Page 4 of 4

Posted: 14 Apr 2010, 13:30
by tomasn
nemoku :oops:

Posted: 14 Apr 2010, 13:44
by Dzuku_Briedzis
4x4 sumeti kaip img faila. O paskui dar ant virsaus per MapSource suputi LT Topo ir GPS'e ijungi abu zemelapius.

Jei LT topo irgi IMG failas - tai sujungi abu IMG failus viena ir tada meti tiesiai i Garmin'a :)

Yra gi tam skirtu priemoniu. Tik paskaitinet reikia. O geriausia vieta tam - www.gps.lt forjum00kas :)

Posted: 14 Apr 2010, 13:56
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:4x4 sumeti kaip img faila. O paskui dar ant virsaus per MapSource suputi LT Topo ir GPS'e ijungi abu zemelapius.
Jei LT topo irgi IMG failas - tai sujungi abu IMG failus viena ir tada meti tiesiai i Garmin'a :)
Yra gi tam skirtu priemoniu. Tik paskaitinet reikia. O geriausia vieta tam - www.gps.lt forjum00kas :)
tu ce ne i forumjukus siuntinek, o padavai sujungta! :nutkick:

Posted: 14 Apr 2010, 13:57
by tomasn
na sumeciau abu zemelepius i oregona, tai rodo, arba 4x4, arba LT TOPO. Kartu - niekaip

Posted: 14 Apr 2010, 14:00
by tckd
tomasn wrote:na sumeciau abu zemelepius i oregona, tai rodo, arba 4x4, arba LT TOPO. Kartu - niekaip
nu tada aik i gps.lt :rock: tau jau nebetoli :albino:

Posted: 14 Apr 2010, 14:05
by Dzuku_Briedzis
cgpsmapper tavo draugas. Labai

Posted: 14 Apr 2010, 14:30
by tomasn
su gmaptool sujungiau topo su 4x4, dabar rodo abu, reiks kada pabandyt kur miske. tuckau - jungiesi siam vakarui? :)

Posted: 14 Apr 2010, 16:34
by tckd
tomasn wrote:su gmaptool sujungiau topo su 4x4, dabar rodo abu, reiks kada pabandyt kur miske. tuckau - jungiesi siam vakarui? :)
as su tavim i miska vakare pescias neisiu, kol nesujungsiu pats! :gay: :wave:

Posted: 14 Apr 2010, 16:38
by storms
tai miske susijungsit

Posted: 14 Apr 2010, 17:04
by tomasn
nokias pasiimt?