Page 4 of 8
Posted: 09 Mar 2010, 10:13
by mindaugasa vol.2
storms wrote:mabyla ir imtuvas jau yra
truksta scotcho ir softo
'plia, tigi
www.racechrono.com, ar kaip ten? imi paskutine versija ir pirmyn.
del montavimo: geras dalykas yrs tas 3M industrial grade velcro. kur 1m 33lt heliopoly. nenuplechi, neprisivels shiukshliu ir t.t.
viena beda; ta 3M reikia tvirtinti rimtai prie moco, kadangi tarusavy sukimba taip, kad bandydamas nuimti pvz. mabyla ar antena, nupleshi su apatiniu sluoksniu.
galima viska kishti i kishene ir vuolia.
Posted: 09 Mar 2010, 12:21
by storms
pabandziau performance boxa ir danas
danas atrodo idomesnis
o bet taciau, prienu prie klausimo: skaitau datos analize reikia daryt ne po savaites, o iskart, prasmaugus 1 sesija. tada bandyt ziuret kur impruvmint galima (tam man nereikai nei datalogerio. puikiai zinau, kad jei i bata nemyzciau 5 sek ore nukasciau)
o bet taciau vel kyla klausimas - ar verta zaist su tom mobylom, ar pasiimt IR laptimeri ir naudot vieninteli rimta kriteriju - laptime'a
Posted: 09 Mar 2010, 12:37
by jara
storms wrote:pabandziau performance boxa ir danas
danas atrodo idomesnis
o bet taciau, prienu prie klausimo: skaitau datos analize reikia daryt ne po savaites, o iskart, prasmaugus 1 sesija. tada bandyt ziuret kur impruvmint galima (tam man nereikai nei datalogerio. puikiai zinau, kad jei i bata nemyzciau 5 sek ore nukasciau)
o bet taciau vel kyla klausimas - ar verta zaist su tom mobylom, ar pasiimt IR laptimeri ir naudot vieninteli rimta kriteriju - laptime'a
storms, kiek kashtuoja pirkti lap taimeri??
koki?
ir kiek kashtuoja nuomotis?
siaip sakyciau aktuali tema!

Posted: 09 Mar 2010, 12:47
by storms
be 100 eur nesigauna net sudusudas
Posted: 09 Mar 2010, 12:51
by mindaugasa vol.2
iprastas laiptaimeris, su beaconu reikalingas nebent tuo atveju, jei matalinant nori stebeti savo ratu laikus. gal ir geras fycersas, nznz
gi gps+nokia veikia taip pat gerai, tik ratu laikus greiciausiai suzinosi baiges vaziuoti.
nebet rasite buda, kaip telefona tvirtinti ant traversos , ir telefono ekranas didelis. tuomet racechrono turi rezima "live", kuomet kirsdami uzsideta starto-finisho linija (ar tarpiniu sektoriu linijas) matysite laikas neatsitraukdami nuo kasos.
sveriant pinigais gpsnokia yra pigiau.
Posted: 09 Mar 2010, 13:03
by Vito
Þiûrëdami á laikà vaþiuojant jûs nei kiek netobulëjate ir negreitëjate. Nes dëmesio koncentracija ne ten kur reikia.
Nori pagreitët 5 sekundes? Iðmesk nx tà racechrEnà.
Posted: 09 Mar 2010, 13:11
by storms
Vito wrote:Žiūrėdami į laiką važiuojant jūs nei kiek netobulėjate ir negreitėjate. Nes dėmesio koncentracija ne ten kur reikia.
Nori pagreitėt 5 sekundes? Išmesk nx tą racechrEną.
tai kad 5 sek yr abe reischrono
jei ir toliau jo nenaudot - skaitai pageres?
Posted: 09 Mar 2010, 13:12
by jara
o kiek kashtuoja tokiu feacersu nuoma???
na, gal pvz labiau apsimoka nuomotis?

Posted: 09 Mar 2010, 13:15
by storms
su nuoma dazniausiai yra taip: kai issinuomoji, tai kazkas ima ir paskambina
Posted: 09 Mar 2010, 13:20
by mindaugasa vol.2
Vitalius yra teisus ta prasme, kad blogay, kai matalini su lap taimeriu arba video kamera ir mintis viena: prasukti rata taip, kad nebutu geda chebrai parodyti. jei su situo nesusitvarkyti, tai laiko fiksavimas maiso.
taciau, jei laiko nefiksuoti, tai ko i trasa varyt? nebent gonkes ir matavimas vyksta princip kitu - kelintas atvarei.
galima sukti ratus ir for fun. taciau laiko klausimas, kada pasistos klausimas, hehe
antraip reikia pirkti chiopereli.
Posted: 09 Mar 2010, 15:03
by Vito
Bûtent Mindaugai. Bet dar nesu sutikæs tokio, kuris nekreiptø dëmesio á laikà, kai uþdëtas matavimas
Edit: kas lieèia patá laikà, tai já tikslø suþinot gali per kvalifikacijà. Tada bûtent ant laiko varai, vien tik apie já galvodamas ir naudodamas visus savo turimus ágûdþius. Sakysit kà daryt jei nevarai á gonkes? Jei nevarai á gonkes, tada tau nachren nereikia laiko þinot. Varai savo malonumui ir tiek.
Nevarant á gonkes matuotis laikais, tai tas pats kas matuotis b... ilgiais.
Posted: 09 Mar 2010, 15:04
by Vito
storms wrote:
tai kad 5 sek yr abe reischrono
jei ir toliau jo nenaudot - skaitai pageres?
Be abejo.
Naudok smegenis ir pojûèius

Posted: 09 Mar 2010, 15:25
by storms
ajio
reikes pabandyt pradet naudot
tiksliau nenaudot
Posted: 09 Mar 2010, 15:29
by Vito
Bus blogiau, jei nenaudosi.
Baimës neturëjimas prie gero nepriveda.
Posted: 09 Mar 2010, 15:30
by mindaugasa vol.2
stormsas neturi baimes ir gedos.