Page 4 of 4
Re: Moto2
Posted: 16 Jul 2012, 21:40
by Username
Gal ziurejai per musu fantastiska Viasata_SB su jo komentatoriumi? Tada viskas aisku. Tas tai geras. Su juo ir per pasaulio futbolo championato finala uzmigtum.
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 10:35
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai kadangi android tv rodo ir mp3 formato filmas is gerojo ftp, tai vakar paziurejau moto2 gonkes, kaip markezas neimanomu budu aplenke janoni.
be kita ko, patiko, kad kai perjungdavo i on board vaizdeli, tai viekviename posukyje girdisi dzirkst-dzirkst-dzirkst - pakoju slifavimas i asfalta. ir taip sklandziai pravaziuoja visa posuki ir kiekviena posuki. kul
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 11:45
by inter
Tai Markezui reikia rejsinginiu pakoju is Bikeshopo (jau laukiu nesulaukiu). Nes kai varai su stokiniu Moto2 (cia manau Y patvirtins) tai taip ir gaunas, kad negali guldyt kiek nori

.
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 11:52
by mindaugasa vol.2
+1 interui
kas zino, kur markezas gyvena? reikia pasiulyti aukstesnio profilio padangu, gana jam juokinti tv ziurovus.
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 18:20
by Username
priminkite, cia kuris etapas? nes buvo vienas gerulis japonijoje, kai starte uzmigo vargselis (turbut apie mergas galvojo) o kitas buvo valensioje kai nusprende kad namuose reikia pavaryti rezultatu 'viskas arba nieko'.
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 19:07
by mindaugasa vol.2
Asenas
mobile mindaugasa
Re: Moto2
Posted: 28 Jan 2013, 21:05
by Username
A, ten tai gera trasa. Olandai rukydami zole puiku ziedeli pastate.
Re: Moto2
Posted: 23 Mar 2013, 20:11
by El Traxo
Lou end kvik (Pol Espargaro)
Ilgas ir storas (Akrapas)

Re: Moto2
Posted: 23 Mar 2013, 23:15
by mindaugasa vol.2
Prigule?
mobile mindaugasa
Re: Moto2
Posted: 24 Mar 2013, 00:18
by El Traxo
Pradziai pavare kai vIras. Jei po tuo su kuo ir prigule, spauda nutyli.
Parašyta tapatoku