Page 4 of 34
Posted: 20 Jul 2009, 14:42
by Username
didzhej wrote:Username wrote:
Blia vel turbut kazkas su admino teisem (mindaugas) editino mano posta?
Blogai perskaiciau, galvojau is vietos iki 50. Nu siaip ka as zinau bet gal ne su porsais draginti virs 100kmh sedint ant streeto?
Ta proga klipukas DJ'ui (paguodos). Ziureti iki galo:
http://www.youtube.com/watch?v=Kp5N2zIvN9g
O kad naujas dukas, sugedo bestovedamas - viskas normaliai. Taip turi buti

Kadangi nesu taves mates su baiku (ir cia ne pyzdavone), delto klausiu: ar cia toks pats zalias kaip tavo?
Biski nepatiko, kad prie 300 (ant nindzes) Porsche mazejo!
kas per issisokelis?!
Skiriamosios baltos juostos per lietu - ar va taip lekiant (nu ~150-180) ir jus (
kitu irgi klausiu) uztaso, ar as nesuprantu kaip per jas vaziuot?
Sita kawa yra 2004m (pirmoji karta) o pas mane trecia karta, tai motai biski skiriasi.
Bet kuriuo atveju visi litrai apriboti yra +- iki 300kmh o turbininis porshas kaip zinia eina 315-320 tai todel einant dugnais po biski ir tolsta. Bet iki 300 tai zinoma pagreitis ne tas pats.
Posted: 20 Jul 2009, 14:59
by didzhej
As jau beveik galiu pasakyti ko man reikia, nors dar neskaitau saves advanced Monsterio draiveriu.
Stai, ant lietuvos, visame grazume:
Ducati Monster 1100
Posted: 20 Jul 2009, 15:06
by inter
didzhej wrote:
3. spynele, velgi pauodegys
Paaiskink?!
Nu tai cia sedyniaus uzraktas. Jei varztu isbarstyma galima laikyti operatoriaus aplaidumu, tai spyneles savaiminis susinaikinimas issibarstant dalimis - grynai ducatinio brendo ypatumas. Nu kas pries vaziuodamas tikrina ar spynelej nesijaucia laisvumo? Nu kas?!!
4. per puse nuo vibracijos luzo prietaisu skydelis , paprasciausiai istrupejo plastmase.
Made in Kinija gal?
Nea, kaip ir turi buti, OEM part. Aplink tas vietas, kur metalas aplietas plastmase, jin pabalo ir eme trupeti mazom granulytem. Is cia pribloskianti isvada: ducati - ekologiskas motociklas! Jo komponentu pagal Mendelejevo lentele gyvavimo periodas 7 metai. Po to visos medziagos is leto ir negriztamai pereina i savo pirmaprade busena - plastmases granules ir gelezies ruda!
Uztat eina du-pem ir mergom patink. Gyvenimas mane lepina.

Del dupem suprantu. bet zmona turi, kokios mergos!?
Zmona irgi buvo merga. Bet dabar jau zmona. Keistai kartais tas gyvenimas susiklosto

.
Posted: 20 Jul 2009, 15:10
by didzhej
As kaip radau zmona (nu gal ta stadija dar galima butu merga vadint), bet jau tada galvojau, kad
ji zmona bus!
Nors tokia slapta fantazija puoselejau, kad po pirmos santuokos gyvensiu vienas ir birbinsiuos i kaire ir i desine, be jokiu apribojimu, praktiskai kaip gelezinio vilko ant du pem!
Edited by vito request!

Aciu!! :*
Posted: 20 Jul 2009, 15:59
by Vito
didzhej wrote:As kaip radau zmona (nu gal ta stadija dar galima butu merga vadint), bet jau tada galvojau, kad
jis zmona bus!
Tailande radai?

