Page 4 of 10
Posted: 31 Aug 2009, 11:09
by speeder
vito fotkina sportininkus ir ju motociklus

Posted: 31 Aug 2009, 11:12
by Yvl
dok linka y visas foto

Posted: 31 Aug 2009, 11:17
by speeder
Yvl wrote:dok linka y visas foto

kad nuotraukos pas mane kompe

zadu ateity kada nors i picasa sudet, bet dabar ner kada

Posted: 31 Aug 2009, 11:41
by Arvis
speeder wrote:vito fotkina sportininkus ir ju motociklus
Kamera i ismetima nutaikyta.
Posted: 31 Aug 2009, 12:27
by speeder
Arvis wrote:speeder wrote:vito fotkina sportininkus ir ju motociklus
Kamera i ismetima nutaikyta.
.... i merginos ismetima

Posted: 31 Aug 2009, 15:07
by w919
Posted: 31 Aug 2009, 19:04
by Vito
Sai ruoðiasi daryti Pladà:

Posted: 31 Aug 2009, 20:30
by xkuza
Vito, a visa photoshoota idesi galerijon?
Posted: 31 Aug 2009, 21:04
by Vito
Interesantams áraðysiu á DVD ;)
Posted: 31 Aug 2009, 21:29
by jara-drakonas
sai wrote:jar, vis tik pat ta gusiu, kur tavo klasej vare, buvo 600ccm.
sai, is kur zinai, kad vis tik 600?
idomu bais

bo ant remo tiksliai 749. tai nebent susikomplektavo is keliu baiku.
Posted: 31 Aug 2009, 21:36
by sai
pats sake. 750 uzkale, isidejo sesiu simtu. kas netingit pasitikrinkit pagal alyvos kieki karteri, jei skirtingi, tai nesunku patikrint, uztenka paziuret.
Posted: 31 Aug 2009, 21:41
by didzhej
kaip man tai girdeta.
visi susideda standartinius, nebombintus ir mazesnes kubaturos!

Posted: 31 Aug 2009, 21:56
by jara-drakonas
sai wrote:pats sake. 750 uzkale, isidejo sesiu simtu. kas netingit pasitikrinkit pagal alyvos kieki karteri, jei skirtingi, tai nesunku patikrint, uztenka paziuret.
tas "pats sake", tai zinai... negi ims ir sakys zmogus, kad jo jo, atlekiau su 750, ale uzsiregistravau ant 600, durniai teisejai nieko nepastebejo, hi hi hi....
nors aisku - gali but ir taip, kad ir tikrai 600 ten buvo
kita vertus tai velniai nemate, svarbu geros emocijos sportinykus is esmes lydejo, binarai grazus gavos ir apskritai sezonas sekmingas uzfinisuotas

Posted: 31 Aug 2009, 22:14
by sai
man asmeniskai px. sakiau kur paziuret. bet sake man, ne tau, skiri? grigiskiu baxurai uz bazaro atsako

Ignas (krasauskas - aut.past.) kuris jo mota ruose, irgi pamenu, kazka minejo, galiu patikslint. bet man atrodo, geriau koncentruotis ties smaugimu, o ne menkint konkurentus

Posted: 31 Aug 2009, 22:21
by Vito
sai wrote:man asmeniskai px. sakiau kur paziuret. bet sake man, ne tau, skiri? grigiskiu baxurai uz bazaro atsako

Ignas (krasauskas - aut.past.) kuris jo mota ruose, irgi pamenu, kazka minejo, galiu patikslint. bet man atrodo, geriau koncentruotis ties smaugimu, o ne menkint konkurentus

Juo labiau, kad kubatûra toje klasëje absoliuèiai nieko nelemia
