Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by mindaugasa vol.2 »

ir vel reikia vee komentaro
vee! jei tu gyvas, pieno puta ar stmh.?
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by didzhej »

jei reikia dar vieno balso - ardyk karbus!

didzhej
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Vee Crunchy »

As irgi uz karbus.
Isvalyt sudulius jei yra, sureguliuot pludziu aukscius jei reikia, prachekint situos gi taip vadinamus needle jet'us (tas skylutes, i kurias adatos landzioja), nes jie su amzium suovaleja ir sufuckupina karbiuracija, ypac ant vidutiniu apsuka. Jei rieikia, tai pakeist (man atrodo turiu in da LT garaze). Tada susinchronizuoti ir, su salyga, kad filtras pakeistas, voztuvai sureguliuoti, zvakes ok, o duslintuve peles lizdo nesusisuko, turetu valint be bugu. Cheers
Citus, Altus, Fortus!
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

aciu, supratau. reik lupt karbus lauk ir valyt.
±
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by Rashyd »

o ble, suradau tik dabar gimininga skyreli (suzuki).
Ale tai idomiai zmogus prieina prie mototechnikoas, kai nuo purvo pradejes...
Voztuvu ne nezinojau kas tokie, kai su asfaltinia ivazinejau, nebet kalatojosi kazkas negraziai...
dar skaitau, kad purviniai skilsai daro labai neigiama itaka asfaltiniams skilsams ir stormso atvejis tai galbut iliustruoja...
dar zjbs, kad aisku pas ka yra recoil remkomlektas 14mm dydziui (pas mane jei ka yra 6mm).
kazkada norejau tokios inazumos, bet radau tik CB750 Sevenfifty. Komjiuteriu karaliai sia mocai... BEt skaitau GSX 1400 kaltu labiau bei paremtu ziunes statybas...
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

na ka, per didziausius vargus islupus karbiuratorius bei apziurejus is isores, atrastas toks vaizdas
IMG_0279.jpg
IMG_0279.jpg (52.89 KiB) Viewed 2515 times
IMG_0277.jpg
IMG_0277.jpg (46.38 KiB) Viewed 2515 times
IMG_0278.jpg
IMG_0278.jpg (36.98 KiB) Viewed 2515 times
skaitot, kas isorej, tas ir viduj?
±
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by wundis »

skaitau kad per visa savo gyvenimo laika inazumos karbiuratoriai nemate dienos sviesos.
+2/-14
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

na ta iskias karbai isvalyti, atgal surinkti (kurmi, vos kentrybe neplyso juos te atgal maunant). yra itarimas, kad bake yra vandens ar rudziu. sakau reiktu kokiom tai priemonem isplauti baka.
ka siulot?
sako yra kakzokios chemines priemones, kurias pili tiesiai i benzina ir vanduo kokiu tai mistiniu budu surenkamas ar dar koks tai bbs
a?
±
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by sai »

jo, saliarkos ipili, suplaki, virsta tirsta emulsija. isvalai su kempinele ir psio :D:D:D
isleist lauk neiseina?
race your life
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

iseis, ale kuo isplaut?
±
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by wundis »

skaitytojai is sviezio surio krasto siulo tokius variantus:

a. perpjaut baka per puse bulgarkes ir kujelio pagalba ir tvarkingai viska isvalyt.
b. nusipirkti nauja baka, taigi sudzukiai, pigu-taupu
c. ipilt benzo ir padegt
d. rugstimi su rudziu nuemeju (kas liks is bako, bbz, kur gaut, bbz)
e. su sepeciu pro skylute
f. is kur ten rudys :|
g. o kuro filtro nera? o kas jame? ar cia daugiau estetinis poreikis tureti svaru baka?
+2/-14
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by tomasn »

na isvada tokia buvo padaryta del to, kad karbuose buvo aptikta rudziu nuosedu. aisku svarstomas filtro pastatymo variantas (dabar nera jokio). turit pasiulymu?
±
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by sai »

teks parduot :)
race your life
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by wundis »

siaip siulyciau apskambinti dazu pardavejus/pramonines chmemijos tiekejus, pas juos buna visokiu agresyviu rugsciu kaip tik tam reikalui.
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)

Post by mindaugasa vol.2 »

nuble. tigi jau nuo 15amziaus yra sekmingai naudojamos chemijos vandeniu bake surinkti. pvz. wurth. kiek supratau, ten nieko gudraus. taip pat sudirbtu degtienes 250g i baka: spiritas skiedziasi vandeniu ir pabiski sudega / islekia per akrapoviciu lauk.
o tai isplovei/perrinkai karbus ir po to vel atskukai kraneli is shudienes pilno bako? kul!
cross cojones PC
Post Reply