Location: VNO
-
Contact:
Post
by Arvis »
Agirdz bachuriukas ? Staigiai formike normaley prasharini, bo migam gausi i bliuske !
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
-
storms
- Dievo treneris
- Posts: 14138
- Joined: 27 Jun 2006, 09:29
- Location: Wilno
-
Contact:
Post
by storms »
pataisyta
-
El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
-
Contact:
Post
by El Traxo »
plet, jamt - nejamt? Gal birželį suvisam grįšiu.
O jei NE iki spalio?
Kaina jamama
Mest monetą?
Beje, kokios estimacijos LT - iki balandžio oro kondicijos JAU leis prasmaugt nešakniabrydiniu būdu, ar ne?
How does you do?
-
Username
- Dievas
- Posts: 10217
- Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username »
mano prognoze:
smaugims prasideda pirmai kategorijai ~balandzio pirma savaite, antrai kategorijai ~geguzes pirma savaite.
pirma kategorija - iolikiniai, naujokai ir uzkieteje baikeriai negalintys nevaziuoti.
antra kategorija - jau atsivazineje, megstantys tik gera ora, ir t.t.
-
ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
-
Contact:
Post
by ezhiukas »
o visokiems endurniukams vyksta kiaurus metus

-
Username
- Dievas
- Posts: 10217
- Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username »
tai cia jau kas be ko, cia jau tie sakniabrydiniai atstovai

-
Kamstis
- Ganerio lankytojas
- Posts: 509
- Joined: 04 Jan 2009, 23:02
- Location: Kaunas ?
Post
by Kamstis »
Ka ten yrasyt kur teises A? Pazymejimo nr ar metus nuo kada a turi?
Ir ka rasyt grafoje motoklubas?
С голой бабой трудно спорить!!!
-
zil130
- Recpeta
- Posts: 3956
- Joined: 01 Oct 2007, 15:09
- Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 »
Skaitau stažas.
-
Renaz
- Site Admin
- Posts: 4903
- Joined: 01 Jul 2006, 09:03
- Location: Taip pat
Post
by Renaz »
Kamstis wrote:Ir ka rasyt grafoje motoklubas?
Israsyt vaistuku uz nezinojima kur rasai si posta, ar dar bandysi spet karta?
Добро пожаловать нахуй
-
Kamstis
- Ganerio lankytojas
- Posts: 509
- Joined: 04 Jan 2009, 23:02
- Location: Kaunas ?
Post
by Kamstis »
Uzsidedu sau minusa nes ten viskas parasyta komentuose

С голой бабой трудно спорить!!!
-
El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
-
Contact:
Post
by El Traxo »
Pernai pirma normali pakatuske buvo 03.28

How does you do?