Page 4 of 6

Posted: 30 Sep 2009, 09:50
by storms
visi variantai gay
kolkas dar nera israstos geresnes pakraskes uz stokine belenkokia
hau

Posted: 30 Sep 2009, 09:55
by mindaugasa vol.2
paprasyk, kad interas papaishytu
anas prie meno :-k

Posted: 30 Sep 2009, 11:06
by jara
is tiesu tai nematau tiesioginio rysio tarp motociklo spalvos ir konkolu dydzio tarp koju :) svarbiausia juk kaip suxi rankenele,o ne kaip atrodys mocas :)

Posted: 30 Sep 2009, 11:08
by tckd
paantrinu pink atpisa viska. =D>

Posted: 30 Sep 2009, 12:31
by mindaugasa vol.2
nuplia, jei jau reikia balsuoti kankrieciai
tai pasakysiu, kad remeju logotipai geriausiai matosi ant baltos spalvos
remejai, jusu komentaras?

Posted: 30 Sep 2009, 16:01
by sai
geltona. ir sliauderienei patiktu :D

Posted: 03 Oct 2009, 17:00
by xkuza
naujieji senieji stabdziu kompaktai
Image
Image

Posted: 04 Oct 2009, 04:24
by wundis
tu naujaji senaji ratlanki geriau parodyk!

Image

Posted: 02 Mar 2010, 19:19
by xkuza
Valio rokerems. Pagarba sportinykams.

Visu pirma persiprasau, kad neskaiciau dvasingojo zurnalo taip, kaip anksciau (suprask krize, neiperku, bijau, kad 2o1o sezonui ir kontrastyringo licenzijos neipirksiu. Bet kovo 11 skrendu pas Dublina, braskiu skint, gal uzteks uzdarbio ant duonos ir vandens. Pinusai velkami!)

Turejau siandien upo uzsidet pptuning pakojus, pc3, jardina.. tai pasau, kad su anei vienu nesusidorojau iki galo.

1. Dejau Vito pakojus, tai iskilo problemsas, kaip atsukt pavaru svirties (senosios) prikerpejusi varzta nuo ploksteles. Uzsi314sau kariaut, tai eisiu kist po svarke.

2. Backstabdzio pakoji kai prisukau, pastebejau, kad cilindras isgali tvirtintis tik is isorines (arciau bato) puses, ir to pasekoje, neuzsideda apsauga cilindriuko (suprask aliuminio shmotas). Galeciau ir be jos vazinet ir slaidint cilindru, bet terst gamta kenkia, negrazu, todel noriu padaryt estetiskai. O, kadangi, i pakoji varztas neisuka, tik skyle yra, tai sugalvojau, kad eisiu pirkt ilgesniu varztu, ir verzle uzsuksiu.

3. Ar jau minejau, kad varztas neatsisuka?

4. Panasu, kad visi varztai iskeliavo i kauna, o paciam pritruko vieno kontrolinio, laikancio, tai irgi varztu pasaulis laukia.

5. Opiausia problema butu ta, kad nera elektros grandines. Tik siandien bandziau vest, issiurbiau ortaki, visa kita, idejau filtra sujungiau laidus, baka. PC3. Kazkodel man atrodo, kad del kreivu ranku ir pc3 gali but problema. GAlbut paskutini laiduka, kuris perkerpa kita prijungiau netvarkingai. NORS priekio nera, tik viena spyneles fishke prijungta, kad rakteli pasukt, ir starteris. PO baku laidai visi sujungti, o prieky snargliai kabo.

Ideas? parsinesiau akuma, ziuresiu, maz stovedamas atjungtas issikrove. :prayer:

Sunku be binaru skaityt ir isivaizduot, bet binaru nebus, nes vakar telefona irgi remontavau. Tai dabar laukia servise.

Posted: 02 Mar 2010, 19:42
by jara
kuzia, koks dublinas???
tvarkykis baika ir i zieda!!!
po minusa kasdien, kol grisi is artomojo uzsienio bus Tau :chain:

Posted: 02 Mar 2010, 19:55
by Yvl
kazkur kazkas yra pasakojes kad kazkuri brytva nesikuria jei nepajungtas skydelis su tachu/spydiku/kaledinem girliandom/etc

Posted: 02 Mar 2010, 19:55
by xkuza
Su moto jau apsizenyjau, todel tai laikina. Ne is gero gyvenimo palieku tevyne, per jos nepriklausomybes diena. Grisiu. Smaugsiu. Notomorrow!

Posted: 02 Mar 2010, 20:02
by jara
ai, nu jei kovo 11 grisi, tada gerai :)
a jei dar ziede smaugsi, vieni pliusai pareis :)

Posted: 02 Mar 2010, 20:24
by mindaugasa vol.2
ten, kad nesikuria be skydelio buvo dezinformacija. pazystu ta lopa, kuris skleide infa.
kuzia, taip ir zinok: vieta mf teame tau ishpirkta ir pinigu niekas negrazins.
liks skoloj, jei nevarysi
del elektros, tai gali buti vienas milijonas problemu. jei daug fishkiu buvai atjungaliojes, tai viska pamirsk ir junk dar karta, lyg pirma karta, pasitikrindamas.

Posted: 02 Mar 2010, 21:39
by Lucas
Jei problemu su spalvu skyrimu nera, tai sumasyti fiskes praktiskai neimanoma. Realiausiai arba problemas perkirpus laida arba kas nors neprijungta.