Posted: 20 Jul 2009, 16:10
by didzhej
nebuvau ten.deltogreitaipasitaisiau!
Posted: 20 Jul 2009, 16:34
by mindaugasa vol.2
bet matet, kaip rezoliucija suprastejo prie 300kmh?!
Username wrote:didzhej wrote:Username wrote:
Blia vel turbut kazkas su admino teisem (mindaugas) editino mano posta?
Blogai perskaiciau, galvojau is vietos iki 50. Nu siaip ka as zinau bet gal ne su porsais draginti virs 100kmh sedint ant streeto?
Ta proga klipukas DJ'ui (paguodos). Ziureti iki galo:
http://www.youtube.com/watch?v=Kp5N2zIvN9g
O kad naujas dukas, sugedo bestovedamas - viskas normaliai. Taip turi buti

Kadangi nesu taves mates su baiku (ir cia ne pyzdavone), delto klausiu: ar cia toks pats zalias kaip tavo?
Biski nepatiko, kad prie 300 (ant nindzes) Porsche mazejo!
kas per issisokelis?!
Skiriamosios baltos juostos per lietu - ar va taip lekiant (nu ~150-180) ir jus (
kitu irgi klausiu) uztaso, ar as nesuprantu kaip per jas vaziuot?
Sita kawa yra 2004m (pirmoji karta) o pas mane trecia karta, tai motai biski skiriasi.
Bet kuriuo atveju visi litrai apriboti yra +- iki 300kmh o turbininis porshas kaip zinia eina 315-320 tai todel einant dugnais po biski ir tolsta. Bet iki 300 tai zinoma pagreitis ne tas pats.
Posted: 20 Jul 2009, 16:41
by Username
kvadratuku buvo?
Posted: 20 Jul 2009, 16:49
by _heyy
hey: nuo vibraciju kamera nesugebejo forusuoti ir viskas
mindaugasa: aha...
prie tokio greicio reikia 25kadru per sekunde.
bet po to ziuredamas vis vien nespesi matyti visu detaliu.
tiesiog zmogaus akis nepritaikyta tokiems greiciams.
zmogus dar adekvaciai suvokia aplinka vaziuodamas pvz. zzr1100, o jau litrai nuo 2004 (isskyrus honda) yra uz zmogaus suvokimo ribu.
jei pvz. autostradoje naujam litrui atsuki rankena iki galo, tai gali prasokti kauna jo net nepastebejes.
edit: cia mindaugasasa sentaveje demonstruoja moderavimo virazus..
Posted: 20 Jul 2009, 19:36
by ezhiukas
pastebesi, nes kaip tik ties kaunu taip smaugiant benzas baigsis

Neveltui ji kolonele zmones vadina

Posted: 21 Jul 2009, 00:03
by didzhej
beje as irgi pastebejau, kad su savo 11-12 ltr galiu nuvaziuoti kiek daugiau nei 130 km
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 22 Jul 2009, 12:59
by El Traxo
Ducati is recalling 1,755 MY 2009 Monster 696 motorcycles. The main wiring harness may come in contact with the vertical cylinder head and exhaust pipe possibly resulting in damage to the motorcycle and a potential hazard to the rider. Any damage to the harness may lead to loss of functionality of the motorcycle's lighting system or an unexpected loss of engine performance, and thereby increase the risk of crash. Dealers will check for interference between the main wiring harness and the vertical cylinder head and exhaust pipe. Dealers will reposition and fasten the main wiring harness to the frame free of charge.
Posted: 22 Jul 2009, 13:20
by didzhej
paklausimas y dyleri nusiustas.
Redaguoju zinute is sitos i va kita:
kadangi sitas dalykas zinomas ir jau seniai, tai man atiduodant baika buvo sufiksintas sitas nesusipratimas ir dabar lakstau itin saugiai!
Posted: 25 Jul 2009, 14:21
by didzhej
Posted: 25 Jul 2009, 19:47
by mindaugasa vol.2
pfeiferis yra stuntu rossi