M`BaubZo sv650s k2 tema
tam, kad palaikyčiau savo nuosavam threade gIvybę, įdedu dar vieną ghetto-tech vaizdelį:
iš tikro čia toks levituojantis ateivių robotas-pagalys su šlanginėm rankom, ieško variklyje, ko nepametęs.
iš tikro čia toks levituojantis ateivių robotas-pagalys su šlanginėm rankom, ieško variklyje, ko nepametęs.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:00, edited 1 time in total.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
M`BaubZ jau seniausiai nebeieškomas. jis čia, ir toliau rašinėja niekus.
šios dienos niekai apie pakojų perkėlimą ten, kur patogu. man kažkaip atrodo, kad patogu būtų
"pora cm atgal" arba "pora cm atgal + pora cm žemyn". ebėjuj yra va tokių ir panašių detalių po kem
baksų + siuntimas, bet gal galima šituo klausimu paremti lietuvos amatininkus? kaip skaitot,
kas ir už kiek apsiimtų išpjaut detalę maždaug kaip paveiksliuky (dešinėj)?

jei paveiksliukas neinformatyvus arba jo nerodo, va ebay linkas.
šios dienos niekai apie pakojų perkėlimą ten, kur patogu. man kažkaip atrodo, kad patogu būtų
"pora cm atgal" arba "pora cm atgal + pora cm žemyn". ebėjuj yra va tokių ir panašių detalių po kem
baksų + siuntimas, bet gal galima šituo klausimu paremti lietuvos amatininkus? kaip skaitot,
kas ir už kiek apsiimtų išpjaut detalę maždaug kaip paveiksliuky (dešinėj)?

jei paveiksliukas neinformatyvus arba jo nerodo, va ebay linkas.
labadien!
kaip žinia, sekmadienį bukiškyje vyko pasivažinėjimas, kurio metu,
matyt, dėl didžiulių 2 cilindrų variklio vibracijų, nuo motociklo nukrito
žemiau atvaizduoti gabaliukai:
dėl pirmų dviejų gabaliukų klausimų nekyla; kyla dėl gabaliuko nr.3.
mat nutrūko varžtas. per stipriai priveržiau? storms kiaulę pakišo?
nesvarbu.
svarbu tai, kad reikia naujų varžtų (2 vnt) slaideriams, kurie būtų be galo atsparūs tempimui.
dar norėčiau paklausti, kur galėčiau prilėkti nulūžusio varžto galo išsukimo klausimu?
atsiliepkit, netylėkit. ačiū.
kaip žinia, sekmadienį bukiškyje vyko pasivažinėjimas, kurio metu,
matyt, dėl didžiulių 2 cilindrų variklio vibracijų, nuo motociklo nukrito
žemiau atvaizduoti gabaliukai:
dėl pirmų dviejų gabaliukų klausimų nekyla; kyla dėl gabaliuko nr.3.
mat nutrūko varžtas. per stipriai priveržiau? storms kiaulę pakišo?
nesvarbu.
svarbu tai, kad reikia naujų varžtų (2 vnt) slaideriams, kurie būtų be galo atsparūs tempimui.
dar norėčiau paklausti, kur galėčiau prilėkti nulūžusio varžto galo išsukimo klausimu?
atsiliepkit, netylėkit. ačiū.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:09, edited 2 times in total.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
svaiki,
vėl pasigirsiu, kad pasikrapščiau garaže (ot tai pasiekimas, ane?) ir išėmiau iš svuko
dar šiek tiek tiuningo.
pridedu paveikslėlių: jei pažįstat kokių panų ar šiai liliputų su '99-'02 m. svukais, galiu jiems pasiūlyt
galinės pakabos link'us, kurie nuleidžia sėdynę gal ten kokiais 2cm ar pan.
vėl pasigirsiu, kad pasikrapščiau garaže (ot tai pasiekimas, ane?) ir išėmiau iš svuko
dar šiek tiek tiuningo.
pridedu paveikslėlių: jei pažįstat kokių panų ar šiai liliputų su '99-'02 m. svukais, galiu jiems pasiūlyt
galinės pakabos link'us, kurie nuleidžia sėdynę gal ten kokiais 2cm ar pan.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 15:14, edited 1 time in total.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Sveikas, gal pavyko rasti problemos priezasti?M`BaubZ wrote: <...>
be to, tampant aukštyn-žemyn kakžas klaksi. nepagaunu, iš kur.
gal iš vairo kaklelio.
kur vilniuj nuvaryt, kad padiagnozuotų ir atvarkytų? norėčiau gerai, bet nepabrangintomis kainomis. ačiū.
Vieta kur padiagnozuotu?
Pas mane rodos simptopai panasus. Stovint ir klibinant visas dalis (apie priekine pakaba) nejuntamas klibejimas.
Klibejimas pajuntamas uzspaudus priekini stabdy ir spaudziant sake zemyn, Taip vat vaziuojant kai sake gauna aprovima jauciamas laisvumas/klibejimas.
Preloadas sureguliuotas beriods 3 is 5.
Galibuti kad tai tiesiog tepalo trukumas? ar jau kazkam pyze atejus?
Aciu uz minty.
kazkaip taip sunkiai eina itiketi, kad turi klapseti....M`BaubZ wrote:savo šakių niekam nerodžiau, bet iš užsienio forumų susidaro įspūdis, kad taip turi būt.
šakių konstrukcija tokia. aišku šviežio tepalo prisipilt dar niekam nepamaišė,
tuo pačiu įsivertinsi tiesumą, bet prie klaksėjimo teks priprast.