NEmoto: Dujos ir kitokia ikanomija.

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Teo wrote:
Username wrote:
Statoile piltis reikia dyzeli ne ten kur furos pilasi, o kur normalus auto sustoja.
abaly tu iš statoilo. man tėtė neduoda statoilo kortelės, todėl degalus piluosi iš kontrabandinių kanistrų. nors šiais, žulikų klestėjimo laikais, gal ir jie tuoj pradės dalinti pirštinaites :)
Nepamirsk, kad skiestas ir kitaip uztershtas dyzelis tavo naujam auksto slegio siurbliui ir ipurshkimo sistemai gali buti biski batai. Teks pilti gera kura.
Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

pritariu juzei. esu dukart (ne tiesiogiai, o imones darbuotojai pataupe) nukentejes nuo sudinos saliaros, teko remontuot siurblius.
vietoj saliaros kontrabandininkai daznai stumdo krosniu kura, kuris dega gerai, bet neturi tepamuju savybiu, tuomet siurbliui isvis greit ateina labas rytas. stebekite pildami ar furos bakai neatskirti, sako "jo, taigi patys sau pilam", bet paprasykit ipilt is kito bako, tai pradeda issisukinet
ir isvis ilgalaike dyzelio eksploatacija yra brangesne.
race your life
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

sai wrote:pritariu juzei. esu dukart (ne tiesiogiai, o imones darbuotojai pataupe) nukentejes nuo sudinos saliaros, teko remontuot siurblius.
vietoj saliaros kontrabandininkai daznai stumdo krosniu kura,



ir isvis ilgalaike dyzelio eksploatacija yra brangesne.
tai cia zinoma. girdejom. aš net į servisą be rekomendacijų, ir "savų" žmonių nevažiuoju. o dėl ilgalaikės eksploatacijos - kiek teko turėti automobilių, tai daugiau kaip 20 proc. jos visos ridos neteko nuvaziuot paciam - ar cia ilgalaikė eksploatacija ar nelabai?
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

jei imt, kad daznas auto ant LT nubeges 300kkm, tai gautusi apie 60 kkm, tai dar nelabai ilgalaike :) ziurint kas i rankas paklius. bet jei teks keist ivairius cilindriukus, shkyvus, variklio pagalves, guolius su stebulem, sankabas, pusasius ir kitus stambesniu mazgus, besibaigiancias elektronikos detales, kt, tai jau bus saukstai popietu; taipogi daznai kaina sukelia modelio retumas, konstrukciniai ypatuvai, jei gamintojas savo laiku norejo padaryt technologiskai sudetinga model ir t.t.- serviso kaina kyla kaip ant mieliu. o jau naudoji dyzelini auto ar dar tik planuoji?
race your life
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

sai wrote:jei imt, kad daznas auto ant LT nubeges 300kkm, tai gautusi apie 60 kkm, tai dar nelabai ilgalaike :) ziurint kas i rankas paklius. bet jei teks keist ivairius cilindriukus, shkyvus, variklio pagalves, guolius su stebulem, sankabas, pusasius ir kitus stambesniu mazgus, besibaigiancias elektronikos detales, kt, tai jau bus saukstai popietu; taipogi daznai kaina sukelia modelio retumas, konstrukciniai ypatuvai, jei gamintojas savo laiku norejo padaryt technologiskai sudetinga model ir t.t.- serviso kaina kyla kaip ant mieliu. o jau naudoji dyzelini auto ar dar tik planuoji?
200k dyzeliui skaitos daug ar dar ok? Skaitant, kad ekslpoatuotas tvarkingai, keiciant tepalus ir pilant kokybiska kura? Kokie apskritai dyzelinio variklio, kitu mazgu resursai?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Istorija is dylerio serviso.
Atvare tikrinti BMW 530d. tipo pravaziuota netoli 200k, tada prisijunge kompus ir rado, kad dezeje ir kompe like skaiciukai yra ~800K.... Zodziu, masinai nedaug prie teisingos ekslpotacijos gali but visai daug, bet ir gali but labai daug prie visai mazai, tarkime mano atveju, jau prie 240k km keiciau greiciu deze antra karta, aisku jei nebuciau saules paises ant asfalto- butu laikius ilgiau :) Taigi, logiska isvada: reikia ziureti i bendra masinos stovi ir AR neskendus.

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

didzhej wrote:Taigi, logiska isvada: reikia ziureti i bendra masinos stovi ir AR neskendus.
..ir AR DJ su ja nepaišė saulių ant asfalto #-o
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

zhaltas wrote:minde, alia sakyk, idomu butu ipist duja i evo..? :roll:
nzn kokioj erdvej cia klausi manes :) pasakysiu taip, jei turi galimybiu naudotis lengvata pvm kurui :)))))))))))))))) tai ko gero nelabai ir "yra tolkas" kai 98 ~ 3lt kainuotu, bet kitu atveju - viskas imanoma.

is teorines puses evo turi viska, ko reikia gerai padaryt LPG sistema :) nes balansas neutralesnis svorio pasiskirstymo pasidarytu :rock:
menu laikus kai smaugiau
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

Username wrote:O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Dziaugiuosi kad tu gali sau tai leisti. nauja imu tik darbine, apie kurios nusidevejimo kastus man nereikia galvoti - tegul kietiems skauda galva =;

o kai ateina laikas leisti savo pinigus - renkuosi kazka glamuriskesnio ir labiau valinancio(ir naudoto) nei kad ir nauja mazda 626 diesel ;-) :P
Last edited by Minde_Kei on 18 Dec 2009, 08:10, edited 1 time in total.
menu laikus kai smaugiau
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Šian atlikau ekspyreminta.
-14°C 5 min. (2km kelio 3 min+2min kamštyje) ir pradėjo pūsti šiltą arą.
2ltr dyzelis.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

siandien ishvis kamsciu nebuvo. net masinu beveik nebuvo. nustebau. kazkoks netoks penktadienis.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Minde_Kei wrote:
Username wrote:O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Dziaugiuosi kad tu gali sau tai leisti. nauja imu tik darbine, apie kurios nusidevejimo kastus man nereikia galvoti
klysti. ne jis, o TETE gali!
Peace ДА!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Yvl wrote:
Minde_Kei wrote:
Username wrote:O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Dziaugiuosi kad tu gali sau tai leisti. nauja imu tik darbine, apie kurios nusidevejimo kastus man nereikia galvoti
klysti. ne jis, o TETE gali!
O prie ko čia rodyklė ir šiltas oras. Rokyklė rodo kokia yra vandens temperatūra radiatoriuje, nors VAZ2101 buvo variklio bloke, tai temp. rodydavo net be aušinimo skysčio, va ten tai matoras greit prašildavo :albino:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Minde_Kei wrote:
Username wrote:O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Dziaugiuosi kad tu gali sau tai leisti. nauja imu tik darbine, apie kurios nusidevejimo kastus man nereikia galvoti - tegul kietiems skauda galva =;

o kai ateina laikas leisti savo pinigus - renkuosi kazka glamuriskesnio ir labiau valinancio(ir naudoto) nei kad ir nauja mazda 626 diesel ;-) :P
As auksciau rasiau ne tik apie naujas masinas. Tie dalykai yra jau nuo kokiu gal 2000m
Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

Minde_Kei wrote: renkuosi kazka glamuriskesnio ir labiau valinancio
ar tik nebusi tamsta elfas? :D:D
p.s. renazai, 200k su normaliom naudojimo salygom dezei (mechaninei) ir varikliui tikrai nera daug. kair sake dj, jei ne sauliu paisymas tai vaziuotu ir vaziuotu.
race your life
Post Reply