Page 4 of 13

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 10:01
by MSI
Briedzi tai per kiek tas daikts tau atsipirks #-o
a cia ta viliojimo budas ta proga ka nieks i garaza nebeuzsuka :occasion5:

padangos

Posted: 22 Oct 2010, 10:25
by Dzuku_Briedzis
Ne del rubliu pirkau. Ir ne del alaus. :) Pirkau, nes tingiu vazinet i lazdynus

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 10:43
by MSI
tai viena klijenta turi :occasion5:

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 10:51
by tomasn
o tai su siuo aparatu padanga pati nusimontuoja ir uzsimontuoja? Gal bandei montuot?
Toks jausmas, kad tai tik patogesnis pavirsius ratui pasidet ir rycagas padangai nuo ratlankio atlipdyt. nia? :]

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 10:55
by MSI
siaip tai jauciu ka breidzis gaidi pajame :-$ , bet alaus visada malionu isgert

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 13:21
by Dzuku_Briedzis
na vakar buvo isbandytas aparac.

Pliusai:
*) ratas smagiai prisitvirtina, netabaluoja
*) gali fiksuot peili konkrecioj pozicijoj
*) tuo paciu peiliu ne tik padnugne atlipdai, bet ir istumi lauk
*) patogu montavimui, is auksciau replioji aplink rata, beigi gali pasinaudot peiliu instumt padnugne
*) PL WEC'e ne vienas low budget raideris su tokia uzmatytas montuojantis
*) padangas gali keist kiek nori ir kada nori. Nereik galvot kur ir kada vezt, ar siandien dirba ar ne. Nekainuoja (pirmine investicija skaitau bus 2 suplesytos kameros)
*) uzima minimaliai vietos. Bei esant reikalui isrinkt/surinkt - 5min

Minusai:
*) kad reikejo moket
*) kad reikejo susirinkt
*) kad ner elektros padnugnei pripust (on ze way)
*) nepatogu sedet ant jo
*) ner sviecianciu neonkiu ant remo, kad belenkaip linksmintu

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 15:56
by rprznt
O tai su salyga kad dar nesusidures, tai noreciau pasitikslinti...

Moto kaip ir auto buna bekamerines padangos, right?

Uzskiauciau pora pasisakymu apie kameras, tai norisi pasitikslinti...

Uzeis pavasaris - reikse BT 16 imt...

Re: padangos

Posted: 22 Oct 2010, 17:13
by MSI
kompresoriu pas seni salti uzsakyk

Re: padangos

Posted: 24 Oct 2010, 17:56
by jara
rprznt wrote:O tai su salyga kad dar nesusidures, tai noreciau pasitikslinti...

Moto kaip ir auto buna bekamerines padangos, right?

Uzskiauciau pora pasisakymu apie kameras, tai norisi pasitikslinti...

Uzeis pavasaris - reikse BT 16 imt...
rprznt, 016 zeba! ir i darba ir i kacerga! :)

Re: padangos

Posted: 28 Oct 2010, 10:45
by rprznt
jara wrote: rprznt, 016 zeba! ir i darba ir i kacerga! :)
Goood :) Esvukas yr universaliausias. Uzmovus shudabridzio padangas ir po bekele butu priimtina. :pagausiu:

O bet kol vis dar laiko yra pirkimui uzsichekinau kas dabar pas mane uzmauta, ogi BT021.

Price check - kainos vienodos. Vistiek BT016 geriau?

Re: padangos

Posted: 28 Oct 2010, 11:08
by jara
016 labiau NZ pritaikytos, kiek as suprantu :)

Re: padangos

Posted: 09 Dec 2011, 12:04
by mindaugasa vol.2
labadiena,
ar pastebjote, jog pirelli ir metzeler pradejo gaminti 180/60, t.y. auksto profilio padangas vistgaidziams?
tai va.
kada jas galesime pirkti lietuvoje?

Re: padangos

Posted: 09 Dec 2011, 12:25
by Wobbler
Pastebejom.
Supersport klaseje jas naudoja.
Scrubs'us galima nusipirkti ebejuje.

Re: padangos

Posted: 09 Dec 2011, 12:29
by mindaugasa vol.2
arba reifendirecte uz 800lt

Re: padangos

Posted: 09 Dec 2011, 14:34
by storms
apie reifebn direkta galiu trumpai papasakot
perkant padangas (spalio 26) paskambinau pasiteiraut ar jos tikrai yra
buvau patikintas, kad taip viskas ok. padariau uzsakyma ir pavedima. zadejo pristatyt per 7d.
po keliu savaiciu kolegos pradejio padangu ieskot. kelis kart skambinosi su direktu. direktas sako, jau pajudejio is sandelio DE
dar po keliu savaiciu vel skambinosi. direktas sako jo sjau pas kurjerius LT ir tuoj bus pristatytos. tada gryzau is nekomercines keliones ir pradejau pac aiskintis. pasirodo reikiamu padangu jie neturi ir pristatyt negali. paprasiau saibu atgal. praeita pirmadieni uzpildziau forma. 0 reakcijos. sian paskambinus pasake, kad kogero tas zmogus, kuris atsakingas uz komunikacijas sito reikalo nepradejo sprest ir apie joki saibu grazinima jie nezino. lauksiu kaip spresis
taigi, jei kas norist reifendirekui (vokieciu kontorai) keliems menesiams paskolint kelias stukeles litu su miglota galimybe jas atgauti - PIRMYN
as sita kontora baninu