Valio rokerems. Pagarba sportinykams.
Visu pirma persiprasau, kad neskaiciau dvasingojo zurnalo taip, kaip anksciau (suprask krize, neiperku, bijau, kad 2o1o sezonui ir kontrastyringo licenzijos neipirksiu. Bet kovo 11 skrendu pas Dublina, braskiu skint, gal uzteks uzdarbio ant duonos ir vandens. Pinusai velkami!)
Turejau siandien upo uzsidet pptuning pakojus, pc3, jardina.. tai pasau, kad su anei vienu nesusidorojau iki galo.
1. Dejau Vito pakojus, tai iskilo problemsas, kaip atsukt pavaru svirties (senosios) prikerpejusi varzta nuo ploksteles. Uzsi314sau kariaut, tai eisiu kist po svarke.
2. Backstabdzio pakoji kai prisukau, pastebejau, kad cilindras isgali tvirtintis tik is isorines (arciau bato) puses, ir to pasekoje, neuzsideda apsauga cilindriuko (suprask aliuminio shmotas). Galeciau ir be jos vazinet ir slaidint cilindru, bet terst gamta kenkia, negrazu, todel noriu padaryt estetiskai. O, kadangi, i pakoji varztas neisuka, tik skyle yra, tai sugalvojau, kad eisiu pirkt ilgesniu varztu, ir verzle uzsuksiu.
3. Ar jau minejau, kad varztas neatsisuka?
4. Panasu, kad visi varztai iskeliavo i kauna, o paciam pritruko vieno kontrolinio, laikancio, tai irgi varztu pasaulis laukia.
5. Opiausia problema butu ta, kad nera elektros grandines. Tik siandien bandziau vest, issiurbiau ortaki, visa kita, idejau filtra sujungiau laidus, baka. PC3. Kazkodel man atrodo, kad del kreivu ranku ir pc3 gali but problema. GAlbut paskutini laiduka, kuris perkerpa kita prijungiau netvarkingai. NORS priekio nera, tik viena spyneles fishke prijungta, kad rakteli pasukt, ir starteris. PO baku laidai visi sujungti, o prieky snargliai kabo.
Ideas? parsinesiau akuma, ziuresiu, maz stovedamas atjungtas issikrove.
Sunku be binaru skaityt ir isivaizduot, bet binaru nebus, nes vakar telefona irgi remontavau. Tai dabar laukia servise.