Page 4 of 9

Posted: 09 Mar 2010, 15:42
by jara
storms wrote:sakyk atvirai
cerkos nori
:albino:
tai kad ne! ne del cerkos vaziavimas.
nebent Z9 :roll:
o siaip kazkaip nelabai norisi apsijuokti tame cempionate!
pasiziuri, akd ten vaziuoja pvz. W iki kurio man dar taip toli, kaip nueiti i wroclawo iki brno persciom. jei iseiciau dabar, tai gal ant geguzes 15 ir ateiciau. bet tada moco netureciau su savim ](*,)

Posted: 09 Mar 2010, 18:43
by Vito
Jara, apie prizininkø trejetà Pretendent klasëje gali pamirðti. Jø laikai praktiðkai nedaug skiriasi nuo B klasës pirmo deðimtuko. Plius pas Pretendentus viduryje ir gale vaþiuojanèiø tiek lopø, kad nesuprasi kas darosi.
Vaþiuosi B klasëj - greièiau tobulësi ir bus á kà lygiuotis netgi gale vaþiuojant. Tik reikia susikaupti tam, kad jei papulsi bent jau á rikiuotës vidurá, kontaktinës kovos sunkiai iðvengsi.

Posted: 09 Mar 2010, 19:21
by inter
Otai tačiau pataisykite mane, bet tai kartais Jara negavo dovanų kokiotais medalio po paskutinio lietuviško etapo Nemuno žiede? Ar gavo?
Jara, pataisyk!!!

Posted: 09 Mar 2010, 19:44
by jara
chierka gavau :)
bet turbut buvo vienintele cierka!
nes manau, kad poznanej ir estonnijoj negausim!
kacergoj su lYtrais irgi nepasishakosim :)
galvoju ir audziu minti, akip cia sudalyvavus brno kazkokiame renginyje, nes esu tikrai labai arti ziedo. vos 300 km :)
iki poznanes 150. tai geguzes menesi karta i savaite varysiu i poznane paliubomu. tai galesit tada pavydet visi :)

Posted: 09 Mar 2010, 20:06
by Vito
inter wrote:Otai taèiau pataisykite mane, bet tai kartais Jara negavo dovanø kokiotais medalio po paskutinio lietuviðko etapo Nemuno þiede? Ar gavo?
Jara, pataisyk!!!
Apie Poznanæ kalbëjau.

Posted: 15 Mar 2010, 21:18
by Coffee Racers
nagi taigi kagi, LMSF savo tinklalapyje idejo pakoreguotas praejusiuju metu taisykles, kuriuose kruva nesutapimu.
galima tik apgailestauti, kad pas mumis federacija, kuri patvirtina nuostatus net nepasiskaiciusi ka tvirtina ](*,) ](*,) ](*,)

http://www.lmsf.lt/index.php/motoziedas ... otociklams

http://www.lmsf.lt/index.php/motoziedas ... -nuostatai

Posted: 22 Mar 2010, 11:09
by gonsaless
Gal kas zinot kiek latviuose vienkartine licenzija kastuotu?, mintis bresta bikernekuose sulekt

Posted: 22 Mar 2010, 16:54
by jara
gonsaless wrote:Gal kas zinot kiek latviuose vienkartine licenzija kastuotu?, mintis bresta bikernekuose sulekt
praeitais metais berods 50 lt kashtavo.
siemet nezinia kaip bus. nes pvz visos licencijos ant LT pabrango dvigubai :)

Posted: 24 Mar 2010, 17:32
by motobiker
jara wrote: siemet nezinia kaip bus. nes pvz visos licencijos ant LT pabrango dvigubai :)
ne visos - NMSF visai nieko nekainuoja :lolol: :lolol: :lolol:

Posted: 24 Mar 2010, 17:35
by jara
motobiker wrote:
jara wrote: siemet nezinia kaip bus. nes pvz visos licencijos ant LT pabrango dvigubai :)
ne visos - NMSF visai nieko nekainuoja :lolol: :lolol: :lolol:
isduosite licencija nemokamai??? :)

Posted: 24 Mar 2010, 17:56
by motobiker
jara wrote:
motobiker wrote:
jara wrote: siemet nezinia kaip bus. nes pvz visos licencijos ant LT pabrango dvigubai :)
ne visos - NMSF visai nieko nekainuoja :lolol: :lolol: :lolol:
isduosite licencija nemokamai??? :)
mūsų renginiuose jų visai nebereikia ;)

Posted: 24 Mar 2010, 18:00
by jara
aaa :)
na, cia au tada kita puse ;)

Posted: 24 Mar 2010, 18:05
by storms
motobiker wrote:
jara wrote:
motobiker wrote: ne visos - NMSF visai nieko nekainuoja :lolol: :lolol: :lolol:
isduosite licencija nemokamai??? :)
mūsų renginiuose jų visai nebereikia ;)
kur sarasas?

Posted: 24 Mar 2010, 18:09
by speedmonkey
motobiker wrote:
jara wrote: siemet nezinia kaip bus. nes pvz visos licencijos ant LT pabrango dvigubai :)
ne visos - NMSF visai nieko nekainuoja :lolol: :lolol: :lolol:
A taikur ziedinykui detis ,ka nmsf rengiai PL,LV.EES

Posted: 01 May 2010, 18:51
by jara
tai ka, tiesioginis reportazas is modlino. pirmojo ziediniu motociklu lenktyniu etapo.
iliustraciju nebus, nes batareika nusedo ir siaip nera ka rodyt.
atvaziavom ant SBK ir SS klasiu starto.
ziurovu ne daugiau 50. lenktyninikai 5 (apjungus klases).
trasa aerodrome tarp graziai isdestytu zymekliu.
o kas idomiausia ant betonines dangos, kuri palijus atrode itin slidziai.
zodziu,startas, amebisku greiciu del slidumo apvaziuojami 6 ratai ir 9, po kuriu lenktyiu lyderis sustoja, isvaziuoja is trasos ir pasako organizatoriams, kad kazkur trasoj atsirado tepalo bala. lenktynes sustabdomos.
lenkai vaiksto pikti. eina prasyti grazint pinigus.
vienintelis pazistamas zodis "qurva".
lietuviu neaptikom, nes turbut senai pasiplove namo!
zodziu, kas nuvaziavo, manau pasigailejo. o kas nenuvaziavo gali dziaugtis, kad nieko neprarado!
reportazo pabaiga.