Page 4 of 4
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 18:14
by sai
labiau priemone ir tiek. kur naudosi, tai jau tamstos reikalas. jusu versija?
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 18:47
by mindaugasa vol.2
musu versija ta, kad kuo labiau single minded pyrda, tuo sudetingiau ji isnaudoti.
problemos laike (sezoniskumas), trasoje (danga), kiti zmogiski faktoriai (vienas ar dviese? ar yra nuotaika? o temperatura ir t.t.
tigi, kompromisas tame, kad turi labai tobula moca kazkokiam vienam tikslui, bet to tikslo siekti turi labai mazai laiko (pinigu, noro, galimybiu, irasyti patinkama)
ir tuomet, tas mocas naudojamas ne pagal paskirti. o tai yr kompromisas
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 19:23
by efk0nas
Aš jau rašiau, dėl ko dabar pikčiau vfr, o ne britvą. Visokiose kačergose jei ir važiuosiu, tai tik nedaug ir for fun, ne rezultatui. Dauguma mano paskutinių rimtesnių pasivažinėjimų buvo užmiestyje ir su žmona. Esant tokiems poreikiams, VFR'o privalumai prieš britvą yra tokie, kad ten daug patogesnė ilgesniam važiavimui (ir ypač dviese) sėdėsena, labiau nuo vėjo saugantys plastikai. Tuo pačiu mocas nėra toks didžiulis troleibusas, kaip, pvz., busa, tad visai komfortiškai važiuojasi/valdosi ir mieste.
Supermoto tai kakis, bet kyl ant vienkės ir negaila vartyt.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 09:27
by tckd
bet tai cia kazkaip netycia ziurau ir skaitau kad triumph yr visiska vfro kopija

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 09:48
by zil130
Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 09:50
by storms
zil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 09:53
by tckd
storms wrote:
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
kaimyne nusipirko birbina. bet jauciu kol nukris maziau +20.
heheh man regis zilas dar primeta kad tada pats mes dvirati ir smaugs tarp eiliu

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 09:54
by Darka
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 10:37
by Shadow
storms wrote:zil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
Bet tai Vespa dabar girdejau yra labai madingas reikalas!
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 10:40
by storms
tegu ezius perka
gal laimes
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 12:13
by zil130
Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 12 Aug 2010, 13:54
by tckd
zil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
ziurek kad ta vakara lytu, pustu vejas, nu zodziu kad butu kasdienines salygos

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 17 Aug 2010, 14:04
by mindaugasa vol.2
labas baikerams!
tik nesakykite po to, kad nebuvote perspeti:
"Griaudžiant nebėgiokite, nevažiuokite motociklu ar dviračiu, nelaikykite rankose metalinių daiktų. Palikite juos atokiau nuo savęs ir pralaukite perkūniją."
zinoma, cia viskas liecia pagrinde tkdc, bet lai ir kiti zino.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 17 Aug 2010, 14:06
by Yvl
zil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
pirk. turesi alternatyva dvyrkai i darba. pazadu

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 01 Sep 2010, 00:21
by tckd
motociklo remontui seima netruGdo
