Metzeler avalynes ispardavims

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

na, kai kurie sio forumo dalyviai, kurie turetu ka pasakyt, mieliau paskaito ir pakrizena, nei pareiskia savo nuomone. nepatinka!

as irgi esu tikras kad kalbam apie ta pati. :)
btw kazkada as irgi maniau kad "kol nemoki vaziuot tau joks motociklas anei padangos nepades". bet protingi zmones man sake priesingai ir netruko ilgai kol pats tuo isitikinau. dabar esu tikras, kad geras motociklas, geros padangos visada leis tobuleti greiciau. ir tuo metu busi saugus! vargo mokyklele tikrai ne visada yra geriausias kelias.
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

w919 wrote: bet protingi zmones man sake priesingai ir netruko ilgai kol pats tuo isitikinau. dabar esu tikras, kad geras motociklas, geros padangos visada leis tobuleti greiciau. ir tuo metu busi saugus! vargo mokyklele tikrai ne visada yra geriausias kelias.
uzsiskaitau sau minimum +69!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

siulau tau uzskaityti +100 uz teisinga patarima ir -31 uz tai kas mano ano posto pirmoj pastraipoj!
How do you get fast lap times? With ease.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

w919 wrote:siulau tau uzskaityti +100 uz teisinga patarima ir -31 uz tai kas mano ano posto pirmoj pastraipoj!
o tai koks totalas tada iseina?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

sori tiksliai! storms visada mato du zingsnius i prieki!!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

emotikonas: pakrizena
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

w919 wrote:btw kazkada as irgi maniau kad "kol nemoki vaziuot tau joks motociklas anei padangos nepades". bet protingi zmones man sake priesingai ir netruko ilgai kol pats tuo isitikinau. dabar esu tikras, kad geras motociklas, geros padangos visada leis tobuleti greiciau. ir tuo metu busi saugus! vargo mokyklele tikrai ne visada yra geriausias kelias.
Sutinku. Taciau nemanau, kad Mitasai sioj vietoj galetu buti taip vertinami. Jei jie butu visiskas sh, tikrai nevazinetu gan rimti enduristai su jom. Del vis kitko sutinku ir pritariu.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

-31!!!

Qu'est ce que c'est wrote:emotikonas: pakrizena
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Rashyd wrote:o, da work+ da plezha joined tugever foreva. Skaitau motopulsas sitoj vietoj nesugrybavo bedradarbiaudamas su bekompromisiu suzukio atstovu ir 3 suziu owneriu marijos zemeje. skaitau gerai. ta proga klausimai:

Skaitau, kad aptarnavimas pageres?
Persikelsit is to serviso kada nors?
Sedesi su ta garbia ponia vienoje komorkeje?
Gal isteigsit suziu oficialu servisa kadanors?
suzukis taps oficialiu frakcijos remeju?
[Aciu.]
-Aptarnavimas pageres, nes dabar atejus galima bus valanda maloniai paplepet ne tik su teta roma, bet ir su manim. :3some:
-Pats pasisiuliau dirbt pas juos, bet su salyga, kad kuo greiciau nezdinames is tos kamorkes ir darom normalu dealershipa. Siuo metu yra derinamas patalpu klausimas. Optimistinis variantas - rugsejo pabaigoj kraustomes.
-Siuo metu kamorkej praleidziu keleta valandu per diena, o daugiausia laiko ir demesio skiriu pletros klausimams.
-Servisas yra labai svarbi ir opi tema. Savo serviso stegimas praso labai daug shaibu - patalpos, iranga, zmogai, apmokymas blahblahblah. Dabar motopulsas to sau leist negali ir dirba susitarimo pagrindais su S.Plado ( :dontknow: )servisu ir motostilium. Nepatinka. :protest: Skaitau reikia ikurt motofrakcijos servisa, kuris ir taptu autorizuotu suzuki servisu. Kaip zinia, du frakcijos nariai geguze buvo isvyke i vokieciu suzuki servisa pradiniams apmokymam. Pradzia jau yra. Skaitau.
-Parama duosim, nes labai noriu pamatyt username'a ant K7 ir isgirst ji slovinanti gixerio didybe hanerio forume.
-Prasau motofrakcijos nesikuklinti ir duot patarimu pletros ir kokibes kelimo klausimais.

