Page 4 of 15
Posted: 03 Apr 2010, 17:50
by M`BaubZ
tam, kad palaikyčiau savo nuosavam threade gIvybę, įdedu dar vieną ghetto-tech vaizdelį:
![s20100403013[1].jpg](./download/file.php?id=204)
- s20100403013[1].jpg (59.6 KiB) Viewed 2589 times
iš tikro čia toks levituojantis ateivių robotas-pagalys su šlanginėm rankom, ieško variklyje, ko nepametęs.
Posted: 03 Apr 2010, 18:45
by didzhej
patiko, konceptas naujam sv'ukui!
Posted: 03 Apr 2010, 23:42
by mindaugasa vol.2
woohooo! o cia kuriam tikslui?
speju: statybininku guslciukas? horizonta ishstatote?
teisingai!
ar laseline pacientui, hehe?
rura
Posted: 08 Apr 2010, 16:47
by liankas
ieskomas M'Baubz...
Posted: 23 Apr 2010, 18:13
by M`BaubZ
M`BaubZ jau seniausiai nebeieškomas. jis čia, ir toliau rašinėja niekus.
šios dienos niekai apie pakojų perkėlimą ten, kur patogu. man kažkaip atrodo, kad patogu būtų
"pora cm atgal" arba "pora cm atgal + pora cm žemyn". ebėjuj yra va tokių ir panašių detalių po kem
baksų + siuntimas, bet gal galima šituo klausimu paremti lietuvos amatininkus? kaip skaitot,
kas ir už kiek apsiimtų išpjaut detalę maždaug kaip paveiksliuky (dešinėj)?

jei paveiksliukas neinformatyvus arba jo nerodo, va
ebay linkas.
Posted: 19 May 2010, 11:03
by M`BaubZ
labadien!
kaip žinia, sekmadienį bukiškyje vyko pasivažinėjimas, kurio metu,
matyt, dėl didžiulių 2 cilindrų variklio vibracijų, nuo motociklo nukrito
žemiau atvaizduoti gabaliukai:

- gabaliukai.JPG (37.9 KiB) Viewed 2588 times
dėl pirmų dviejų gabaliukų klausimų nekyla; kyla dėl gabaliuko nr.3.
mat nutrūko varžtas. per stipriai priveržiau? storms kiaulę pakišo?
nesvarbu.
svarbu tai, kad reikia naujų varžtų (2 vnt) slaideriams, kurie būtų be galo atsparūs tempimui.
dar norėčiau paklausti, kur galėčiau prilėkti nulūžusio varžto galo išsukimo klausimu?
atsiliepkit, netylėkit. ačiū.
Posted: 19 May 2010, 15:43
by mindaugasa vol.2
turiu pakoju relocation geleziukus. bet skyliu atstumas - hondinis. nzn ar susukis palaiko hondos standarta?
Posted: 19 May 2010, 16:57
by tckd
pirmas ir anttras turbut virinami o trecias tai kaip ir nereikalingas kad vaziuoti.

Posted: 19 May 2010, 17:46
by mindaugasa vol.2
antra ne virinamas, o greziama kojele skyle, i kuria maunamas varztas ir tiek ziniu. beje, siulau varzta truputi ipjauti, kad kita syki varztas nenugaletu kojeles.
o to shudino kitano svarcikai nelabai noriai imasi virinti. nes nebutinai laiko.
Posted: 19 May 2010, 18:31
by M`BaubZ
nr1 pajėmiau iš šroto.
nr2 darysiu, kaip pirmininkas sako. beje, panašu, kad tas bybukas jau kartą virintas.
taigi, lieka susitvarkyt slaiderius, o tam primiausiiai reikia išsukt likusį varžto galą.
Posted: 12 Jun 2010, 15:43
by M`BaubZ
svaiki,
vėl pasigirsiu, kad pasikrapščiau garaže (ot tai pasiekimas, ane?) ir išėmiau iš svuko
dar šiek tiek tiuningo.
pridedu paveikslėlių:

- s20100612033.jpg (49.9 KiB) Viewed 2588 times
jei pažįstat kokių panų ar šiai liliputų su '99-'02 m. svukais, galiu jiems pasiūlyt
galinės pakabos link'us, kurie nuleidžia sėdynę gal ten kokiais 2cm ar pan.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 21 Jun 2010, 15:07
by rprznt
M`BaubZ wrote:
<...>
be to, tampant aukštyn-žemyn kakžas klaksi. nepagaunu, iš kur.
gal iš vairo kaklelio.
kur vilniuj nuvaryt, kad padiagnozuotų ir atvarkytų? norėčiau gerai, bet nepabrangintomis kainomis. ačiū.
Sveikas, gal pavyko rasti problemos priezasti?
Vieta kur padiagnozuotu?
Pas mane rodos simptopai panasus. Stovint ir klibinant visas dalis (apie priekine pakaba) nejuntamas klibejimas.
Klibejimas pajuntamas uzspaudus priekini stabdy ir spaudziant sake zemyn, Taip vat vaziuojant kai sake gauna aprovima jauciamas laisvumas/klibejimas.
Preloadas sureguliuotas beriods 3 is 5.
Galibuti kad tai tiesiog tepalo trukumas? ar jau kazkam pyze atejus?
Aciu uz minty.
Posted: 21 Jun 2010, 16:53
by M`BaubZ
savo šakių niekam nerodžiau, bet iš užsienio forumų susidaro įspūdis, kad taip turi būt.
šakių konstrukcija tokia. aišku šviežio tepalo prisipilt dar niekam nepamaišė,
tuo pačiu įsivertinsi tiesumą, bet prie klaksėjimo teks priprast.
Posted: 21 Jun 2010, 17:25
by liankas
M`BaubZ wrote:savo šakių niekam nerodžiau, bet iš užsienio forumų susidaro įspūdis, kad taip turi būt.
šakių konstrukcija tokia. aišku šviežio tepalo prisipilt dar niekam nepamaišė,
tuo pačiu įsivertinsi tiesumą, bet prie klaksėjimo teks priprast.
kazkaip taip sunkiai eina itiketi, kad turi klapseti....
Posted: 21 Jun 2010, 19:41
by M`BaubZ
o pas tave visai tylu? gal w neišėmė, ko buvo prikišęs?
nes tos šakės viduj yra toks kaip ir vožtuvas slankiojantis + top-out spyruoklė, tai įsivaizduoju, kad
ten jie garsą išleidžia.