M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

tam, kad palaikyčiau savo nuosavam threade gIvybę, įdedu dar vieną ghetto-tech vaizdelį:
s20100403013[1].jpg
s20100403013[1].jpg (59.6 KiB) Viewed 2575 times
iš tikro čia toks levituojantis ateivių robotas-pagalys su šlanginėm rankom, ieško variklyje, ko nepametęs.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:00, edited 1 time in total.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

patiko, konceptas naujam sv'ukui!

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

woohooo! o cia kuriam tikslui?
speju: statybininku guslciukas? horizonta ishstatote?
teisingai!

ar laseline pacientui, hehe?
cross cojones PC
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

rura

Post by liankas »

ieskomas M'Baubz...
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

M`BaubZ jau seniausiai nebeieškomas. jis čia, ir toliau rašinėja niekus.

šios dienos niekai apie pakojų perkėlimą ten, kur patogu. man kažkaip atrodo, kad patogu būtų
"pora cm atgal" arba "pora cm atgal + pora cm žemyn". ebėjuj yra va tokių ir panašių detalių po kem
baksų + siuntimas, bet gal galima šituo klausimu paremti lietuvos amatininkus? kaip skaitot,
kas ir už kiek apsiimtų išpjaut detalę maždaug kaip paveiksliuky (dešinėj)?

Image
jei paveiksliukas neinformatyvus arba jo nerodo, va ebay linkas.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

labadien!

kaip žinia, sekmadienį bukiškyje vyko pasivažinėjimas, kurio metu,
matyt, dėl didžiulių 2 cilindrų variklio vibracijų, nuo motociklo nukrito
žemiau atvaizduoti gabaliukai:
gabaliukai.JPG
gabaliukai.JPG (37.9 KiB) Viewed 2574 times
dėl pirmų dviejų gabaliukų klausimų nekyla; kyla dėl gabaliuko nr.3.
mat nutrūko varžtas. per stipriai priveržiau? storms kiaulę pakišo?
nesvarbu.

svarbu tai, kad reikia naujų varžtų (2 vnt) slaideriams, kurie būtų be galo atsparūs tempimui.
dar norėčiau paklausti, kur galėčiau prilėkti nulūžusio varžto galo išsukimo klausimu?

atsiliepkit, netylėkit. ačiū.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:09, edited 2 times in total.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

turiu pakoju relocation geleziukus. bet skyliu atstumas - hondinis. nzn ar susukis palaiko hondos standarta?
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

pirmas ir anttras turbut virinami o trecias tai kaip ir nereikalingas kad vaziuoti. :albino:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

antra ne virinamas, o greziama kojele skyle, i kuria maunamas varztas ir tiek ziniu. beje, siulau varzta truputi ipjauti, kad kita syki varztas nenugaletu kojeles.
o to shudino kitano svarcikai nelabai noriai imasi virinti. nes nebutinai laiko.
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

nr1 pajėmiau iš šroto.
nr2 darysiu, kaip pirmininkas sako. beje, panašu, kad tas bybukas jau kartą virintas.

taigi, lieka susitvarkyt slaiderius, o tam primiausiiai reikia išsukt likusį varžto galą.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

svaiki,

vėl pasigirsiu, kad pasikrapščiau garaže (ot tai pasiekimas, ane?) ir išėmiau iš svuko
dar šiek tiek tiuningo.

pridedu paveikslėlių:
s20100612033.jpg
s20100612033.jpg (49.9 KiB) Viewed 2574 times
jei pažįstat kokių panų ar šiai liliputų su '99-'02 m. svukais, galiu jiems pasiūlyt
galinės pakabos link'us, kurie nuleidžia sėdynę gal ten kokiais 2cm ar pan.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

M`BaubZ wrote: <...>
be to, tampant aukštyn-žemyn kakžas klaksi. nepagaunu, iš kur.
gal iš vairo kaklelio.

kur vilniuj nuvaryt, kad padiagnozuotų ir atvarkytų? norėčiau gerai, bet nepabrangintomis kainomis. ačiū.
Sveikas, gal pavyko rasti problemos priezasti?
Vieta kur padiagnozuotu?

Pas mane rodos simptopai panasus. Stovint ir klibinant visas dalis (apie priekine pakaba) nejuntamas klibejimas.

Klibejimas pajuntamas uzspaudus priekini stabdy ir spaudziant sake zemyn, Taip vat vaziuojant kai sake gauna aprovima jauciamas laisvumas/klibejimas.
Preloadas sureguliuotas beriods 3 is 5.
Galibuti kad tai tiesiog tepalo trukumas? ar jau kazkam pyze atejus?

Aciu uz minty.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

savo šakių niekam nerodžiau, bet iš užsienio forumų susidaro įspūdis, kad taip turi būt.
šakių konstrukcija tokia. aišku šviežio tepalo prisipilt dar niekam nepamaišė,
tuo pačiu įsivertinsi tiesumą, bet prie klaksėjimo teks priprast.
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

M`BaubZ wrote:savo šakių niekam nerodžiau, bet iš užsienio forumų susidaro įspūdis, kad taip turi būt.
šakių konstrukcija tokia. aišku šviežio tepalo prisipilt dar niekam nepamaišė,
tuo pačiu įsivertinsi tiesumą, bet prie klaksėjimo teks priprast.
kazkaip taip sunkiai eina itiketi, kad turi klapseti....
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

o pas tave visai tylu? gal w neišėmė, ko buvo prikišęs?

nes tos šakės viduj yra toks kaip ir vožtuvas slankiojantis + top-out spyruoklė, tai įsivaizduoju, kad
ten jie garsą išleidžia.
Post Reply