Rashyd wrote:o, da work+ da plezha joined tugever foreva. Skaitau motopulsas sitoj vietoj nesugrybavo bedradarbiaudamas su bekompromisiu suzukio atstovu ir 3 suziu owneriu marijos zemeje. skaitau gerai. ta proga klausimai:
Skaitau, kad aptarnavimas pageres?
Persikelsit is to serviso kada nors?
Sedesi su ta garbia ponia vienoje komorkeje?
Gal isteigsit suziu oficialu servisa kadanors?
suzukis taps oficialiu frakcijos remeju?
[Aciu.]
-Aptarnavimas pageres, nes dabar atejus galima bus valanda maloniai paplepet ne tik su teta roma, bet ir su manim.
-Pats pasisiuliau dirbt pas juos, bet su salyga, kad kuo greiciau nezdinames is tos kamorkes ir darom normalu dealershipa. Siuo metu yra derinamas patalpu klausimas. Optimistinis variantas - rugsejo pabaigoj kraustomes.
-Siuo metu kamorkej praleidziu keleta valandu per diena, o daugiausia laiko ir demesio skiriu pletros klausimams.
-Servisas yra labai svarbi ir opi tema. Savo serviso stegimas praso labai daug shaibu - patalpos, iranga, zmogai, apmokymas blahblahblah. Dabar motopulsas to sau leist negali ir dirba susitarimo pagrindais su S.Plado (

)servisu ir motostilium. Nepatinka.

Skaitau reikia ikurt motofrakcijos servisa, kuris ir taptu autorizuotu suzuki servisu. Kaip zinia, du frakcijos nariai geguze buvo isvyke i vokieciu suzuki servisa pradiniams apmokymam. Pradzia jau yra. Skaitau.
-Parama duosim, nes labai noriu pamatyt username'a ant K7 ir isgirst ji slovinanti gixerio didybe hanerio forume.
-Prasau motofrakcijos nesikuklinti ir duot patarimu pletros ir kokibes kelimo klausimais.
[/Aciu.]