Page 4 of 38
Posted: 02 Jul 2009, 09:17
by Yvl
plet.. karonnas senas geras picsas!

Posted: 02 Jul 2009, 09:38
by didzhej
Rashyd wrote:
hehe
P.S. dj, isvelgiu baimes gaidele kalbant apie jo purðkenybæ korbà
Oi ne

tikek ka sakau, bet kaip po isvalymo-surinkimo neveikia masina, tai reikia ieskoti problemos ne reguliavime, o surinkime ;)
Varnos karbas isdraskytas x kartu jau buvo.
Prisimink, pas kaimyna dar buvo w/outas karbo isputimui, po ko gavau dovanu kompresoriu ;)
Posted: 02 Jul 2009, 09:42
by mindaugasa vol.2
patvirtinu, kad kaimynas karbams sako 'tu'
taip pat pritariu del surinkimo ir slangeliu movimo ne ten
Posted: 02 Jul 2009, 21:39
by El Traxo
Tai va.
Kikinimo sesija vol. II neužilgo baigėsi užkikinimu. Problema dingo pasukiojus gazo padėties fiksavimo varžtą. tancujutvse!
Bet.... išjungus padsosą iškart užgesta anyway
trablšūtas tam atvejui duoda tokias indikacijas:
- blogai veikia padsosas. Padsosas išties veikia keistai - ar ant pilno, ar pusės, apsukos nesikeičia, bet išrinkus matosi mechanika funkcionuoja
- degimo sutrikimai. hm, nemanau
- užterštas kuras. Užpyliau pilną baką šviežio, atšoka
- blogos apsukos ant tuščios eigos. Gali būt.
- blogai sureguliuotas "pilot screw" (kaip jis lietuviškai, blt???). Gali būt..
- maža kompresija cilindre. Tik ne tai, pls [-o<
- užstrigo padsosas. Kaip ir gerai veikia, nestringa....
- riebus/liesas mišinys. Possibly maybe
- užsikišęs karbas. Atšoka, pravalytas.
Suma summarum - lieka pisnia su karbo/kuro mišinio reguliacijomis
p.s. kromeliai - duokit tepalo variklinio!!!
Posted: 03 Jul 2009, 08:32
by tckd
tai jey apsukos nekyla tai xuj ten kas veik?
otay su pacosu an kiek tos apsukos?

Posted: 03 Jul 2009, 08:44
by El Traxo
Esmė tame, kad gali apsukų užfiksuot kiek nori (su aktyvuotu padsosu), bet kai padsosą išjungti - iškart užgęsta. Mišinys superliesas?
Posted: 03 Jul 2009, 09:02
by mindaugasa vol.2
heh
turiu afr meteri mazdaug 1956-uju laidos ir dizaino. tas, kur i uodega kisamas ir strelinis indikatorius.
niekad net nebandziau su juo zaisti.
prasome pasiimti ir susireguliuoti riebuma
Posted: 04 Jul 2009, 14:00
by wundis
perskaiciau variantus. pabraukciau kuro misinio varianta. ziurek kokis riebumas turi but ant manualo, kokis yra ir ar atitinka karbo dalys (purkstukai, adata) manualo dalis.
is teorines puses imho tu esi teisus del padsoso ir misino. jei padsosas veik, duod daugiau kuro - kikinasi. jei isjungi ir sumazej kuras - gest. nu.
dar kaip Rashydas minejo ar keitei/plovei/tepei oro filtra. ar nepadauginai tepalo oro filtrui?
Posted: 06 Jul 2009, 13:55
by _heyy
filtrai, voztuvai, karbas.
jei is sito trjetuko tik du ziureti, siulau ir voztuvus susitvarkyti. jei filtras gyvenime nevalytas, tai ir voztuvai gali buti uzsiverze. uztenka simtuju milimetro ir viskas veiks puikiai.
tuo labiau, kad mocas nurinktas, tai suziuret lengva.
Posted: 06 Jul 2009, 16:33
by gonzas
gonda haidys!
Posted: 16 Jul 2009, 23:40
by El Traxo
tęsiu probleminių karbų tematiką.
Kaip minėjau, karbas buvo nuimtas, pravalytas ir uždėtas. Tą patį padariau su oro filtru. Rezultate - jokio pagerėjimo laisvų apsukų srityje.
Patologija tokia - be padsoso užgęsta tą pačią sekundę. Bandžiau laikant aukštus sūkius išjungt padsosą - tada variklis sukasi labai negražiai, nori dusti ir pan. Apskritai, be padsoso nei veikia, nei kuriasi. Riebumo varžto sukiojimas (prie įjungto padsoso, kas be ko) jokio efekto neduoda absoliučiai.
Skaitau pasuoju, laikas parodyti šita problematiką kokiam auksarankiui
Posted: 17 Jul 2009, 00:45
by _heyy
dar karta paklausiu, voztuvus reguliavai?

Posted: 17 Jul 2009, 08:21
by El Traxo
_heyy wrote:dar karta paklausiu, voztuvus reguliavai?

atsakingai atsakau - ne. Kodėl manai, kad tai padės?
Posted: 17 Jul 2009, 10:12
by Gangas
El Traxo wrote:tęsiu probleminių karbų tematiką.
Kaip minėjau, karbas buvo nuimtas, pravalytas ir uždėtas. Tą patį padariau su oro filtru. Rezultate - jokio pagerėjimo laisvų apsukų srityje.
Patologija tokia - be padsoso užgęsta tą pačią sekundę. Bandžiau laikant aukštus sūkius išjungt padsosą - tada variklis sukasi labai negražiai, nori dusti ir pan. Apskritai, be padsoso nei veikia, nei kuriasi. Riebumo varžto sukiojimas (prie įjungto padsoso, kas be ko) jokio efekto neduoda absoliučiai.
Skaitau pasuoju, laikas parodyti šita problematiką kokiam auksarankiui
Jeigu su variklio mechanika nera blogai (pvz. jau mineti neuzspausti voztuvai), tai reikia didinti pilot zikleri (jeigu uzsikimses - irgi keisti, nevalyti, nes iki galo zmoniskai isvalyt uzsikimsusio ziklerio praktiskai neimanoma).
Posted: 17 Jul 2009, 10:25
by _heyy
El Traxo wrote:_heyy wrote:dar karta paklausiu, voztuvus reguliavai?

atsakingai atsakau - ne. Kodėl manai, kad tai padės?
reikia pradziai susitvarkyti pagrindinius maintenance dalykus, pries einant prie variklio reguliavimo.
na bet du kart daryt visada idomiau
