Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
ir vel reikia vee komentaro
vee! jei tu gyvas, pieno puta ar stmh.?
vee! jei tu gyvas, pieno puta ar stmh.?
cross cojones PC
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
As irgi uz karbus.
Isvalyt sudulius jei yra, sureguliuot pludziu aukscius jei reikia, prachekint situos gi taip vadinamus needle jet'us (tas skylutes, i kurias adatos landzioja), nes jie su amzium suovaleja ir sufuckupina karbiuracija, ypac ant vidutiniu apsuka. Jei rieikia, tai pakeist (man atrodo turiu in da LT garaze). Tada susinchronizuoti ir, su salyga, kad filtras pakeistas, voztuvai sureguliuoti, zvakes ok, o duslintuve peles lizdo nesusisuko, turetu valint be bugu. Cheers
Isvalyt sudulius jei yra, sureguliuot pludziu aukscius jei reikia, prachekint situos gi taip vadinamus needle jet'us (tas skylutes, i kurias adatos landzioja), nes jie su amzium suovaleja ir sufuckupina karbiuracija, ypac ant vidutiniu apsuka. Jei rieikia, tai pakeist (man atrodo turiu in da LT garaze). Tada susinchronizuoti ir, su salyga, kad filtras pakeistas, voztuvai sureguliuoti, zvakes ok, o duslintuve peles lizdo nesusisuko, turetu valint be bugu. Cheers
Citus, Altus, Fortus!
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
o ble, suradau tik dabar gimininga skyreli (suzuki).
Ale tai idomiai zmogus prieina prie mototechnikoas, kai nuo purvo pradejes...
Voztuvu ne nezinojau kas tokie, kai su asfaltinia ivazinejau, nebet kalatojosi kazkas negraziai...
dar skaitau, kad purviniai skilsai daro labai neigiama itaka asfaltiniams skilsams ir stormso atvejis tai galbut iliustruoja...
dar zjbs, kad aisku pas ka yra recoil remkomlektas 14mm dydziui (pas mane jei ka yra 6mm).
kazkada norejau tokios inazumos, bet radau tik CB750 Sevenfifty. Komjiuteriu karaliai sia mocai... BEt skaitau GSX 1400 kaltu labiau bei paremtu ziunes statybas...
Ale tai idomiai zmogus prieina prie mototechnikoas, kai nuo purvo pradejes...
Voztuvu ne nezinojau kas tokie, kai su asfaltinia ivazinejau, nebet kalatojosi kazkas negraziai...
dar skaitau, kad purviniai skilsai daro labai neigiama itaka asfaltiniams skilsams ir stormso atvejis tai galbut iliustruoja...
dar zjbs, kad aisku pas ka yra recoil remkomlektas 14mm dydziui (pas mane jei ka yra 6mm).
kazkada norejau tokios inazumos, bet radau tik CB750 Sevenfifty. Komjiuteriu karaliai sia mocai... BEt skaitau GSX 1400 kaltu labiau bei paremtu ziunes statybas...
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
na ka, per didziausius vargus islupus karbiuratorius bei apziurejus is isores, atrastas toks vaizdas
skaitot, kas isorej, tas ir viduj?
±
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
skaitau kad per visa savo gyvenimo laika inazumos karbiuratoriai nemate dienos sviesos.
+2/-14
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
na ta iskias karbai isvalyti, atgal surinkti (kurmi, vos kentrybe neplyso juos te atgal maunant). yra itarimas, kad bake yra vandens ar rudziu. sakau reiktu kokiom tai priemonem isplauti baka.
ka siulot?
sako yra kakzokios chemines priemones, kurias pili tiesiai i benzina ir vanduo kokiu tai mistiniu budu surenkamas ar dar koks tai bbs
a?
ka siulot?
sako yra kakzokios chemines priemones, kurias pili tiesiai i benzina ir vanduo kokiu tai mistiniu budu surenkamas ar dar koks tai bbs
a?
±
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
jo, saliarkos ipili, suplaki, virsta tirsta emulsija. isvalai su kempinele ir psio
:D:D
isleist lauk neiseina?
isleist lauk neiseina?
race your life
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
skaitytojai is sviezio surio krasto siulo tokius variantus:
a. perpjaut baka per puse bulgarkes ir kujelio pagalba ir tvarkingai viska isvalyt.
b. nusipirkti nauja baka, taigi sudzukiai, pigu-taupu
c. ipilt benzo ir padegt
d. rugstimi su rudziu nuemeju (kas liks is bako, bbz, kur gaut, bbz)
e. su sepeciu pro skylute
f. is kur ten rudys :|
g. o kuro filtro nera? o kas jame? ar cia daugiau estetinis poreikis tureti svaru baka?
a. perpjaut baka per puse bulgarkes ir kujelio pagalba ir tvarkingai viska isvalyt.
b. nusipirkti nauja baka, taigi sudzukiai, pigu-taupu
c. ipilt benzo ir padegt
d. rugstimi su rudziu nuemeju (kas liks is bako, bbz, kur gaut, bbz)
e. su sepeciu pro skylute
f. is kur ten rudys :|
g. o kuro filtro nera? o kas jame? ar cia daugiau estetinis poreikis tureti svaru baka?
+2/-14
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
na isvada tokia buvo padaryta del to, kad karbuose buvo aptikta rudziu nuosedu. aisku svarstomas filtro pastatymo variantas (dabar nera jokio). turit pasiulymu?
±
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
siaip siulyciau apskambinti dazu pardavejus/pramonines chmemijos tiekejus, pas juos buna visokiu agresyviu rugsciu kaip tik tam reikalui.
+2/-14
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
nuble. tigi jau nuo 15amziaus yra sekmingai naudojamos chemijos vandeniu bake surinkti. pvz. wurth. kiek supratau, ten nieko gudraus. taip pat sudirbtu degtienes 250g i baka: spiritas skiedziasi vandeniu ir pabiski sudega / islekia per akrapoviciu lauk.
o tai isplovei/perrinkai karbus ir po to vel atskukai kraneli is shudienes pilno bako? kul!
o tai isplovei/perrinkai karbus ir po to vel atskukai kraneli is shudienes pilno bako? kul!
cross cojones PC