Page 4 of 4

Posted: 27 Apr 2010, 10:57
by mindaugasa vol.2
labadiena,
bet ai jei reiktu issisaiskinti brangiausiu motociklu gamintoja japonijoje, tai butu.... taip, taip butu yamaha!
ar cia rossi pergaliu ikvepti, ar kaip?
ar smarkiai seks is paskos ir kiti kylancios saules salies (!) gamintojai?
karoce, naujoji super tenere kainuoja tiek, kad gali pirkti ablenekoki bmw advencheri, prifarsiruoti ji ir visvien dar liks pinigu.
:-k

Posted: 27 Apr 2010, 11:09
by didzhej
* turginiu bairiai

Posted: 27 Apr 2010, 11:29
by Username
Iki siol visuomet Yamaha kainuodavo panasiai kaip ir visi kiti japonai, t.y. uzimdavo garbinga antra vieta po Hondos, kainu lenteleje.

Bet siais metais turbut jie nusprende kad nx ta krize ir nx tas kainas mazinti, jeigu kas pirks tai pirks ar taip ar taip a jeigu nepirks tai nepirks visai. (ir dar galbut pagalvojo kad geriau daugiau uzmeta ir daugiau nuleidzia negu maza marza ir ner kur judet poto?)

Vienzo politika siais krizes-postkrizes metais pas juos juntamai ishsiskyre.

Posted: 28 Apr 2010, 00:07
by Vee Crunchy
As tai visad sakau, nesiseka parduot moca - pakelk kaina, o nenuleisk. Chod kaniom, kaisaka.

Posted: 28 Apr 2010, 10:04
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
bet ai jei reiktu issisaiskinti brangiausiu motociklu gamintoja japonijoje, tai butu.... taip, taip butu yamaha!
karoce, naujoji super tenere kainuoja tiek, kad gali pirkti ablenekoki bmw advencheri, prifarsiruoti ji ir visvien dar liks pinigu.
:-k
buvau įmetęs preliminarias kainas http://www.motofrakcija.lt/forum/bendra ... t,750.html
dar pečekinau pas fokiečius:
GSai atitinkamai nuo ~13 ir 14kiloeurų (nors mobile.de sako, kad daugiau reik)
Multistrada 1200 - nuo 13,3

Posted: 21 May 2010, 08:09
by mindaugasa vol.2
pasirodo aprilijos sportflagmanui rs4v galima nusipirkti kitoki duju skirstymo privada. wtf? tokios opcijos dar negirdejau: standartinis yra, be abejo, grandine sukamas duju skirstymo velenelis. taciau dyleris uz atskira mokesti jums mielai patieks kruvele krumpliaraciu, kurie gali buti sudeti vietoje grandines.
toks fintas nera homologuotas gonkem, taciau max biaggi ir ko. sekmingai ji naudoja.
kilo nedidelis skandaliukas (konkurentai pikti tvirtino, kad is cia tas aprilkos greitumas), kuris dar ne visai aisku kuom uzsibaigs :-k

Posted: 21 May 2010, 08:20
by ezhiukas
jo, grandine sako yra blogis. Esant didelem apsukom ir pikto profilio hi-lift velenam del jos tampymosi veleno pozicijos paklaida gali buti per 1-2 dantis. Bet krupliaraciai kelia kur kas daugiau triuksmo, todel i civilinius modelius nebededami...

Posted: 21 May 2010, 16:11
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:jo, grandine sako yra blogis. Esant didelem apsukom ir pikto profilio hi-lift velenam del jos tampymosi veleno pozicijos paklaida gali buti per 1-2 dantis. Bet krupliaraciai kelia kur kas daugiau triuksmo, todel i civilinius modelius nebededami...
tai taip. bet leisiu sau pastebeti, kad pvz. honda sunkesne negu karve sp taip pat yra varoma krumpliaraciais, o triuksmo nera!
kodel?
todel, kad japonu inzinieriai siauromis akutemis, sumontavo ne viena krumpli ant velenelio, o po du, viena-saliai kito ir su siek tiek prasilenkianciais dantimis. be to jie tarpusavyje sujungti sprundzina. t.y. ta dantu prasilenkima ta sprundzina ir prilaiko. o besisukant gaunasi, kad pirma sklandziai (prilaikomas spyruokles) sukimba labiau islindes krumplis, o tada ir kitas. lygiai taip pat graziai, prilaikomi spyruokles ir paleidzia danti. ir nereikia cia jokiu shevroniniu ar pan asaus chytrumo krumpliu.
besivaikantieji paskutinio miliarkliogalios sp fanai, tuos papildomus krumpliaratukus nuima nx, tuomi sumazindami besisukancia mase.

Posted: 07 Jul 2010, 19:23
by mindaugasa vol.2
ladabiena,

tai husky skyrelyje dzuku briedis uzlipo ant zaizdoas pareiksdamas apie husqvarna pusbrytve.
bet tai sakyciau reali fantazija! tarkime paskutinis is toki demarsa atlikusiu - ktm, savo produktais yra labai artimas husqvarnai.
dabar, ktm pagamino visai puosnu gaidi, kadangi jis greitai nevaziavo. su r versija gavosi visai neblogai, tik kainuoja bezboznai.
o tai ktm sako, kad jie "race ready"?
husqvarna taip niekad nesake, bet ar nebus, kad varnos labiau race ready, negu ktm? bent jau buvo, kol zoliapjuviu uki pereme bmw?
nespeceliastas ir klausau ka zurnaliugos meluoja. o anie sako, kad zoliapjuves piktos.
tai jei husqvarna sugalvotu padaryti pusbrytve, tai einana, koki pikta sirse gautusi, ania?
vienas tik dalykas neramina. jei husqvarna padarys pusbrytve, tai po pusmecio ir husaberg pagamins piktute, nia? ji bus kaip is akies lupta husqvarna tik su kickstarteriu ir kokia nors piostra technine inovacija. pvz. variklis bus sumontuotas galva zemyn. o kam to reikia?
tai va

Posted: 07 Jul 2010, 23:31
by Username
jo

Posted: 13 Jul 2010, 13:51
by mindaugasa vol.2
metai jau ipusejo, o gero motorcyclo siemet taip ir nepagamino. shudas!