Page 4 of 6
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 14:22
by Woo
woo dar tik ipusejo gamyboj

emiausi tik todel, kad dykai gavau nauja skifo rema, negi ismesi! tai jau uzdetas torsionas nuo clio ir visa elektra, liko dar rema prailginti ir nudazyti. tada parduosiu be dokumentu uz brangiai ir nusipirksiu normalia is senuku

Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 18:45
by El Traxo
Kai vėl bus galima darytis priekabas, norėčiau sumeistrauti tokią:
http://www.ebay.co.uk/itm/Motorbike-Tra ... true&rt=nc" onclick="window.open(this.href);return false;
arba tokią:

- trailer.jpg (54.68 KiB) Viewed 3810 times
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 19:50
by tomasn
Idomu butu matyti traxa parkuojantis atbulom

Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 19:56
by tckd
Antras tai brenderupa pripjauni ir yr.
Bet neatmeskim ir nuotykio nujamant nuo kablio

Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 20:07
by El Traxo
tomasn wrote:Idomu butu matyti traxa parkuojantis atbulom

kodėl?
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 20:27
by tckd
Ratai pakabinimo / mekanizmas gal ir netrumpesnis uz zubrionkes. Tai tada dzin.
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 20:39
by storms
nu priminsiu, kad kuo trumpesnis dyslius - tuo susiktesnis manevravimas atbulom
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 22:22
by tomasn
po zubrionko, cosmozo ilga priekaba parkavau viena ranka uzsimerkes. zubruonka ikist atbulom jau issukis. negaliu net isivaizduoti, kaip tektu ikisinet ta traxo priekaba kokian parkingan
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 22:27
by zil130
Ta koncepsija priekabos nuostabi, gi nesudėtinga padaryti ilginamą-trumpinamą dyšlių.
Beje maniškė KMZ turi dyšliau prailginimą, nu konstruktyviai, tik aš jo neturiu, nes nch man jis.

Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 22:40
by tomasn
tik viens momentas, kad priekabos plotis bus kokis 0.5- 0.7 metro didesnis, nei automobilio.
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 22:50
by El Traxo
tomasn wrote:po zubrionko, cosmozo ilga priekaba parkavau viena ranka uzsimerkes. zubruonka ikist atbulom jau issukis. negaliu net isivaizduoti, kaip tektu ikisinet ta traxo priekaba kokian parkingan
Tai gal lopai britai žinodami, kad Zilo ir Tomasėno lygio niekada nepasieks ir nemanevruoja atbulom? Privažiuoji kiek eina, nusiėmi mocą, nusikabini priekaba ir prisiparkuoji

Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 22:56
by zil130
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 28 Dec 2012, 23:15
by tomasn
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 29 Dec 2012, 09:40
by mindaugasa vol.2
Blogay ta priekaba. Manvruoti blogay, technikine atskira, lenkai uz kelius ima daugiau jeigu su priekaba ir t.t.
mobile mindaugasa
Re: Parduodama priekaba motociklams vezti!
Posted: 31 Dec 2012, 13:37
by tckd
nu taitai
for sale. kabini ir vazzioji