[/Aciu.]
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tik dabar dashuto, kad motopulsas rodo pulsa!
Vee, varyk!
Prashau itakoti, kad Suzuki Motors Co. (ar kaip ten?) skubiai pradetu gaminti Vtwinishka homologacine versija WSB. kol pagamins, suneshiosiu motobloka ir galesiu persesti. du zuikiai vienu shuviu: suzukis ir vtwinas.
jei servisui reikes atsuktuvu arba raktu, paskolinsiu. shwentas reikalas.
:teeth:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

As tai palinkeciau pasidaryt bent kazkoki (kad ir Excelini ar Microsoft Outlookini) CRM'a klientu beigi uzsakymu (savailaikiu) kontrolei. Bo buvo ne karta: "Aha preke uzsakem, bus uz dvieju savaiciu" "Na, kaip preke?" "Hmm... kokia preke?" "Nu ta preke va tokia ir tokia, zadejot bus" "Zadejom ane? A, nu jei zadejom, tai bus reiskia bus, laukit paskambysim" laukiam laukiam... neskambyja. Paskambyji "Tai ar jau yra preke?" "Hm... buvo, bet neber" "A tai ko neskambyjot?" "..." Ponel.

Ir svarbiausia. Ble kazkaip reik isnaikint ta praejima per servisa. nu belekas kapitalus!

Ir dar asmeniskai palinkeciau istvermes, bo atsiprasau, bet saraskinelisku atstovybiu baisi daug priviso! Reik kazka su tuo daryt. Nerimta tai, dle to linkiu istvermes ir kantrybes, is sh darant auksa! :rock:
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

as taip iki galo ir nesupratau, uz ka vargsas TLR'as nusipelne tiek ignoro is useriu, sportininku, zurnalistu ir galiausiai is paciu suzuki.
is dabartiniu suzuki vtwinu artimiausias superbaikinei homologacijai skaitau yra intruderis 1800. :-k Mindaugai?

renai, labai taiklus pastebejimas del crm'o, nes iki siol pagrindinis rysiu su klientais valdymo irankis buvo languotas sasiuvinis su laukeliais ir melynas tusinukas, kuris kartais neraso. Bet cia turim iskarto pridurt, kad idiegti excelini softa nelygu sekmingai igyvendinti crm strategija. Yra dar zmoniu iprociai, filosofija, poziuris, kuriuos pakeisti per diena neimanoma. Aciu uz palinkejimus.
Citus, Altus, Fortus!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

reikia pagaliau normalaus servyzo!
net as varyciau!
(skaitau tai galima skaityt kaip reklama)
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

vargsas tlr'as kazkodel niekad taip ir nenuvaziavo iki gonkiu. todel buvo uzmirstas, netobulintas ir paliktas likimo valiai. kazkas ten suzuky taip nusprende, matyt.

crm'as yra gerai, bet galima ir be jo (jei pvz. biudzetas neveza).
net rinkos lyderio servyzas uzsakymus (tiek daliu, tiek darbu) deda i exeliuko faila ir procesa galima kontroliuoti.

skaitau didziausios problemos bus personalas. visur taip.
pasirupink gauti senato igaliojimus, kad neparasytum paskum "uzsipisau kovoti"
as kaip suprantu ten vieno zmogaus orkestras?
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

normalus tai toks kuris turi susipirkes visa reikalaujama iranga, apmokymus uzh kelesdesimt k euru ir jama 20 lt uz valanda?
skaitai, kad moketum kokiu 140 uz 1 darbo val?
Post Reply