Page 4 of 49

Posted: 22 Feb 2010, 23:11
by Dzuku_Briedzis
Ir sekantis Nr.2

Image

Sampe pokst! Reik atsvest. Kada w'out'as

Posted: 22 Feb 2010, 23:30
by Dzuku_Briedzis
Sikam toliau i tema.. Next skrynshot


Image

ASCII 'A' yra dec 65 (bin 100001), o raide 'a' yra dec 97 (bin 1100001)
Taigi, MF ne tik kad pirmojo alfabeto raide, bet dar ir didzioji. Plojam katuciu

Siaip pasaulyje h = 33 dec = bin 100001 -> 33 laabai grazus skaicius.. Jezus netgi toks buvo. Pries A didziosios pridedam dvasinguma

Dar kazkas kazka?

Posted: 22 Feb 2010, 23:35
by Dzuku_Briedzis
didzhej wrote: ot tai cia puolimas.
pvz. briedis net neskaiciuoja tokiu!
Maza redakcija.. neBEskaiciuoju

Be to, reik moket griut. Ir griuvimas griuvimui nelygus.

Pvz.:
*) su vIrais igriut i pelke - smagu
*) nugriut del draugo - dvasia
*) nugriut nizahuj - nesiskaito
*) nusivoliot manikeninant pedagashkes zhiede arba Konst. pr. - gaidys ir pazoras
*) nugriut taip, kad pas pirminYka patekt su cekiu - visi keliai veda i Roma

Posted: 23 Feb 2010, 07:14
by mindaugasa vol.2
nu briedys dapare skaiciu ir motociklizmo

kalbant apie skaicius, butu grazu pravaziuoti motociklu kovo 11

Posted: 23 Feb 2010, 09:00
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:nu briedys dapare skaiciu ir motociklizmo

kalbant apie skaicius, butu grazu pravaziuoti motociklu kovo 11
pritarčiau. O jei kas pastabdytų ir kokio draudimo ar TA paprašytų, galima drąsiai atšaut - kokie nax dokumentai? Tikime laisve! :D :joja:

Posted: 02 Mar 2010, 10:23
by mindaugasa vol.2
Skaicius, kiek namibijos motociklu sporto federacija per metus surengia ziediniu varzybu: 0
infa: http://www.motorsportnamibia.org/calendar.htm
tai ner cia dar labai verkti del motoziedinio sporto bukles lietuvoje!

Posted: 02 Mar 2010, 10:41
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:Skaicius, kiek namibijos motociklu sporto federacija per metus surengia ziediniu varzybu: 0
infa: http://www.motorsportnamibia.org/calendar.htm
tai ner cia dar labai verkti del motoziedinio sporto bukle lietuvoje!
Nu nesakyk, kalEndorius užpildytas kai reikalas. Ir po kongreso, sezono pradžioj, seka Prezidento Balius. Vo! :)

A kas te per Circuit Leg varžybos? :D

Posted: 15 Mar 2010, 13:58
by mindaugasa vol.2
Laba diena,
taigi, sia miela pavasario diena
patogioje aplinkoje
mes galime suzinoti
kad smagiau sukamo baiko variklis patiria sekancias apkrovas:
- stumoklis juda aukstyn-zemyn iki 500 kartu per sekunde
(kam tai atrodo mazai, pabandykite patys)
- tame kelyje, kuris kita karta trunka kokius 55mm, stumoklis speja isibegti iki 120km/h
skaityk per 55mm turi isibegeti iki 120kmh ir dar speti sustoti?
tigi tuo budu priartejome prie medziagu atsparumo ribos.
po to dar pagalvojau, kad pvz. wsbk ir taip nenaudoja visu galimu arkliu. gali isspausti apie 230ag, o setupina iki 210-215
problea - padangos nenulaiko
tada dar pagalvojau, o ar nebus siai dienai aplamai didziausia problema padangos?
ne pakaba, arkliai ar svoris, o padangos?

Posted: 15 Mar 2010, 15:12
by didzhej
jauti, o jei turi 50AG ir 120AG, ir net 230AG - greitis stumuoklio prie tu paciu sukiu yra vienodas.. taigi Vespa, pagal medziagas turetu naudoti toki pat lydinuka kaip ir kokia "britvuke"?

Posted: 15 Mar 2010, 15:13
by Username
Padangos ir wheelinimai.

Posted: 15 Mar 2010, 15:25
by mindaugasa vol.2
didzhej wrote:jauti, o jei turi 50AG ir 120AG, ir net 230AG - greitis stumuoklio prie tu paciu sukiu yra vienodas.. taigi Vespa, pagal medziagas turetu naudoti toki pat lydinuka kaip ir kokia "britvuke"?
tai 50ccm viskas daug paprasciau: mazesne mase = mazesne inercija
beje, juokinga, bet stumoklis yra pagrinde is aliumo (su nedidelemis ten silikono, nikelio ir pan. priemaisomis). t.y. nieko egzotishko. antraip butu brangu serijinei gamybai.
ale iki apsuku, kur tie su 230ag sukasi, tai gatvine birbyne neissisuks , sorry :(

Posted: 15 Mar 2010, 15:36
by didzhej
Gerai, imam kitaip:
husqvarna 2-takte 1 cilindras/stumuoklis 250cc ir Honda "litras" 4 cilindrai/stumuokliai... sukiai, mhhh turbut panasus... tai kaip su masem?

Posted: 15 Mar 2010, 15:37
by ezhiukas
didzhej wrote:jauti, o jei turi 50AG ir 120AG, ir net 230AG - greitis stumuoklio prie tu paciu sukiu yra vienodas.. taigi Vespa, pagal medziagas turetu naudoti toki pat lydinuka kaip ir kokia "britvuke"?
visiskai neteisingas teiginys. Greitis priklauso ne tik nuo apsuku, bet ir nuo stumoklio eigos. O pas vespa eiga bus visiskai kitokia nei pas britvute.

Posted: 15 Mar 2010, 15:39
by Username
didzhej wrote:Gerai, imam kitaip:
husqvarna 2-takte 1 cilindras/stumuoklis 250cc ir Honda "litras" 4 cilindrai/stumuokliai... sukiai, mhhh turbut panasus... tai kaip su masem?
Abejoju del tos vietos kur "sukiai panasus".....reiktu pasiziureti duomenius.

Posted: 15 Mar 2010, 15:40
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote: kad smagiau sukamo baiko variklis patiria sekancias apkrovas:
- stumoklis juda aukstyn-zemyn iki 500 kartu per sekunde
(kam tai atrodo mazai, pabandykite patys)
500aps/sec?
taigi cia net ne "xalastoi hod"