Page 4 of 10

Posted: 31 Aug 2009, 11:09
by speeder
vito fotkina sportininkus ir ju motociklus :rock:

Image

Posted: 31 Aug 2009, 11:12
by Yvl
dok linka y visas foto :chain:

Posted: 31 Aug 2009, 11:17
by speeder
Yvl wrote:dok linka y visas foto :chain:
kad nuotraukos pas mane kompe :roll: zadu ateity kada nors i picasa sudet, bet dabar ner kada :)

Posted: 31 Aug 2009, 11:41
by Arvis
speeder wrote:vito fotkina sportininkus ir ju motociklus :rock:
Kamera i ismetima nutaikyta.

Posted: 31 Aug 2009, 12:27
by speeder
Arvis wrote:
speeder wrote:vito fotkina sportininkus ir ju motociklus :rock:
Kamera i ismetima nutaikyta.
.... i merginos ismetima :albino:

Posted: 31 Aug 2009, 15:07
by w919
sveikinimai prizininkams!!!!!!

:wav: :tancujutvse: :tancujutvse: :tancujutvse: :tancujutvse:

Posted: 31 Aug 2009, 19:04
by Vito
Sai ruoðiasi daryti Pladà:

Image

Posted: 31 Aug 2009, 20:30
by xkuza
Vito, a visa photoshoota idesi galerijon?

Posted: 31 Aug 2009, 21:04
by Vito
Interesantams áraðysiu á DVD ;)

Posted: 31 Aug 2009, 21:29
by jara-drakonas
sai wrote:jar, vis tik pat ta gusiu, kur tavo klasej vare, buvo 600ccm.
sai, is kur zinai, kad vis tik 600?
idomu bais :)
bo ant remo tiksliai 749. tai nebent susikomplektavo is keliu baiku.

Posted: 31 Aug 2009, 21:36
by sai
pats sake. 750 uzkale, isidejo sesiu simtu. kas netingit pasitikrinkit pagal alyvos kieki karteri, jei skirtingi, tai nesunku patikrint, uztenka paziuret.

Posted: 31 Aug 2009, 21:41
by didzhej
kaip man tai girdeta.
visi susideda standartinius, nebombintus ir mazesnes kubaturos! :)

Posted: 31 Aug 2009, 21:56
by jara-drakonas
sai wrote:pats sake. 750 uzkale, isidejo sesiu simtu. kas netingit pasitikrinkit pagal alyvos kieki karteri, jei skirtingi, tai nesunku patikrint, uztenka paziuret.
tas "pats sake", tai zinai... negi ims ir sakys zmogus, kad jo jo, atlekiau su 750, ale uzsiregistravau ant 600, durniai teisejai nieko nepastebejo, hi hi hi.... :P

nors aisku - gali but ir taip, kad ir tikrai 600 ten buvo :P

kita vertus tai velniai nemate, svarbu geros emocijos sportinykus is esmes lydejo, binarai grazus gavos ir apskritai sezonas sekmingas uzfinisuotas =D>

Posted: 31 Aug 2009, 22:14
by sai
man asmeniskai px. sakiau kur paziuret. bet sake man, ne tau, skiri? grigiskiu baxurai uz bazaro atsako :D Ignas (krasauskas - aut.past.) kuris jo mota ruose, irgi pamenu, kazka minejo, galiu patikslint. bet man atrodo, geriau koncentruotis ties smaugimu, o ne menkint konkurentus :)

Posted: 31 Aug 2009, 22:21
by Vito
sai wrote:man asmeniskai px. sakiau kur paziuret. bet sake man, ne tau, skiri? grigiskiu baxurai uz bazaro atsako :D Ignas (krasauskas - aut.past.) kuris jo mota ruose, irgi pamenu, kazka minejo, galiu patikslint. bet man atrodo, geriau koncentruotis ties smaugimu, o ne menkint konkurentus :)
Juo labiau, kad kubatûra toje klasëje absoliuèiai nieko nelemia :)